Jump to content
rEsPeCtiVe

Интересни ДОКУМЕНТИ!

Recommended Posts

:) вариант 1: двигателя е сменен с д15б2 и е с пренабирти номера. Причи на за това много: продал го е да изкара някой лев, сринал се е стария и е нямал документи за б2-то и не може да го регне в КАТ и т.н. ...... вариант 2: някой болен мозък е решил да си разреди двигателя. Сложил е глава от б2. Видяло ми се е че все още върви твърде много и решил да боцне един двуточков инжекцион. След това явно все още е вървяла много и я е продал :P Не знам на вас кой вариант ви звучи по правдоподовно ама на мен май е вариант ..... И гледам се чудите с каква инсталация и т.н.: ами няма как да кара "моно" с Р28-ца .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Country of origin: Honda Motor Co. Ltd Japan - Passenger carAssembly plant: SuzukaModel: Civic Sedan 1.6 SOHC VTECBody type and transmision: sedan , manual transmisionYear of production: 1992Сега отивам да разпердушиня малко да видим тва ЕЦУ кво е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мога да ти дам джокер: PM5 ( или негови "братовчеди") :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне 37820-P04-G02 Ето това е мисля че е от 1.5 L LSI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука полицейски сериал стана. Какво толкова не ви е ясно не мога да разбера. Някой е решил да изкара пари като си продаде двигателя на хондата (малкия втек) или е изгърмял и е сложил на негово място д15б2. Обаче или не му се е занимавало да минава през КАТ и да пререгистрира купето с д15ката или е искал да прекара някой дето не разбира и просто е пренабил номера на втек-а. То си личи от снимките че това не е оригиналния номер на мотора. Това със смяната на главата е най-невероятния вариант защото тогава блока щеше да си е с оригиналния номер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне 37820-P04-G02 Ето това е мисля че е от 1.5 L LSI

Мда при 5 генерация Д15Б2 е това ЕЦУ,ще падне преправяне на жици :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука полицейски сериал стана. Какво толкова не ви е ясно не мога да разбера. Някой е решил да изкара пари като си продаде двигателя на хондата (малкия втек) или е изгърмял и е сложил на негово място д15б2. Обаче или не му се е занимавало да минава през КАТ и да пререгистрира купето с д15ката или е искал да прекара някой дето не разбира и просто е пренабил номера на втек-а. То си личи от снимките че това не е оригиналния номер на мотора. Това със смяната на главата е най-невероятния вариант защото тогава блока щеше да си е с оригиналния номер.

Wyvern а на теб кое не ти стана ясно,пропуснал си няколко поста от темата маи,колата е минала КАТ и дори е регистрирана като 66 киловата = 90 коня! И кои ще се хване на тая уловка че колата е Витек - сигурно някои сляп..! Незнам и аз точно отговора какъв е,но сериозно се съмнявам да е направена с цел да се заблуди някои..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идиоти има всякакви . Преди време един "търговец" ме убеждаваше че 1.4 англичанка била Втек. умрях да се хиля с него :wacko: :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EH9 колега не ЕG...

:lol: Значи,някой е имал тотализирана EH9,гепил е от някъде EG,набил е номера на блока,сменил е панелите с номера на раматаи .....ти си късметлията :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам, какви са спирачките отзад.Дискови или барабанни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EH9 колега не ЕG...

:lol: Значи,някой е имал тотализирана EH9,гепил е от някъде EG,набил е номера на блока,сменил е панелите с номера на раматаи .....ти си късметлията :lol:
а бе човек номерата на рамата са си старите! само тоя номер на блока е сменян! и закво е сменян като е регистрирана със сегашния двигател-1.5 д15б2Може и блока да е стария от д16ката,има ли някъв начин да се провери блока стария ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...