Jump to content
Fir3

Хора помагайте за балаааа :)

Recommended Posts

И аз съм в + на колегата на бала и ви очаквам после по Хондовски да изпратиме мойта мацка до ресторанта щото т'ва и е мечтата-Кордон от Хонди ;)

На коя дата е тя? ако не е на мойта дата и не съм пиян идвам:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На коя дата е тя? ако не е на мойта дата и не съм пиян идвам:D22 Май.Маршрут-от Божурище през Люлин та чааак до Голямото Село ;)

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 Май.Маршрут-от Божурище през Люлин та чааак до Голямото Село :Dекстра там съм ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега. НСХ а стой до моста чавдар като идваш от центъра посока Х Димитър и се спускаш по моста в дясно има някакви построики и там стои тази красавица незнам на кои е номера и е 0407 маи успех в търсенето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв цвят е въпрсния НСХ? Аз по това време не съм в бг иначе щях да ударя едно рамо и аз с моята Прелюдка :lol: Като я измия много я зяпат :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що се видях с човека с НСХ-а този до моста чавдар! Още даже съм задъхан и бързам да пиша. ;) Колата е УНИКАЛКНА;)! (даже това е малка дума) Говорих с него той няма нищо против да ме вози на бала. Но утре ще се доразбереме окончателно да види и той дали няма някакъф ангажимент за тогава.Та с една дума който иска да види НСХ да ми дойде на бала :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що се видях с човека с НСХ-а този до моста чавдар! Още даже съм задъхан и бързам да пиша. :D Колата е УНИКАЛКНА;)! (даже това е малка дума) Говорих с него той няма нищо против да ме вози на бала. Но утре ще се доразбереме окончателно да види и той дали няма някакъф ангажимент за тогава.Та с една дума който иска да види НСХ да ми дойде на бала ;)

Радвам се за теб колега.Дай боже всекиму направо нсх подарък за бала от баба. ;) Аз още не съм виждал нсх на живо и много ме е яд.Баси рядката кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам за тебе колега.Моя бал е на 23 обаче още не съм избрал кола... а наближава бала... :\

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят син за сега не е коментирал .... ( timeline 21.05). ;)

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момче браво който търси намира, пожелавам ти едно страхотно изживяване на бала с любимата ти кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички дано найстина преживяването да бъде незабравимо !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе готин,с каруцата да идеш пак ще си изкараш както си го направиш!Ама ако тати ти подари NSX,това си е друго нещо!Бих се радвал да ме повозиш. . .ха ха ха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тoва е, да си роден с късмет. Браво! И аз се включвам в колоната...даже ме брой като 2-ра кола...няма да откъсна очи от NSX-a!!! ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това бижу било точно до мене-къв трябва да съм да не я видя?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми, а не разбрах от колко часа ти е балът? Пред училището ти ли ще се събираме или ще тръгваме от пред вас?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми, а не разбрах от колко часа ти е балът? Пред училището ти ли ще се събираме или ще тръгваме от пред вас?

Човек много ми е несериозен класа предполагам другата седмица ще се разбере всичко с точности!Да кажа само класната живее в надежда ресторанта е в японския хотел, а аз предполагам че ще се събираме на жълтите павета! А аз ще съм там близо на кръчма - Кривото до софийския университетЗа момента такава информация мога да дам! Другата седмица ще пиша за повече :rant: Редактирано от Fir3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15:30 до бившия хладилен завод "Антон Иванов" там отстрани има локално и място къде да се спрът много коли http://www.bgmaps.com/map.aspx?city=sofia&...p=1&lang=bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'Fir3' Линкът не работи. Напиши: дата, час, и място. Даже моят съвет е да направиш анкета, за да разберем колко коли ще сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fire пуснал съм тема в "срещи и мероприятия" за баловете,пиши там да знаеме от къде ще тръгваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле екстра за колицата супер си ! аз бях с сивика на бала хич не ми дремеше за другите :Д и да внимаваш с пиенето да не нацапаш NSX са :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 15:30 на Антон Иванов бившия хладилен завод от страни в локалното ще сме:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега да видим доказателствения материал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай някоя снимчица и ние да видим за какво става на въпрос, колегаа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...