Jump to content
trick

Откраднат Prelue 92-95

Recommended Posts

Здравейте колеги. През уикенда са ми задигнали Прелюда. Има вероятност все още да стои пред някой блок в Люлин (предполагам). За последно беше пред блока в Люлин 10. Нещо не се оправям с картинката за това ще дам линк - Прелюда .Ако случайно някой го мерне ще съм благодарен да пише. Забележителности: Номер СА6164МВ, 2.3 двигател, ръчни скорости, всичко ел., килматик, преден десен мигач на бронята липсва, двете емблеми липсват, по задното стъкло би трябвало още да си личи, че е имало голяма лепенка. Благодаря ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо, Лошо... Още един пострадал колега... Нямам думи!! На къде ли вървим?Успех Приятел!! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти раота .. колега ... сори ! Дано се намери колата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебаси майката,тия коли още ли се крадат?къде живеем по дяволите?успех с намирането на колата,ще се оглеждам и аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко :D Имаш още 2 очи из Люлин и София. бтв Имаше ли каско,че почва да ме хваща параноята и за моята (почти комшии сме)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко :D Имаш още 2 очи из Люлин и София. бтв Имаше ли каско,че почва да ме хваща параноята и за моята (почти комшии сме)?

Нямах каско... Първото, което си помислих е, че за това са ми я задигнали, за да си я намеря в някой паркинг наблизо и да си направя каско, но май не е така, не я видях вчера. Сега пак излизам да си я търся.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каско ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Септември откраднаха моя 2,3 в Младост, полицията го търси толкова усилено, че изгубиха документите.Съчуствам ти, много ми липсва Люда, но вече не мърдам никаде без каско, плащам си рекета назастрахователите и се правя, че съм спокоен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси ,какво става :) Съжалявам за колата и дано я намеришХонда ли е наи-крадената марка абе нямам думи просто.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз сам от пловдив но ако разбера нещо ще пиша имам няколко приателя и приателки ок софия ще им дам снимка а относно виновниците трябва да бъдат много сорово наказани в "големия" багажник на хондата и за шишарки ако ме разбирате:) ще се опитам да помогна с каквото мога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички. Никога не съм се съмнявал,че е пълно с точни хора в този форум. Благодаря ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече започвам да се чудя до къде ли ше опре тая немотия че хората крадат коли на по 15-16 години :o Много лошо за колегата дано да си намериш колата жива и здрава , ще следим за нея и в пловдивско. Успех ти пожелавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж и по моргите ,някъде да не я разфасоват на части.Успех с намирането! Взех да се притеснявам и за моята гадна работа ,дано я намериш!

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, видях преди малко в движение един Прелюд като твоя и се сетих за теб. Уви, не помнех какви са отличителните следи освен счупен мигач. Този, който видях, беше с липсващо парче от десния преден мигач на бронята, но не целия! Само страничното парче. Другите отличителни белези, просто не ги помних, а и нямах време да я огледам добре. Просто я видях минавайки. Другото нещо, което ми направи впечатление беше, че предната регистрационна табела беше сериозно огъната, което ме наведе на мисълта, че може да са и сложили крадени табели. Всичко това, разбира се, са само предположения. Успях да я видя само отпред. Преди малко се върнах на мястото, за да видя дали има емблеми и следи от стикер на задното стъкло, но вече я нямаше. Бях си взел телефона да звъня на 166, но след като вече я нямаше и не можех да видя за останалите белези, не посмях да звънна. Предната регистрационна табела беше с номер C 4768 MX. Колата към 11:35, днес, беше паркирана на ул. Петър Протич в София.

 

Ето го точно и мястото:

 

Публикувано изображение

 

Имай вяра! На един мой много добър приятел му откраднаха Audi 80 B4. Сам се сещаш, че никак не са редки тези коли. Но след около месец и нещо полицията я намери паркирана в Студентски град без никакви щети.

 

Отделно пък днес имаше арести на голяма банда автокрадци.

 

Не спирай да я търсиш в Люлин!

 

Това ми е телефонът, ако имаш въпроси: 0883483143

 

Успех!

Редактирано от Данаил Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти. Сега ще потърся някой познат да провери дали на този номер се води Хонда Прелюд. Не, че ще означава нещо ако е регистрационен номер на Прелюд, но ако пък е номер на друг модел вече е ясно.

Редактирано от trick

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази регистрация си е на Прелюд. Вероятно не е моята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом още нищо не се е чулом исля, че изгорях :) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш няколко очи и в моя район !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече започвам да се чудя до къде ли ше опре тая немотия че хората крадат коли на по 15-16 години :) Много лошо за колегата дано да си намериш колата жива и здрава , ще следим за нея и в пловдивско. Успех ти пожелавам.

Колега тия коли ги крадат да се свърши няква работа с тях,а не за правене или продаване! Дано в наи скоо време си я върне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

Или за откуп, имам няколко познати, които са плащали откуп колкото колата за да си я получат. :PНе се отчайвай колега, все пак надеждата умира последна. Редактирано от eddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се озъртам секи ден съм из София ако забележа нещо ще пиша непременно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...