Jump to content
prelude

Някой ходил ли е на митницата скоро?

Recommended Posts

Имам предвид след статията 'Евала бе,митница" и след обещанията за съкращаване на процедурите?Някой да е ходил февруари да види дали наистина се минава бързо на едно гише или пак се ебават с теб цял ден?Говоря за митницата на ул.Веслец до автогарата в София/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид след статията 'Евала бе,митница" и след обещанията за съкращаване на процедурите?Някой да е ходил февруари да види дали наистина се минава бързо на едно гише или пак се ебават с теб цял ден?Говоря за митницата на ул.Веслец до автогарата в София/

Ходих преди 2 седмици , да си взема усилвател за колата от САЩ.Наистина на едно гише, изчислиха ми върху 100 USD - 56 лева ДДС и такси , платих ги и си го взех.За 10 мин....Понякога и у нас явно , нещата вместо да се влошават, не стават безнадеждни , ами се подобряват :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От към обслужване, да..Винаги ще те предразположат да ти вземат парите. Ама тези 56 лева такси и ДДС.. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... за тия 56лв ДДС + такси , си има митническа тарифа, а ДДС-то ни не е никак страшно ....иначе ходих да си взема дроселите, платих 4лв на едно гише и ми ги дадоха :huh: реално приятеля ми който ми ги прати от щатите, беше написал че са подарък на стойност 20$ - въобще не знам как се разминах :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх, то като приказка. Я някой от другите градове да каже как е, в Софията ясно. ПП. 56 лева са си 56 лева, има случаи, когато е по-добре да се дадат 56 лева ДДС отколкото 156 лева в джоба на някой мошеник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От към обслужване, да..Винаги ще те предразположат да ти вземат парите. Ама тези 56 лева такси и ДДС.. :D

Тия 56 лева и повече , ще ги дадеш пък и доста отгоре , ако го купиш същото от тук :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден ходих до митницата във Варна... Та взеха ми 4 лева за доста дрехи, парфюми и бижута :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден ходих до митницата във Варна... Та взеха ми 4 лева за доста дрехи, парфюми и бижута :P

От ЕС или извън?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой ходил ли е скоро до митница Варна? Поръчал съм нещо и ме интересува не толкова какво ще платя, а дали не опростиха малко процедурите, че нямам време да чакам!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...