Jump to content
georgivanov1

Cr-z

Recommended Posts

Кво да правиш, Маркетинг...

...или Еволюция.Не очаквайте да започнат да се произвеждат моделите отпреди 20 години.Допреди 8-9 години нямаше Сивик с 5 врати,ама днес ги караме и не се оплакваме,така че трябва да свикваме с промените,няма как.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрете се бе хора,хибрид не означава бавна кола :whistle: Излезнаха ми пришки на устата да го повтарям на пишман рейсърите около мен............не се принизявайте до тяхното ниво.Покарайте го и тогава говорете :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доста болен на тема ЦРХ,но тая грозотия не виждам какво има от духа на рекси в нея.Визия ли,динамика ли що ли?Ебем ти и маркетинга и всичкото.Не знам какви точно са им били събраженията,но не ме кефи!Никак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доста болен на тема ЦРХ,но тая грозотия не виждам какво има от духа на рекси в нея.Визия ли,динамика ли що ли?Ебем ти и маркетинга и всичкото.Не знам какви точно са им били събраженията,но не ме кефи!Никак!

Добре,според теб как трябва да изглежда новия ЦРХ за да има духа на "рекси" в него ;) Може би купето от 2-ра ген.,с мотора на дел сол и таблото на 1-ва генерация ;)Допълнени с остра миризма на бензин и изгоряло масло от сегментите. Моля те не ставай смешен. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да съм смешен.Не се надявам хората да разбират за какво говоря. ;).Вероятно съм извратен,просто 2-ката ми харесва повече. .Имаше преди доста време скици на някакъв прототип който изглеждаше по-добре от тая недомислица.Само като гледам таблото мога да повърна.Изказах мнение Боги,нали може?Не вярвам щом са могли да направят преди 20г. СЕРИЙНА И ДОСТЪПНА кола с дизайн актуален и днес сега това да им е максимума на въображението и възможностите.Ако е така,жалко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че можеш да изкажеш мнение :P:P:P Нали затова сме форум на Хонда,да спорим оценяваме и критикуваме."В спора се ражда истината"На мен лично пътят по който е поела Хонда(предвид хибридите,водородите и спортните алтернативи)много,ама много ме кефи.Хонда винаги е била иновативен автомобилен производител и продължава да бъде такава ;) Спомням си как немските фенове ми се смееха преди 10 години.......представете си Хонда и Тойота слагали електродвигатели :lol::lol:;) много им беше забавно.Вижте сега какво става-хибридни поршета,ферарита,мерцедеси,беемвета и т.н.Колкото до дизайна и духа на рекси,все си мисля че времето ще покаже.След 5-8-10 години,пак ще говорим(да сме живи и здрави) ;) Ако говорим за конкуренцията не мога да приема новото сироко като някакъв наследник на старото.Красиво е,но няма и грам носталгия.Докато ЦР-З.......само погледни стоповете,задния капак,целия силует и малкото странично прозорче,а задните седалки...... е мамка му задните седалки са си точно като на истински наследник на ЦРХ ;);):D За това говоря и споря ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали ще е лесен суапа в това купе на б16а2 ;) яка си е колицата, ама не се знае дали ще покараме някога такава :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали ще е лесен суапа в това купе на б16а2 ;) яка си е колицата, ама не се знае дали ще покараме някога такава :lol:

За какво ти е Б16-ка,слагаш по-мощен електродвигател,други кондензатори :lol: ,електроника и цепииииииш ;)Опаааа,забравих батерийките. ;) Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

каква е таз френска чикия за задно 'окачване'

и отзад много повече мяза на сутиен С4 (поне Д да беше :rolleyes: ) отколкото на рекс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, явно вече няма да има double wishbone :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееххх , как си знаех , че Иво ще се включи с подобна критика ;) Ярисите които имахме возиха доста комфортно , но в завои....Айгото е със същото задно окачване , но дали заради ниския си център на тежеста или по-твърдото окачване се представяше учудващо добре ;) Дано от Хонда са си свършили добре работата ;) Обаче е много смешно окачването наистина :D все едно са забравили пружините и са ги сложили впоследствие ;) Иво ако си спомняш преди 5 години или повече имаше Фотошопнат вариант на тогавашния Insight със заглавието , че това е следващия Рекс ;) тогава доста хора го харесахте , а CR-Z не изглежда много по различно ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повдигам тази стара тема, защото ми е интересно сега, няколко години по-късно, променило ли се е всеобщото мнение за CRZ, най-вече начина по който изглежда.

 

Аз лично си промених нагласата в положителна посока. Колкото повече гледам CR-Z, толкова повече ми харесва, едно малко градско бижу е това. Особено ако е една идея снижено окачването и ако са сложени големи и красиви (екстравагантни) джанти, екземпляри като тези, направо ме карат да се замечтавам:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами все още много ми харесва, но все още си е толкова тясна, отпред е по тясна от прелюд, а това е трудно :lol: Все едно нищо не казах. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все така луд фен на хибридите съм ;) Даже миналото лято бях на ръба......добре че банките не ме одобриха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си го карам с кеф , а за тези които уш него харесвате нека мине до вас нещо тъкова и ще ви потекат лиги ... Аз ще съм горд като някои ме пита каква е тая кола бе да кажа ХОНДА !!!!!!Публикувано изображениеПубликувано изображениеМен пък си ми харесва ! Даже и мисля , че визията си е достатъчно агресивна просто душата трябва да е по голяма :DПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер много ми харесва тая хондичка :)))) и то от много време, много е яка

клипче, просто ей така :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...