Jump to content
vesso_varna

Как да си направим сами Lamborghini Reventon

Recommended Posts

Ето как грозничък (поне според мен) Понтиак коже да се превърне в копие на Lamborghini Reventon:http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=18918Прави ми впечатление, че благодарение на ръбатия дизайн на Ламборгинито, при направата на копието е използвана главно ламарина за сметка на тонове кит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай сектир е ,тоз направо ме изуми с последната снимка,това се казва майсторлък !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а после как се оправя регестрацията в кат ,като колата която си е била или в това което се е превърнала? Ще е много забавно да пише пежо а куката гледа ферари,как ли ще му обясниш че сам си я правил в гаража,според мен ще те гепят за крдена кола :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Италия не ме обича, ма аз съм ебати пича. Някой в БГ да можве да прави реплики> Веднага земам едно Пежо и да се почва :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то имаше и един проект в който от NSX направиха Ferrari F40http://speedvsluxurious.blogspot.com/2008/...360-modena.html Тук са го превърнали в Модена

Редактирано от airbrush

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай сектир е ,тоз направо ме изуми с последната снимка,това се казва майсторлък !

Хехе, последната снимка е на истинско Ламбо, а не на копието мейд ин дъ гараж :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На http://www.extreme-sportscars.com/index.html майсторлъка им е завиден поне на снимки и видео, и към 30 000 лв. стъпва, въпросите са: 1. как се регистрира подобно нещо в КАТ2. на звук как го докарваш3. на вървеж явно само баавничко че особено пежо 406 купе/ферари 360/430 си е спънат кон, айде тойота МР2/ламбо галардо ще си вървиНооо въпреки това ще се е утепало мичеловката това... Всяка вечер с яка кака, я манекенка, я фолк дива самодива...

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D браво,много работа е имал човека ама сигурно си е постигнал мечтата да кара ламбо.ай да видим кой ще си ревърне хондата в нещо уникално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то имаше и един проект в който от NSX направиха Ferrari F40http://speedvsluxurious.blogspot.com/2008/...360-modena.html Тук са го превърнали в Модена

Как може да осерат така NSX-а. Това си е жива гавра, от хонда да направиш италиански спагет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Репликата на Ламбото май му коства над 3 тона ламарина :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те хората правят реплики на почти всички модели "екзотични" коли ето Видео на Ferrari replica

Май тази реплика се е получила най-сплучлива. Само не разбрах в БГ занимава ли се някой сериозно с такива операции.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай сектир е ,тоз направо ме изуми с последната снимка,това се казва майсторлък !

Иво, последното си е истински ревентон, а не някаква реплика :D Да не си помисли, че се е получило точно това :D Все пак 2 000 000Е не са вземат и двата току-така :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

те хората правят реплики на почти всички модели "екзотични" коли ето Видео на Ferrari replica

Май тази реплика се е получила най-сплучлива. Само не разбрах в БГ занимава ли се някой сериозно с такива операции.
Според мен няма смисъл. Едно Пежо 406 купе, 30-тина хил. лв. и екскурзия до Великобритания. След 8-9 седмици отиване и прибиране с Ферари. Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва Ламборгини е станало дзвер :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...