Jump to content
FACIRA

имам хонда сивик д13б2

Recommended Posts

от скоро я имам и искам да я направя повечко коне.Нека ако някои има желание да ми обясни малко какво трябва да напрвя да сподели насам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианти:1.Турбо2.Повече карбуратори3.По-голям двигателСъщото така можеш да си направиш генерация(колектори,гърне) което допълнително ще отпуши колата.Турбото е много мъчителна,скъпа,бавна процедура....С карбураторите не съм наясно,но знам че може да се изкара много кончета от тях :)А за нов двигател трябва да си помислиш или този 1.3 искаш да мъчиш за повече ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,не е ли по лесно да му сложиш едно VTI в коша :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интериор в коша ли да си сложи ?????? това горното аз поне не го разбрах колега какво искаш да кажеш с ВТИ във коша ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колеги има куп теми с такива въпроси.Порови се малко и ще намериш отговора на твоя въпрос :) Честито за придобивката :(Иначе по темата:Според мен нов двигател е най-удачния вариант :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ми е интересно само след като сега си я купил а ти е слаба защо въобще я взе ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ми е интересно само след като сега си я купил а ти е слаба защо въобще я взе ?

Вероятно и средствата са били ограничени...То ако можеше всеки да си вземе каквато иска!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с горния пост. И аз искам да барна туй-онуй, но се въздържам да задавам въпроси, понеже на повечето такива има написани отговори, просто иска четене :drunk:

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми предвид цените на д13 и д15 разлика няма даже в повечето случай д15ките са по-тънкана

Редактирано от gear grinder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee пак се почна смени си двигатела ,неможели един кат пита за д13 да му кажете за д13 а не смени си двигатела ууууууу аман вече :fun: .

Кат си направи равносметка кое колко ще му излзне тогава да си прецени !

 

Скоро ще почвам една д13ка та за нея е предвидено.

 

Глава,бутала и вал от д15 /ако станат/ а трябва да станат ,изп. колектор, тръбите ,гърне. и това по доло :drunk: :

По натам и друга кратуна една такава друга :fun: .

 

Колега има две теми които са много хубави и са за д13 земи и си прочети ,разпитай за цени /не в тая тема!/ и така.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, както беше казано в една друга тема, цифрите са за да се хвалим - "Пък мойта е 200 коня" Ама това не те топли много пряко. Важното е колата да ти доставя удоволствие като я караш. Аз също имам Д13 (дали е Б2 или нещо друго вече и аз не знам :drunk: ) Както са ти написали колегите, порови се във форума, ще намериш отговори доста. Най-приятелски ти казвам че тЮнинга е скъпо занимание, ако мислиш с няколкостотин лева да минеш няма да има смисъл. С ръка на сърцето ти казвам, че ще ти излезе по евтино да продадеш колата и да си купиш по-мощна. Ако ти се разправя, и искаш да изкараш максимума точно от този двигател - скачай - филмо е голем :fun: @fenabg - Защо пък и бутала от Д15?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интериор в коша ли да си сложи ?????? това горното аз поне не го разбрах колега какво искаш да кажеш с ВТИ във коша ? :drunk:

Да си смени двигателя калега,кое точно не разбра,това не е мотор с кош, кола е все пак и мисля че това в което стои двигателя се нарича кош Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата има предвид, че VTI не значи, и не указва номер или обем на двигател :drunk: VTI има и с 1,5 мотор да речем :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

научете се да се изразявате(правилно) ! ВТИ НЕ Е мотор(двигател. защо форума се напълни с вти-аики хахахах :drunk: а сега и по темата :fun: пич прави си д13-ката щом си си купил такава кола явно си ти харесва !(не е нужно да сменяш мотора)има доста теми както казаха колеги в горинтие постове с направени такива (прочети ги и сам прецени) :fun:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И АЗ СЪМ КАТО ТЕБ КОЛЕГА ЩЕ СЛАГАМ Д16 АМА СЕ ЗА4ЕТОХ ПЪК И ВСИ4КИ МИ ПООБЕСНИХА ТУИ УНУИ И РАЗБРАХ 4Е ФИЛМА НАИСТИНА Е СТРА6ЕН /НЕ НЕПОСТИЖИМ / НО Е ТРУДНО.... УСПЕХ :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И АЗ СЪМ КАТО ТЕБ КОЛЕГА ЩЕ СЛАГАМ Д16 АМА СЕ ЗА4ЕТОХ ПЪК И ВСИ4КИ МИ ПООБЕСНИХА ТУИ УНУИ И РАЗБРАХ 4Е ФИЛМА НАИСТИНА Е СТРА6ЕН /НЕ НЕПОСТИЖИМ / НО Е ТРУДНО.... УСПЕХ ;)

Благодаря аз не си мисля че ще е лесно но още немога да се ровя тук там защото не познавам саита добре :) искам друк мотор 1.6 и каквото друго там ще ми трябва :) и ако някои може да ми каже колко стотинки ще ми струва ще е мн добре няма да се откажа :D;) на тези които искат да ми помогнат им благодаря преварително ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Колега,Отвори раздел "проекти" и там има една тема"д13в-тек..."прочети я.може да ти се разяснят някой неща :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...