Jump to content
Shotgun LUDA

Протест срещу състоянието на пътищата

Recommended Posts

Публикувано изображение

 

Да покажем, че ни пука къде отиват парите ни!

 

п.п. Ако някой с необходимите правомощия сметне за възможно нека качи темата във важни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли ще има протест?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам и в София ще има протест, както и в много други градове.Хайде този път да сме по-единни и протестът да е масов, за да има ефект.dupka.net

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е и ние да заприличаме на държава малкo :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам къде видяхте пътища? Но щом сте решили добре,може и някои да ви обърне внимание за статия в някои вестник!!!А бе еи хора,в тая данъчна държава никога няма да се оправят нещата.Освен ако някои не ги изколи всички там горе,че новите след тях да се замислят как да я карат!Това е една от малкото държави на света ,която само обира хората и нищо не прави за тях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам къде видяхте пътища? Но щом сте решили добре,може и някои да ви обърне внимание за статия в някои вестник!!!А бе еи хора,в тая данъчна държава никога няма да се оправят нещата.Освен ако някои не ги изколи всички там горе,че новите след тях да се замислят как да я карат!Това е една от малкото държави на света ,която само обира хората и нищо не прави за тях!

+1 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не виждам къде видяхте пътища? Но щом сте решили добре,може и някои да ви обърне внимание за статия в някои вестник!!!А бе еи хора,в тая данъчна държава никога няма да се оправят нещата.Освен ако някои не ги изколи всички там горе,че новите след тях да се замислят как да я карат!Това е една от малкото държави на света ,която само обира хората и нищо не прави за тях!

Riko_Chervenia нещата няма и да се оправят ако разчитаме на хора като теб, които са се предали без да са опитали. След като не вярваш в подобрението потърси къде да избягаш от България, но дръж песимизма си извън тази тема - благодаря!

 

Cosmos - +1 smile.gif - благодаря и на теб за подкрепата!

 

http://www.facebook.com/group.php?gid=297742743980

 

http://www.facebook.com/pages/Plasame-za-E...10775454?ref=nf

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от VTEC Inside LUDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам и в София ще има протест, както и в много други градове.Хайде този път да сме по-единни и протестът да е масов, за да има ефект.dupka.net

Ами айде да се организираме хондаджиите! Явно няма да направят нищо за дупките. Онзи ден щях да потроша Сивика в пряка на Раковска, нищо че карах с 10км/ч. Отделно карам на гигантски слалом всеки ден край дупките, които си ги знам.Ако има навити и от София, да се разбираме и да ходим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начина не е "Ако има навити и от София, да се разбираме и да ходим." Има законов ред за провеждане на протест, но нямам представа какъв е :) Варненския протест се организира във фейсбук. Така, че за повече информация се свържете с организатора (линка го има в горното ми мнение)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път ще се включа и аз. Дано има ефект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ямболии събодете се нека и ние да се пресъеденим към колегите от Варна ,да покажем, че ни пука къде отиват парите ни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАЙДЕ ВСИЧКИ НА 22 МАРТ ОТНОВО ДА ПОКАЖЕМ, ЧЕ ЗАЕДНО МОЖЕМ ДА ПОСТИГНЕМ НЕЩО !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми там сме клаксона ми тъкмо се оправи от миналия протест :D, че горкия нещо съвсъм умря като спрях на общината :) Жалко, че миналия път имаше толкова малко коли и хора за толкова голям град! И че медиите не ни отразиха изобщо. Между другото ако и този път се говори само "Кмета оставка", може и да не дойда и да не надъхвам хора пак... Ние сме отишли с целта да се бунтуваме точно и ясно за пътищата... Той кИРЧо така или иначе му свършва мандата! Нека сме повече и този път към къщичката на кметито :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми там сме клаксона ми тъкмо се оправи от миналия протест :), че горкия нещо съвсъм умря като спрях на общината :) Жалко, че миналия път имаше толкова малко коли и хора за толкова голям град! И че медиите не ни отразиха изобщо. Между другото ако и този път се говори само "Кмета оставка", може и да не дойда и да не надъхвам хора пак... Ние сме отишли с целта да се бунтуваме точно и ясно за пътищата... Той кИРЧо така или иначе му свършва мандата! Нека сме повече и този път към къщичката на кметито :P

Колега не мога да ти разбера поста - хем да не говорим за кмета (който е отговорен за състоянието на града ни) хем у тях искаш да ходиш. Ще го поздравяваш за добре свършената работа ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да то така съм го написал ... :) Имах в предвид, че миналия път организацията малко куцаше и сякаш всичко се правеше на политическа основа! Естествено пак кмета удобри да има 2ри дубъл след като всички общинари напуснат работнот място и ще ни посрещне чистачката... Надявам се този път някой да излезе и говори и да сме много - повече и то не само шофиори ами и пешеходци!п.с. това за политическата основа си е лично мое мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да то така съм го написал ... :rolleyes: Имах в предвид, че миналия път организацията малко куцаше и сякаш всичко се правеше на политическа основа! Естествено пак кмета удобри да има 2ри дубъл след като всички общинари напуснат работнот място и ще ни посрещне чистачката... Надявам се този път някой да излезе и говори и да сме много - повече и то не само шофиори ами и пешеходци!п.с. това за политическата основа си е лично мое мнение!

На някои им е удобно да го изкарат политически, но не трябва да се приема така. Ние искаме европейски пътища без значение коя партия управлява нали ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен с теб! Хайде всички варненци, нека този път бъдем повече и наистина да покажем, че сме недоволни;) Надявам се полицаите да не бъдат толкова груби и арогантни както миналия път :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те полицаите вместо да се правят на интересни да се присъединяват към нас ,че астрите им се разпаднаха от дупките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече се съберем,толкова по-добре.Защо в Гърция като нещо не им харесва излизат чупят,трошат, и хората се стряскат и се вземат в раце.До там ли трябва да се стигне??П.С.Дупка затвори аутобан в Германия.....Правете си изводите сами!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...