Jump to content
em1l

Имали доволни от този саит....

Recommended Posts

Колеги искам да попитам дали някои си е поръчвал телефон от този саит и ако има да ли сте довни от покупката. Защото вчера си поръчах утре ще го достовят но искам да знам дали съм се по прецакал така леко :plane::angry: . Ето линк http://vemis.net/

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички телефони май са реплика ама ако вървят пък какво толкова ,пък и са на доста тънки цени :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля те когато получиш телефона дай някакво мнение че ми стана интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия са китайски боклуци. Работят 1 седмица и дават дефекти:plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напиши някой ред като получиш стоката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделно че не са минали тестове за безопасност и по непотвърдени източничи облъчват, което е потенциална причина за ракови заболявания и т.н.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто питах дали някои си е поръчвал да си каже мнението. А иначе двама познати имат такива единия го ползва вече година и половина а другия към година нямат проблем ама не се знае все пак е реплика "оригиналдата все пак е 1000+ лева. Относно за облъчването то рядко вече се среща техника която да не облъчва. Ето това е телефона които аз съм поръчал http://vbox7.com/play:4185934d . Като го получа ще пиша някои коментар за интересуващитесе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега имах подобен'ПРИВИЛЕГ'нямаше вилан но имаше тв и сензорен дисплеи.Много му се кефех но с времето видях,че има страшно много недомислици,бъгва се,трудно се отклиучва и батерията не е това което очакваш особенно при сърфиране или тв.И все пак за толкова пари толкова,и пак си е много.а още нещо,дисплея им е отвратителен,пикселите са много големи,от различен ъгъл не се вижда в него.поздрави,надявам се да съм бил полезен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми съвсем същите болкучета може и от dealextreme.com да си ги вземеш, там може и по-ефтинко да ти дойдат. А за качеството на телефона - представи си ако в китай правеха ефтини реплики на сивик, като всички двигатели бяха 1.1, както и всички останали части и общо взето сменят само купето, щеше ли да си купиш такава хонда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши после някой коментар как е +сове и минуси,че ми стана много интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще напиша някои + - но и не очаквам кои знае колко много все пак е реплика но ако няма проблеми аз смятам че цените са доста приемливи но ще видим като го получа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми вече два дена го ползвам. Много лесно е направено за боравене с двете сим карти.Дисплея е добре си се гкедат филми, менюто е лесно. Камерата прави малко кофти снимки и не могат да се увеличават след това ама то за сними си има фотоапарати. Още не съм пробвал Wi-Fi то ама утре ше го пробвам. Голям зор видях докато му схвана как се отключва и заключва а то тябвало да се разтръска леко и след това да му натиснеш за отключване. Първите ми впечатления са доста добри но все пак съм го ползвал само 2 дни ще видимкакво ще стане след повече време експлоатация. Ще пиша в темата ако някои е заинтересован разбира се. Но мисля че за тези пари ако не даде дефкти някви си е доста приемлива цвна за екстрите които получваш .(мале че се увлякох в писане както и дае :ph34r: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще следя темата за развитие,че и мен ме заинтересова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази фирма са големи мошеници. Мой познат си закупил телефон от тях. Телефонът му дал дефект на втората седмица и уж го приели да го отремонтират, но забравили да му върнат телефона 2 или 3мес. Заплашил ги с КЗП. !!! Единственото по което се доближават до оригиналите е външния вид, пък и цената не е никак ниска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр!Не си купувайте нищо от този сайт.Аз взех телефон,реплика е разбира се и след известно време даде дефект!Върнах го един път и ми го върнаха без да му е правено нищо!Втори път го върнах-направиха го наполовина!СЕга ще го върна ТРЕТИ път да видим какво ще се оправдаят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!С нетърпение ще чакам още 6 месеца за следващо мнение и тогава ще си поръчам един.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене не е имало почти никакав дефект освен че, копчетата които са външни за усилване и намаляне на звука и за заключване/отключване не бачкат от време на време. По дисплчея не съм имал пролем но ако беше сега да си вземам или щеше да е нов на някоя водеща марка или iPhone втора ръка за тези пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИЗМАМНИЦИ!

Не поръчвайте!

Лъжат за качеството, за произхода, за 2г гаранция.....

ТОТАЛНИ БОКЛУЦИ!

Купихме от фирмата 10 телефона. Трябваше да получим фактура, касов бон, гаранционни карти.....НИЩО!

КЛАСИЧЕСКА ИЗМАМНА СХЕМА!

Подадохме оплакване в КЗП, полицията, прокуратурата.....

ИЗМАМНИЦИ!

НЕ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ ТЯХ!

Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто си ги купувайте от dealextreme.net директно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.vemis.netПрекалено много внимание се обръща на тези ИЗМАМНИЦИ, но щом идеята е да предпазим някой - няма проблем.1. Всичко е внос от Хонг Конг2. Няма ГАРАНЦИЯ3. Гаранционите карти са без касова бележка - т.е. невалидни и не можете да си търсите правата4. Никога повредата не е от фабричен дефект - ти сам си повреждаш телефона и участваш в световната конспирация срещу тях5. Дори и да имаш координатите на сътрудника продал ти телефона, не можеш да повдигнеш обвинение - всичките работят без договор към фирмата, с изключение на двама, но пък остава схевата по т.36. Държат се нагло и вулгарно, когато си по-напорист и искаш да бъде защитено правото ти на потребител.ПРИЗОВАВАМ: Нека всички ужилени от тази фирма да подадат оплаквания в КЗП и полицията. Само така ще ги спрем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявам се за включването,но гледам че споменавате dealextreme , и аз си поръчах от там около 10 артикула и вече 2-3 месеца нито един не съм видял. Пише че някои са пратени, а други не са. Но нищо не съм получил.Вие по колко време сте чакали и идвали ли са ви всичките неща ,коите сте си поръчвали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...