Jump to content
Ianev

коя Хонда според вас става за...

Recommended Posts

За сивика не знам ама в ЦРВ то е рай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еххх сега в тази тема всеки ще се прави на е*ач :lol:в моята не съм пробвал такива неща, но за софра става - пиене и ядене... няма проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема ми прилича на ... и рибар съм ... и ловец съм ... ха ха ха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за софра става - пиене и ядене... няма проблеми

това на багажника нали? верно е супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във сивик 6-та англичанка става и на задна и на предна - пробвано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Сивик 5-та Седан става и на задна и на предна - пробвано и си е екстра широко :)пс: егати темата :):(:)

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм...... Във Вектра А ставаше и отзад и отпред! :) Ама сега кат си взех ЦРХ-а, май ще се видя в приключение! :) П.П. А вие ми се оплаквате от 5-та хеч! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сивика 6хеч става без проблем.Аз съм на 100кг мацката 60кг нямах никакви проблеми такаче всички стават ако имаш желание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 генерация хеч задните седалки са просторни :drunk: ,но вече ще видим как е в 7 генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да се изказвам по върпоса :drunk::fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя става за секс ли? Хе Хе.. Че много ясно че всяка!Не виждам колегата да е казал, че точно пук в колата трябва да стане работата :fun:;):D Всяка една си има преден капак, таван и т.н. :drunk: Въпроса е къде ще паркираш, но на всеки уважаващ себе си мъж знае къде да се скрие за Е*нята :D :D :D Приятно ви ......... возене момчета!!П.П Защо говоря само за мъжката аудитория незнам!! Да ме извинят дамите, ама съм си мъж и не е лошо и те да споделят с нас коя става и коя не :fun:

абе как да ти кажа за предния капак -ниски са и трябва да се заеме полу клекнало положение-капака се криви много лесно уверявам те-ако се наложи да го сменям после излиза колкото да прекарам 3,4 нощи в хотел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора то верно кадето те хвани музата, но навсякаде има хотелчета и няма смисъл да се гърчи човек в колата и после да вика ах как ме боли това онова. Сложна работа си е в кола много гърч работата. Но щом е за емоцията и за спорта става навсякаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората за "тясно" се борят вие се оплаквате само :hondarulez:

Съгласен! Но пак си е тясно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

клецка се на предна дясна седалка, като която риба се е ударила в мрежатана рибаря ляга на седалката и си слага крачетата на таблото а вие пичове се озовавате между крачетата и ,като сте на колене на пода и така може да си клатите цяла нощ

Колега кой е тоя дето ще прави секс на колене цяла вечер в кола???После с кран не могат ме изкара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя става за секс ли? Хе Хе.. Че много ясно че всяка!Не виждам колегата да е казал, че точно пук в колата трябва да стане работата :):sick1::sad2: Всяка една си има преден капак, таван и т.н. :D Въпроса е къде ще паркираш, но на всеки уважаващ себе си мъж знае къде да се скрие за Е*нята ;) ;) ;) Приятно ви ......... возене момчета!!П.П Защо говоря само за мъжката аудитория незнам!! Да ме извинят дамите, ама съм си мъж и не е лошо и те да споделят с нас коя става и коя не :)

абе как да ти кажа за предния капак -ниски са и трябва да се заеме полу клекнало положение-капака се криви много лесно уверявам те-ако се наложи да го сменям после излиза колкото да прекарам 3,4 нощи в хотел
Нямам нищо против хотелите, но колегата пита коя кола става, а не в кое хотелче е по-яко :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, на момичетата им трябва топлина, уют и вяра, че сте техни...като котките :) .Теснотията не ги притеснява в подобна ситуация - те са по-гъвкави и леки от вас!Просто им свалете звездите от небето, не е нужен стъклен покрив. :) Първата ми лична кола преди 23г. беше Трабант и ставаше, а вие за Хонда си задавате въпроси! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda CR-V става и то много добре. Като се пуснат всичките седалки, става спалня, да се гоните вътре, перфектна е за един мъж и две каки дългокраки :);) Honda Civic UK също става, макар и по-тясно и по-ниска, ама с повече въображение за "спешни ситуации", ще свърши работа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...