Jump to content
mаrto

Излиза Нов Еуро Тайп Р на МУГЕН

Recommended Posts

M200 - Type R Mugen 200 Limited EditionMugen / Honda relationship hots up with the launch of the new Mugen 200 Limited Edition Type Rощеhttp://www.typermugen.co.uk/Моя грешка , лимитираната серия е от 200 бр.Моля шефовете, като могат да оправят заглавието

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Много яко :huh:

 

Въпрос - някой може ли да ми отговори дали ще се предлагат и такива с лява дирекция ???

 

Сега е време да я сравнят с насила напомпаните конкуренти и да видим как ще се представят :D Интересно ще ми е и срещу Седан версията - ама Тайп Ар , не Муген :huh: какъв ще е резултата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много яко :P Въпрос - някой може ли да ми отговори дали ще се предлагат и такива с лява дирекция ??? Сега е време да я сравнят с насила напомпаните конкуренти и да видим как ще се представят :huh: Интересно ще ми е и срещу Седан версията - ама Тайп Ар , не Муген :huh: какъв ще е резултата ...

Със сигурност знам , че има поне 1 бр. поръчан с лява дирекция за Атина(Гърция) :DПоръчката е за 6 месеца срок на доставка, като клиента ходи на място в Муген и има доста опции за персонализация ;)Дай боже всекиму тоя "рахат" :PВсе пак М200 е лицензиран за пътя, като при поръчката , може да бъде изпълнен като или близо до M20 Тайп АР, който си чиста състезателна колаНа снимката в твоя пост е М20На трето място в таблицата е Японския Тайп Ар- във Великобритания се продава като Хонда Сивик Тайп АР АРи на пето е JDM Тайп Ар Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... като клиента ходи на място в Муген и има доста опции за персонализация :huh:Дай боже всекиму тоя "рахат" :huh:....

Като го прочетох това и се подсетих за ето този клип ->

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

блага работа , ама с тези нископрофилни гуми и вероятно спортни настройки по окачването , къде ще се кара това бижу ? Не у нас във всеки случай ...Днес едва не спуках гума в една дъпка като се връщам от варна , да е... магистралата смотана !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме кефи как са определили М20-ката

Mental. Yet brilliant.

Това М200 ако прилича на М20-ката ще е лудо :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото в Япония от ноември 2009 Хонда предлага и европейската версия на Type-R (FN2) в лимитирана серия от около 2000 екземпляра, а обозначението й е Type-R EURO :D Този Муген не е зле, но не е и нещо кой знае какво. Бодикитът обаче е готин :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали :P друго си е Форд Фокус АрЕс 305 турбо коня от 2.5 V5 двигател :D Направо да не го бяха пускали тоя Сивик :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали :P друго си е Форд Фокус АрЕс 305 турбо коня от 2.5 V5 двигател :D Направо да не го бяха пускали тоя Сивик :D

Въобще не съм му почитател на този Форд, но щом казваш...П.П. Двигателят му е редови, а не V-образен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не ти разбирам негативизма тогава :D Този Сивик определено ще е по-бърз от ВиТиАй на права отсечка , а да не говорим за завои :D По-добър е от 8-ма Тайп Ар , може би малко по-добър от 7-ма Тайп Ар , по-добър от 6-та Тайп Ар , остана евентуално да е по-слаб от Интегра Тайп Ар DC5 ... Постарайте се да не живеете само с миналото :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си е яка колицата кви ти фордове кви ти чудеса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивика е много хубав, ако на нашия пазар имаше и седан тайп Р, щеше да е супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то баш на пистата М20 е луда машина.

Публикувано изображение

 

М200 остава след фикуса и мегана обаче =/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е то баш на пистата М20 е луда машина.М200 остава след фикуса и мегана обаче =/

Тука е замерен Евро Тайп Ар CW limited edition , дето накрая на 2009 не беше съвсем лимитед:D, а просто бял Тайп Ар със ШПЕР(LSD), LSD-то дава тия 3 сек. на писта.Най-базовата М200 е същото с оптичен тунинг от М20 и емблема на МУГЕН.Всеки М200 , обаче може да бъде конфигуриран от клиента и да стане идентичен с техниката на М20 Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно другите и данни какви са таип р-ите винаги са били добри на писта;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех ;) Реното голям потенциал изкара от толкова малко коне , евала !!! А как е ценовото му съотношение ? Турбо или нещо такова няма , нали ? Или иначе моделите с принудително пълнене смятам , че не са в същия клас ;) навремето имаше видео на Моторспорт където сравняваха точно атмосферки срещу турбо коли и турбото биха разбирасе , но в завоите ги нямаше изобщо ;) а знаем , че на права отсечка е лесно да се върви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си стил и визия и на мен ми харесва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...