Jump to content
hector el

Смесва бензин и масло

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

щото не си идвал при нас, да видиш после кво става ;)

каде при вас в Габрово ли ? аз питах за Габрово никои не знае нищо а тея маистори от Търноно ги свалям на земята и тупаник тупаник тупаник в зъбите батенце :);) ;) ;) Дано да кажат утре кво им е че вече нямам нерви да се занимавам сега един съм се олокумил като не е наред нещо по нея :rolleyes: Редактирано от hector el

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

pitbuls нещо не може да се разберем с теб кои за какво говори .Кои край съм обърнал незнам , и за какво си противореча .

 

Освен това трябва бая сериозно количество бензин да влезне в картера (сигурно 1:1), за да "промие лагерите".

 

Е заради това съм дал пример на колегата с 500 грама бензин ,въпреки че са много и по малко са достатъчни да направят беля .А не 1:1 сиреч колко масло толко и бензин.

 

 

Колега ако си забъркал бозичка в картера си я оправяй на време .И не я карай!!!

 

hector el не тресе и работи точно докато не ти промие лагерите и ще почнеш да чуваш кофти звуци,ако действително ти пълни картера.Дано си объркал !!!.

 

Е това съм написъл да не я кара докато не си оправи проблема!

А това с изпаряването на бензина не е моя идея :rolleyes: а ти прочети всички мнения и ще разбереш .Не само моите защото с теб ми харесва да си споря щото има смисъл ама това друг път .Прочети ми пак думите с които се обръщам към колегат Wolfcry и ще видиш , че съм на същото мнение за времето докато колата е студена и евентуалното изпаряване на бензина през картерната вентилация . Просто съм се изразил доста съркастично !.То човека си го е написал всичко много ясно и съм на неговото мнение.

А доколко четенето от нета , колко съм прочел все ще е малко ,по скоро какво съм видял или изпатил на практика .

 

Ако колегата има проблем ,което не му го пожелавам !!! и се окаже нещо друго от инжектор аз заявявам , че повече няма да пиша в технически ето ти и повод повече да не те занимавам с моите глупости!

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип майсторите мразят ходите толкова колкото ние ги обичаме. Не са лесни за правене особено ако трябва да се отваря двигателя не че има нещо страшно но например един голф 2 направо си е все едно да отвориш консерва сравнение с хондата. Двигателя на хондата е направен доста прецизно и е помислено за всичко доста болчета, планки и... трябва да се развият и не само това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да кажеш накрая какво и е било на хондичката че много се разгорещи темата и успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

o как ще кажа че тука стана мацано с акита ;):rolleyes:;) ;) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела в Габрово, по-близко ми се струва от Варна. Имаме един майстор който много разбира на Хонди и много се радва да ги поправя. Казва се Стойно и е в с. Гледаци на 3-4км от Габрово. Някой от колегите да ти напише телефона че аз го нямам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дал съм му на стойно номера, той ще му свърши работа. фенче, не се сърди бре, няма с кого да се прави моабет иначе. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ела в Габрово, по-близко ми се струва от Варна. Имаме един майстор който много разбира на Хонди и много се радва да ги поправя.

Да там редовно завиват главата с гайковерт .... или ти разменят задните носачи, казват ти че главата ти се е счупила и още какво ли не ама като цяло е 6 ;):rolleyes:;) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще варя на диагностика и ще кажа кво е станало там :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ходих на маистор не можа да открие нищо ;) АМА ГРАМ ГРЕШКА НЯМА развивах ме дюзите гледаги датчици и още бая работи нищо не откриП.П Маистора беше Факира от ТърновоП.П. се пак си купих масло ново и маслен филтър

Редактирано от hector el

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет от мен, като си проверяваш маслото, прави го винаги на едно и също място и еднакви обстоятелства.Да не се окаже че си се изшашкал щото колата ту е била топла ту студена, ту наклонена напред, ту назад.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каза единствено може да е от това че като е студена да я чакам повече да загрее защото като е студена вари на богата смес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее, тай ли стана ;) а за дюзата, за дюзата кажи как е. пишка ли или? ;)п.с.-шегувам се, ама верно ти е казал човека, не я гърчи докато не загрее. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...