Jump to content
esvtec

за колегиалността във форума легенда или реалност

Recommended Posts

Ти наистина нечетеш явно, ако си направиш труда да прочетеш малко по горе точно на същия колега му обясних как стоят нещата.Едвали ще има колега от форума да иска да си купи 2 двигателя по еконт да си ги качи на палето че да му легне далаверата ,както казах виж едни джанти с гуми колко ще легнат с тях или с мен ,една турбина е около 6 7кг колко ще легне с тях ? едвали ще иска някой да си купи например колектор и ще си поръча 50 колектора да ги качи на плето на еконт ,замисли се чети и пак пиши ,но явно и теб не ти утърва и четеш през ред :unsure:

а ти що не ми отговориш на въпросите а разсъждаваш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още щяха да си карат Д серийките :lol:

нещо против Д-сериите ли ?? :unsure::D:P Не знам колко му е печалбата на Крипърса, ама без големи уговорки ми смъкна цената и то с доста. Аз все пак не си го купих от него, защото щеше да се забави малко, но след това не се е държал безразлично и надменно с мен (за разлика от други). Ето това е колегиалност У бизнеса. И не е само той дето дава отстъпки на драго сърце само и само да помогне (да не правя реклама ама всеки най-вероятно знае за кого говоря). Защото има хора дето като си на зор цената подскача "леко" нагоре .... и това ако е колегиално :lol:
аз ли да съм против Д сериите ,я се сети аз какво карам като искам да вдигам адреналин :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак ако махнете всички търговски раздели ще е най-добре :lol:

Май това наистина е решението !!!:lol: То да му писне на човек да чете , последните 6 месеца се търговците , се недоволните , уорнове и такива простотии !!!:unsure: Пак казвам на УС , не взимайте страна дори да е правилната , вие сте хора , но във Форума сте повече от Хора=Мембърс , просто ще ви изиграе това лоша шега някой ден :lol: Няма ли някой да затвори тая теба ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти наистина нечетеш явно, ако си направиш труда да прочетеш малко по горе точно на същия колега му обясних как стоят нещата.Едвали ще има колега от форума да иска да си купи 2 двигателя по еконт да си ги качи на палето че да му легне далаверата ,както казах виж едни джанти с гуми колко ще легнат с тях или с мен ,една турбина е около 6 7кг колко ще легне с тях ? едвали ще иска някой да си купи например колектор и ще си поръча 50 колектора да ги качи на плето на еконт ,замисли се чети и пак пиши ,но явно и теб не ти утърва и четеш през ред :unsure:

а ти що не ми отговориш на въпросите а разсъждаваш ?
пита ме дирекно дали ще ми стане кофти ,аз ти писах директен отговор ,прави си труда да четеш !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти наистина нечетеш явно, ако си направиш труда да прочетеш малко по горе точно на същия колега му обясних как стоят нещата.Едвали ще има колега от форума да иска да си купи 2 двигателя по еконт да си ги качи на палето че да му легне далаверата ,както казах виж едни джанти с гуми колко ще легнат с тях или с мен ,една турбина е около 6 7кг колко ще легне с тях ? едвали ще иска някой да си купи например колектор и ще си поръча 50 колектора да ги качи на плето на еконт ,замисли се чети и пак пиши ,но явно и теб не ти утърва и четеш през ред :unsure:

а ти що не ми отговориш на въпросите а разсъждаваш ?
Тебе ни те знам ни те познавам..глеам че даже си боядисан в червено...но се появяваш във форума само и единствено по-такива поводи...да защитиш нечии интерес...нещо намирисва,аман от сол ташаци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тебе ни те знам ни те познавам..глеам че даже си боядисан в червено...но се появяваш във форума само и единствено по-такива поводи...да защитиш нечии интерес...нещо намирисва,аман от сол ташаци!

МЕРИ СИ ПРИКАЗКИТЕне смятъм че съм те обидил с нещотака че ако обичаш по леко с тона!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми а кажи не е ли така...кат има проблем никакви ви няма в технически и ти и Боса...но ....търговиика тва онова и хоп,активност....малко са истинските фенове и те си проличаха баш в тая тема!!!!!!!!!!!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми а кажи не е ли така...кат има проблем никакви ви няма в технически и ти и Боса...но ....търговиика тва онова и хоп,активност....малко са истинските фенове и те си проличаха баш в тая тема!!!!!!!!!!!!!

ти какво ли знаеш за истинските фенове ..... а рядко се появявам защото ми писна от плявата на такива като теб :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вярвай ми на никого няма да липсваш......и още едно потвърждение на теорията че старите кучета не влизали щот имало много плява...ми крайно време е направете си раздел тръстед с код за достъп и си разтегайте локуми там...ние простосмъртните ще четем и подсмърчаме :unsure:

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ей Едмундо,ти някой голям капацитет ще да си.Да не ядеш сутрин сурово месо?Компетентен си като някой атомен физик.Представям си обаче на живо как ще сричаш и ще гледаш земята.Интересно ми е като си такъв баро,във всяка тема,как ли ще мълчиш примерно и ще гледаш тъпо на националната среща и ще се чудиш как да заговориш някой.Сори пич ама прекаляваш.Нали се сещаш че така като пишеш,трупаш само негативи а?За някой идол ли се мислиш?Чета ти писанията от доста време и освен да се мъчиш да оплюеш и осереш някой друго не правиш.Не знам дали колегата qkb ще липства ли на някой ама ти със сигурност няма да липсваш на никой,предполагам че си го знаеш ама досега никой не ти го беше казал.Ае със здраве!

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едмундо, изтрий си обувките,избръсни се,лапни дъвка с ментов вкус и тогава ела на гости,защото тук не си си у дома. :lol::unsure::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Така. Мислех си че все някога тези дето лаят просто за да правят нещо ще спрат да го правят. Е да ама не! Тогава аз ще спра лая!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...