Jump to content
cSp

въпрос с повишена трудност (поне за мен)

Recommended Posts

привет колеги :lol: нека ви опиша това което не ми е ясно и дано някой да ми помогне :lol: колата е сивик 1.4 6г . искам да си сложа аларма и видях в един склад аларми тип ( като на новите аудита примерно ) дистанционно и ключа се прибира и се изкарва . предполагам запознатите се сещат за какво говоря. та има такава имитация и ми се иска да си направя и моя така , НО ... чувал съм че тия ключове имат чипове или нещо такова и ме е страх да не стане нещо. дадоха ми колата с 3 ключа . 2 черни и 1 червен. ще може ли моя ключ да се отреже и да се сложи там . един познат с друга кола си взе и стана но се пак колата беше ФОРД :lol:;) надявам се да съм обяснил долу горе разбираемо :D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моженето, може, НО китайските кутийки са пълни боклуци ако искаш да имаш сгъваем ключ дълго време си намери кутийка от ВАГ групата и само и смени емблемата те се чупят много трудно. За алармата нямам наблюдения как се държи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моженето, може, НО китайските кутийки са пълни боклуци ако искаш да имаш сгъваем ключ дълго време си намери кутийка от ВАГ групата и само и смени емблемата те се чупят много трудно. За алармата нямам наблюдения как се държи.

значи няма проблем за ключа но казваш че самите дистанционни са калпави :lol: ако имах и аз касмет като този от ауди да ми подарят от а6 даже беше :lol: до сега 2 момчетата са сложили и няма проблем . мерси за отговора ще помисля върху това което каза и ще реша ! благодаря :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какво значи ВАГ :lol::lol: индианец съм на тия работи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какво значи ВАГ :lol::lol: индианец съм на тия работи :lol:

WV/Audi/Seat/ последните години и Skoda на тази групичка и викат VAG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай смело и не се притеснявай . Бсичко се прави. и гледай да са точно като на VW понеже другите кутийки са много калпави а за тея има и резервни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В пластмасовата част от оригиналния ключ е така наречения "чип" за фабричния имобилайзер. Отрежеш ли ключа, чакай да запали без да е близо другата част от него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега трябва да се среже пластмасата на ключа и от там да се извади чипа и да се сложи в новото дистанционно иначе нищо не правиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чип-а е с големината на това, което съм оградил на снимката, в сгъваемата кутийка има достатъчно място за него :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знаЧи ще махна внимателно тази пластмаса и ще сложа този чип в новото дистанционно и се надявам да няма проблем :D благодая на всички отзовали се :afro::):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момент . А с какво ще въртиш. И чипът ти не като онова на снимката а стъклена ампула. и като я шчупиш и става готино. И не е пластмаса а гума. Сложи си алармата а другото го остави на някой който знае какво да направи.

Редактирано от Stefan Milev
Реклама!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя си го направих сгъваем,но имобилайзера ми не е на ключа.Отрязах го и го сложих на дистанционното без проблем :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моженето, може, НО китайските кутийки са пълни боклуци ако искаш да имаш сгъваем ключ дълго време си намери кутийка от ВАГ групата и само и смени емблемата те се чупят много трудно. За алармата нямам наблюдения как се държи.

Е сега, има китайски и по-китайски...Тия за ВАГ резервните да не са "Мейд ин Джърмъни" ? :rolleyes: Има и китайски дето не се чупят толкова лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей много почнахте да ме плашите :) сега не знам какво да правя купих я и сега ме е страх да предприема всякакво действие. даже само ключа като видя и си представям как чупя онази "ампула" ;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...