Jump to content
DROGI

Оферта за колегите от форума

Recommended Posts

Аз съм супер доволен от работата на момчетата, много се стараят. Беше ми писнало вече от някакви мърлячи, а за 8 лв. вътре и вънка, не знам къде другаде в София можеш да си измиеш колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Яко.За 9лв мини-ван: безконтактно миене, обмазване на гумите с силикон, вътрешно: стъкла, силикон, прахусмукачка, пране на стелки..Колата светна.Колегата дето каза за ОМВ сам за 3лв ????ЗА 6-7 лв само я пръскам колкото да махна горния слой прах :dry:

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф, няма такова място. Супер добри са, изключително се изкефих! Колата светна. Вътре, вън, пяна се пръска, мажат се ВСИЧКИ пластмаси и оплътнения, мият се стъклата вън и вътре, мажат се гумите, чисти се багажника, перат се стелките, подсушава се колата... уникално просто за 8лв.... Само там ще мия, повече никога нито Еко нито ОМВ, нито никъде другаде :dry:6+ от мен!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С ShEfA заедно бяхме там - прав е на 100%.Колите лъщят, та се късат, вътре всичко чистико и лъснято, даже хубаво мирише........Бе момчетата си знаят работата и си я вършат просто перфектно, за тия пари това е просто уникална оферта. Няма ЕКО-та, ОМВ-та, Пет минутки и прочее, аз смятам моята кола да си я мия там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз смятам да пробвам услугите на тази мивка в скоро време !

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги радвам се че сте доволни от офертата.Полафихме си с колегите дето се засякохме,надявам се някоя вечер да се съберем повечко нещо като мини среща на хонда. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз бях там с акорда,но не знаех че офертата е за вечерно време.Събота по обед минах,измиха я момчетата макар че сигурно са други.16 кинта ми излезна удоволствието, но се справиха добре.Ще мина някоя нощ отново.Само да я понацапам малко:D

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги вечерен час ли имате или просто не си миете колите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А килими перете ли случайно ;)? Аз ще мина с хондето тия дни, ама да знам да докарам ли и 2 килима.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, ...и аз я тествах най-сетне тая мивка! :D ПрИмоцията няма аналог в София ;) - ниската цена НЕ Е за сметка на ниско качество, а тъкмо обратното! CR-V-то го направиха толкова чисто, че за малко да се ошеметя :D, а пък от цената направо ми стана неудобно. Мие се старателно отвън, отвътре, прахосмукачка, стелки, джанти, гуми - всичко както си трябва! Не се колебайте да пробвате! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и килими се перат. :lol: Ама незнам как седят офертите за тях,ама за колегите и за тва ще има прИмоциии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога ще е груповото миене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

незнам за груповото, ама днес мисля да се възползвам от персоналното :rolleyes:

Редактирано от Zmeio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз тамън се наканих и то .................. Отивам днес и ми казаха, че вече офертата е навалидна и миячите са други вече.

Редактирано от garfi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти в колко часа си отишъл колега? Офертата е само за вечерта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 21:30 бях там и знаеха за офертата но вече не била валидна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яснооо... като почнахме да ходим и я отмениха :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито на софианци.българина си е българин-сяко чудо за 5 дни.идвайте в пловдив.тук в циганската махала с малко уговорки мият и за 3 лева.и таблото лъскат даже !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има мераклии за гр.Варна гарантирам за една автомивка!Цената е 10лв за следните услуги: Външно с пяна,вътрешно с багажник,пране стелки,намазване с мляко на табло и всички пластмаси по купето,стъкла от вънка и вътре както и напръскване на гумите с препарат.Искам да поясня,че цената е такава за всички.Който отиде ще си ползва това намаление.На място момчетата правят и много хубави оферти на доста добри цени за килими,мокети,пране на тапицерии и доста други.Само и единствено трябва да си кажете,че сте от форума за да ползвате екстрите.Да отбележа,че няма да е за седмица или две тази оферта а за доста дълго време.Ако има желаещи ще споделя мястото.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Офртата вече не е валидна, така ли да разбирам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fero я сподели къде аджеба се намира тая автомивка , че тук във варна :lol: още не съм намерил добра мивка било то скъпа или евтина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Офртата вече не е валидна, така ли да разбирам?

Не е валидна, и аз бях днес. 20 кинта ме таксуваха като за джипка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Българска работа... обратна. :) Трябваше да се радват на потока от клиентела, а те... :) Как да е, ще се мие другаде за нормални пари, добри са момчетата там но... 16лв. за моята въшка са просто подигравка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги сигурни ли сте, че вечер е невалидна офертата :P Аз преди 1 седмица ходих, измиха ми колата супер добре и ми взеха 8 кинта. Тъкмо си мислех тия дни пак да ходя.. п.п. Дори за 16 миенето си струва. Няма смисъл да се самозалъгваме, навсякаде където мият старателно е около 15 лв. Има една на околовръстното малко след Бояна, посока Овча Купел, отляво на пътя мисля че Фреш или нещо такова. Там също много ми харесва как мият, ама винаги е фул с някви скъпи коли и взимат 17 до колкото се сещам. Абе тва си беше бахти супер офертата. Наистина жалко !и все пак нека колегата DROGI да каже (доколото разбрах от предните постове той има нещо общо с мивката)

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненската автомивка координати.Тръгвате примерно от центъра посока Виница и 100 м след камерите има един Търговски комплекс "Паралакс" .Входът е точно срещу самия търговски,който е син на цвят мисля.http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=bde23f3...e1362&tip=1Долу горе за да се ориентирате!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здр. колеги за жалост наистина е така с мивката.Шефа нещо са се скарали с баш главните,и моя човек не е там.Но това не е всичко момчето дето бяхме оредили офертата сега ще отваря на др място мивка.Което значи че офертата пак ще е валидна,но този път и през деня и през ноща.Същите момчета дето миеха там и същите цени.Извинвам се за закъснелия отговор просто компа ми е на ремонт и няма как да пиша.

Редактирано от DROGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. колеги за жалост наистина е така с мивката.Шефа нещо са се скарали с баш главните,и моя човек не е там.Но това не е всичко момчето дето бяхме оредили офертата сега ще отваря на др място мивка.Което значи че офертата пак ще е валидна,но този път и през деня и през ноща.Същите момчета дето миеха там и същите цени.Извинвам се за закъснелия отговор просто компа ми е на ремонт и няма как да пиша.

Ще чакаме колега да сигнализираш за новата мивка, дано и тя е в западна София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъ... изчезна ми мнението, барабар с това на DROGI!?!?! Какви правила бях нарушил, човека пусна ебаси офертата... сега не мога да видя къде да отида... :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кфи са тез цени бре? :tease: В Съни бийч е 10лв. вътре вънка! :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми тук си ни дерат между 15-20 лв. за комплексно. Софиянци са заможни киселяци :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Дроги беше пуснал на 8лв. вътре-вънка, представи си, sCoff! Ама... да видим дали ще пусне пак :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И така, колеги. Разбрахме се с колегата, предлагащ офертата, и той ми каза къде-какво-що. Днес ходихме двама с много мръсни Хондели и излезнахме с лъскави кукли :lol: Момчетата са добри, имат да се доошлафат малко, но приемат критика и капризи! 8лв. вътре-вън, включва:- Пръскане с активна пяна или каквото е там- Плакнене- Подсушаване- Изчистване на джантите с препарат- Прахосмукачка вътре- Пране на стелки- Почстване на всички кори с препарат- Почистване на стъкла- Силикон по борда на гумите- И накрая, за капак, подарък умирисител борче :D /кой ти дава иначе/И всичко това, за 8лв. За пореден път колегата ДРОГИ урежда място, където да си глезим хондите за половината на другите места.Местоположението на автомивката е:Кръстовището на ОРИОН, ако идвате от Сливница от центъра, правите десен завой към кв. Надежда. След 100м. виждате едно ЕКО от лявата ви страна. Там се намира автомивката, към самото Еко са две клетки, но не са за самопочистване, а си мият въпросните момчета.Нека е ясно, че офертата важи за края на деня, не през деня! Тоест, важи за между 7 и 8ч. Принципно момчетата казаха, че ако се съберат 5-6 коли, дори и по средата на нощта да дойдем, само караме касиерките да звъннат и момчето идва до 10мин.!!! Става дума само за ХОНДА, никакви други автомобили. Кода е "Става дума за офертата за форума на ХОНДА" и момчетата автоматично свалят цената надолу. :DАйде, поздрави още веднъж на колегата ДРОГИ, който без да ни познава ходи да ни урежда отстъпки!!! Това се случва ведъж на синя луна!

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на колегата DROGI. Както казва една народна поговорка - "И аз бях там, и аз се смях"Момчетата, наистина, както казва Шефа, имат нужда от малко още практика и изпедепцване, но мога да ви гарантирам, че трудът и усилията, които полагат, за да лъснат колата, струват повече от офертата, която DROGI е пуснал. Колата се чисти като за пълно таксуване, а ние от форума плащаме само половината :lol: Голямо евала и на DROGI, и на момчетата от автомивката за ентусиазма и отивчивостта, вършат си идеално работата и за тази цена ще е грехота да се възползваме от офертата. Местоположението го знаете, след шест и половина, седем вечерта няма много хора там, така че спокойно можете да се възолзвате, никой няма да ви върне :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може ли да попитам вечер до колко часа работят момчетата ?С две думи от 19:00 до колко е офертата :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Нека е ясно, че офертата важи за края на деня, не през деня! Тоест, важи за между 7 и 8ч. Принципно момчетата казаха, че ако се съберат 5-6 коли, дори и по средата на нощта да дойдем, само караме касиерките да звъннат и момчето идва до 10мин.!!! ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това ми звучи като - Работи до осем, но за няколко коли има момчета на повикване :lol: Ако наемат момичта ще има всяка нощ по 5-6 коли :punk: Каква е цифрата за пране на салона със сваляне на седалките (само предните две) и миене на двигателя? Искам цялата да се лъсне.

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че колегата DROGI трябва да каже къде, кога, за колко и тн. важи офертата за да няма неразбрали. На лично съобщение преди седмица колагата ми беше споменал, че офертата важи от 8 сутринта до 9 вечерта на екото на орион а тук се коментират други часове. Отивам аз оня ден към 20:30 и клетките бяха затворени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно! Офертата е супер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взеха ми 12лв, иначе я измиха!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...