Jump to content
darcosi

ДО ШЕФЧЕТАТА модернаторите :)

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Що бре Омбре?За ко да удрят катанеца?Виш кфо нещо!Напрао сценарии за БТВ-то....епизод 11-ти - "Империята отвръща на удара!"Е гати и т@ш@к@! ;):P:huh: :huh: :D

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз незнам какво се очаква от тези дето четьт ,мнения ли сьвети ли ? Според мен трябва да се ресет-не форума да се изтрият всички users и наново срещу членски внос от 5-10лв да се започне от начало на чисто.С парите от членството да се дадат на момчетата дето се састезават те поне нещщо се опитват да направят такмо от 14 000 ще останат 400 дано стигнат за по 4 гуми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пристрастен вече към темата .. моля не я затваряйте .... ше се самобанна от мъка ... имам нужда от нея ! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата е уникална върна интереса в хонда форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ся кво излезе че омбрето е баш шефа тук и дърпа конците така ли ?/защото си каза че той едвам удържал модераторите и пита дали да им казва да модерират/ ,много странна работа,но не чак толкова очудваща :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пристрастен вече към темата .. моля не я затваряйте .... ше се самобанна от мъка ... имам нужда от нея ! :huh:

пич, не за друго ма погледни

 

Емил Унарев

 

 

Група: Members

Мнения: 999

Регистриран на: 4-August 07

От: Пловдив

Потребител: 4184

Кара: CR-V B20Z1

 

Нема как в таз ценна тема да не напрааа така силно желаните от мен 1000 броя ценни мнения дет съм дал на форума! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пристрастен вече към темата .. моля не я затваряйте .... ше се самобанна от мъка ... имам нужда от нея ! :huh:

И аз, И азЩо не се съберете двете страни на една кръчма и да се разберете :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Аз си приготвих мезето за следващата серия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз си приготвих мезето за следващата серия.

Кажи , каде да идваме и ние :huh:Лукчо , пиша тука за последно , моля те без % :huh: Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като ми напъха думите "амбулантен търговец" в устата, няма да си правя труда да ти отговарям от тук нататъка ! Научи се да четеш без да променяш съдържанието и пак може да говорим.

Ок наистина не си казал първи думите "амбулантен търговец", за което се извинявам, че ти ги напъхах в устата. :huh: Кажи нещо по другите предложения ? Пич държиж се прекалено грубо и арогантно и наистина с това държание не помагаш и най-малкото можеш да очакваш да сме ти благодарни за работата и усилията вложени при модерирането на форума. Пак казвам не те познавам и бих желал да се видим, поне тогава да разбера колко онеправдан си и колко другите от групата lusers не могат да спазват правилата. п.п. Тая тема вярно стана като в-к Лична драма, за което и аз допринесох стабилно, но определено е най-четеното и следено нещо тук от месеци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно предложение към модераторите: Защо не направите на всеки отделен раздел да има по двама различни модератори, който да следят за нередности, да трият/редактират мнениея/теми и така ще могат да отделят по 1-2 мин. да напишат защо/причина/сбъркано правило и т.н. Така ще бъде много по-удобно, а и в повечето форуми в който се ровя е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ти с кой раздел можеш да се справиш? А за другите раздели кой ще предложиш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи нещо по другите предложения ?

Пич държиж се прекалено грубо и арогантно и наистина с това държание не помагаш и най-малкото можеш да очакваш да сме ти благодарни за работата и усилията вложени при модерирането на форума. Пак казвам не те познавам и бих желал да се видим, поне тогава да разбера колко онеправдан си и колко другите от групата lusers не могат да спазват правилата.

Благодаря за поучението ! Никога не съм очаквал да сте благодарни - все-пак според вас Модераторите са привелигировани. Надявах се поне да останете неутрални и да не сте неблагодарни ...

Надявам се на следващата национална ще имаш възможност да се запознаеш с мен, но моля те поне до тогава не ме иронизирай - повечето от другите, които го правят, поне ме познават !

Айде сега ми кажи какви предложения си нарпавил и започвам да "казвам". Почни спокойно и структурирано и имай предви, че аз вече не съм модератор ... т.е. само ще си пишем.

 

Ganchev, мисля, че Краси е сериозен ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека има Хонда и 55 поста във форума и вече има против и няма противВие ще ме убиете бе

От доста по-дълго пиша тук така че запази сарказма си за някой друг ако теб не те интересува за какво се използват парите които печелятот този форум мен пък ме интересува защото врели некипели от сорта всички пари отиват за поддръжка на сайта звучи смешно по вероятно да отиват за поддържка на някой :huh: относно ombre знаем че ти казваш кой и кого и че най-добрият начин за реклама на сервиз на хонда е тук кажи го честно всичко е пари ...не съм казал че не работите добре и така нататък !!!не ми пука кой и каде и кога повечето хора не пишат тук защото се превърна този форум в дай да си мерим .... и да се карамеОтносно тези хора които модерират мисля че е време за малко почивка и да се даде шанс на нови хора !!!интересуваме това че когато даден човек му трябва помощ за автомобил на хонда да може да я намери тук лошото е че явно не може защото високомерието евзело страна във по-голяма част от хората тук, а относно тези които само четат а не напишат какво мислят (тоест гледат сеир) мога да кажа че явно не им пука изобщоМного малко останаха хората тук които наистина не искат нищо а само едничката цел да ти помогнат... явно кризата кара хората да бъдат по алчни и да забравят човечноста в себе си !!! Много малко останаха феновете на хонда които като видят някоя хубава хонда ще се зарадват и ще кажат ето имаме и хубави хонди в бг а не да те гледат зависливо както повечето правят... ЖАЛКО наистина жалко ... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пиша само за проблема, който мисля засяга по-голяма аудитория, а именно правилата. За споменатите финасови въпроси, или оценяване на този или онзи не мога да взема отношение, просто защото нямам необходимата информация.Какво става по форумите в България, много прилича на това какво става в самата България.Да направим аналогия между израз на обществено недоволство и израз на форумно недоволство (ако тама мога да се изразя).Както знаем изразяването на обществено недоволство в България се проявява, когато "ножът опре до кокъла", демек когато се натрупа достатъчно критична маса недоволство, а границата за България е много голяма. Следователно, щом има изява на форумно недоволство, очевидно има натрупано такова и то в големи размери. Причината, както се вижда е въвеждането и строгото прилагане на новите правила. Ще кажете, ама правилата са въведени от година време. За съжалние, типично хората, които виждат нередности и несправедливости не казват нищо още в началото. По този начин се натрупва тази критична маса, която в един момент избива на повърхността.Модераторите, ще кажете (т.е. казахте го вече), защо не направихте/направите предложенията си. Ами просто хората са такива. Не бива да ги виним. Промяната на манталитета на българина е нещо много сложно и продължително.Колкото и да сте ги мислили тези правила, не можете да ги измислите перфектно без да се допитате до аудиторията, която ще трябва да ги спазва, както не може да се направи добър закон без да се вземе предвид общественото мнение и нагласи, просто защото законите са за това да отговарят на обществените потребности, атук правилата са за това да отговарят на форумните потребности.Помислете, ако не за кардинално "ъпгрейдване" на правилата, то поне за една добра система за тяхното постоянно и най-вече толерантно обсъждане. Една тема някъде си, очевидно не е достатъчна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак искам да те попитам защо не попита на лично някой модератор защо ти чезнат теми и мнения? Никога не сме отказвали такава информация.

Това не е съвсем така! Лично аз имах един период, в който ми чезнеха теми без видима причина, положих 1 седмични усилия в писане на лични, опити за обаждане по телефони, но без резултат, накрая отидох в сервиза... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. На мен новите павилата ми харесват, с едно НО. 3 теми на месец за 5 хонди, едната от които е проект и ту ми трябват, ту ми остават разни странни и не толкова продаваеми чаркаляци определено не стигат. Да пусна платена обява не ми се струва разумно, нито имам морга, нито магазин, нито имам намерение да се занимавам с подобни дейности. Варианта е може би само да си направя 2-ри потребител или нещо, за което не се сещам. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако теб не те интересува за какво се използват парите които печелят

Парите никой не ги пребира! Води им се отчет и се събират на едно място! Рано или късно ще бъдат похарчени за нещо свързано с Форума, националната среща или за на някой от Вас болното дете! Още не е решено! Събират се и си стоят в сметката! Някой още да попита???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей някъде по-нагоре прочетох най-конструктивното предложение в цялата тема до сега: трийте всичко и всички, всичко наново, задължителен членски внос, но поне всеки да знае че има както задължения, така и ПРАВА!!! Това между другото съвсем сериозно, който не може да отдели да речем по 30лв на година не знам какъв фен е, така и така се прибират от някои някакви пари,нека ВСИЧКИ да сме равни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заглавието на темата е:"ДО ШЕФЧЕТАТА модернаторите :), нямам думи"а питането на Дарко е следното:

Ако някой ми заключва темите да ми пише едно лично с причината. Аз ли греша или форумите са за да си помагаме ????В никоя държава не съм виждал такива правила неможе да си редактираш собствените теми :) това е направо... но това е друг въпрос.КОМУНИЗМА ВИНАГИ ЩЕ Е ЖИВ В ТАЯ ДЪРЖАВА !!!! УРАААААААААААААААА

Аз съм този който му е заключил темата и аз трябва да да му дам отговор на въпроса.Така и направих, разбрахме с е с Дарко точно с с няколко думи, което той може да потвърди.Ето и комуникацията ни с Дарко.

Здравай колега,Няма за какво да се извиняваш ти си си в правото :) грешката си е моя и знаех за нея но пуснах 4тата защото неможех да едитвам старите :dry: и наче щях да направя добавка. Аз се опитах да дигна темата за делсол-а и тя заключена и ми стана страмно че не новата е закрита или изтрита а друга.И неразбирам защо колегите се карат така и взимат нещата толкова насериозно.Поздрави и не си ме засегнал с нищо аз не се вързвам на такива неща онлайн :) все пак сме и приятели.

Здрасти Дарко, няколко дни не съм влизал във форума и виждам баси километричната тема с тонове лайна.Извинявай за израза, ама си е баш така.По случая за заключената ти тема:Аз съм я заключил, сорри ако съм те засегнал лично, но действах позовавайки се на правилата.Ако си спомняш последно когато се видяхме в сервиза при Омбре и се чудеше кой ти е бил изтрил някакви мнения, други обединени и т.н., аз ти казах че съм аз. Не се притеснявах да ти го кажа, защото те познавам отлично и знам, че ще ме разбереш, както надявам се и сега.Тогава ти го прие съвсем нормално и с Джони ти обяснихме защо. Защото хора които по една или друга причина са били с поредните 10%, само дебнат някой модератор да сгреши и да ни оплюват, така се случваше и с твоите мнения и теми.Обвиняват ни,че "покриваме наши хора", като в това число визираха неведнъж и теб.Личното ми мнение е, че наистина можеше да питаш някой модератор кой ти е заключил темата, Емо ни пита всички, но така и повече не влезе въ форума да обясни, всъщност Емо пита само "какъв ви е проблема с Дарко"? и всикчи му написахме че никой от мод екипа няма проблем с Дарко, чак след появата на твоята тема и вече няколко страници мнения, разбирам какво е питал Емо.Както и да е , аз не искам да пиша в подони теми, болно ми е как се тълкуват и изкривяват мнения, как се заяждат хора които са уж приятели.По всяка вероятност и аз като Лукчо ще се откажа от модераторски права, защото наистина ми писна от цялата помия която ежедневно се излива върху нас. Все по-малко време ми остава да чета и поддържам поверените ми раздели във форума, за което си има основателна причина. Може би по-малкото време, което отделям за форума, ме прави по-неефективен и затова дори не съм ти пратил л.с. с уведомителен характер относно заключената ти тема!Още веднъж се извинявам лично, но затова, че не съм те бил уведомил, иначе смятам, че не съм действал против теб лично , а според правилата на форума.

След като се разбрахме, смятам темата за изчерпана, което ми дава пълното право да я заключа. Към всички останали участници, които не писаха по темата:1.Ако искате отчет на събраните средтсва и т.н....2.Ако имате предложения за промени на правилата...3.Ако имате критики към начина на управление на форума, действия на екипа по поддръжка и т.н...........4.Ако просто нямата какво да правите и искате тема в която да се плюете...5.Ако сте пълни с енергия и много ви се пише...... просто си отворете тема в съответните раздели на форума!П.С.Направих си труда да изчета всяко едно мнение от А-Я, смятам темата за изчерпана в предвид заглавието и въпроса на автора й.Заключвам темата, за което аз еднолично взех решение в качеството си на модератор, за което нося отговорност пред екипа на администраторите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...