Jump to content
IBM

Смяна на заден лагер на д13б2

Recommended Posts

Колеги моля малко съдействие.Карм си хондата вече 13 хиляди километра без да съм барнал нищо.Сега се оказа, че имам да сменям заден лагер.Въпросът ми е няй вече към колегите от Пловдив.От къде да си купя този лагер на хубава цена и колко горе долу струва?Кажете читав майстор, ако може да не е кожудер тук в Пловдив?Казаха ми, че лагера се сменя с главината и само лагер неможело. Вярно ли е това?Втора употреба лагер не е хава... нали?Айде мерси предварително на отзовалите се:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е че неможе само лагер, външната "черупка" на лагера се явява самата главина.За останалто, колегите от Пловдив ще ти кажат :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки майстор почти ще ти го смени аз сменях това лято поради удар и да втора ръка не е оферта.В Бургас си купих мисля че беше койо за около 120-130лв. нов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Иди при Гената - сервизът е със сива метална врата, до която има автомат за напитки - срещу северозападния ъгъл на двора на училището. Адресът е "Поп Манол" ... не знам номера, но като влезеш в уличката, тръгваш на запад и ще се ориентираш по оградата на училището отляво и по машината за топли напитки отдясно. Това е срещу бившата поща на Карловска (и срещу църквата "Иван Рилски")Наблизо трябва да е и неговата хонда, а може и още някоя ;-)От кръстовището на бул. "България", завиваш наляво и тръгваш по "Карловско шосе". При първа възможност свиваш вдясно, а после - пак, този път почти обратен завой. Това е улицата.

Редактирано от Пешо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Адресът е "Поп Златан", № 11, GSM: 088 746 0986, а от бул "България" се завива на север по "Васил Левски", после - по "Поп Манол" вдясно и чак тогава вдясно по "Поп Златан".

Ето карта (реперът е за хотела на 50м от сервиза)

 

Karta

Редактирано от Пешо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря ви?Сега ако ми кажете и къде има хубави цени на авто-части от кадето да си закупия въпросния лагер ще е супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагер-главината ти е 110 лв., а смяната 15 лв. 0889410450- Марин.Преди да се вземе лагера, трябва да се свали стария или трябва да дадеш № на рамата, защото лагерите са 2 различни размера...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря ви?Сега ако ми кажете и къде има хубави цени на авто-части от кадето да си закупия въпросния лагер ще е супер.

Колега ти ли си въпросния марин.Ще ти званна в събота като купя лагераще дойда да го сменя при теб.Къде в Плд се намираш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз съм ..Сервиза е на Коматевски пътен възел и по принцип в събота не работи, ама звънни и ще измислим нещо..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...