Jump to content
AnioD

Има ли разлика в зглобката на Honda за западния и за Източия пазар

Recommended Posts

Дали пропускат някои неща когато колата е за източна европа и по скоро за България и РомънияЧвал съм да казват по добре кола втора ръка от Германия от колкото нова от България. Важи ли това и за Honda за колите който не ги зглобяват в Япония а в Англия например

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сглобките на Хонда доколкото знам са 4 вида: за европейския, за американския, за азиатския и за японския пазари. Като при азиатския и японския разликите в оборудването са минимални. Принципно най-орязани от към екстри са хондите за европейския пазар. Но няма разлика в оборудването между коли, които се продават в България и в Германия примерно освен в цената :weights:

Редактирано от Wyvern

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за второто качество внос за БГ съм го чувал от доста сериозен човек,но ставаше въпрос конкретно за Пежо и то било заради преференциалните цени за нашия пазар............... :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конвеерът си е един и същ! :offtopic:

Само където качеството за нашия пазар е различно! :)

Не знам как стои въпросът конкретно с Honda, Toyota и останалите японски марки.

 

Обаче повечето фирми си имат модификации произвеждани в и само за т.нар. "развиващи се пазари". Разбирай Полша, РУмъния, Сърбия, Македония, Турция, Украйна, Беларус и околностите...

Например недоразумението Dacia, Renault Symbol, Peugeot 206 Седан, Opel Astra H (Classic III) Sedan, някакви модели на Fiat и др. подобни "върхове" на автомобилостроенето...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...