Jump to content
motohristo

Въпрос за газ на Hr-v

Recommended Posts

Здравейте колегиОт скоро имам HR-V и се замислям да му слагам газ. Питането ми е дали е възможно да се сложи бутилката на дъното на колата. Преди десетина дни ходих да ми сменят маслото в диференциала и се загледах в кората, която почва от задната броня. Кухината, която се образува ми се вижда удобна за целта, но не мога да преценя дали мястото е достатъчно. Моля ако някои има кола с така монтирана газова или пък инфо ще съм благодарен :argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говоориш за кухината оставена за резервна гума нали ? (поне на ЦРВ-то) слагат се едни бутилки кръгли... зависи от диаметъра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не за мястото на резервната гума, а отдолу външно на колата отзад има някаква кора, която ми се струва подходяща за целта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали се сещаш че ако някой те удари отзад ,първото което ще пострада е газовата бутилка?а тя е хем под налягане,хем е пълна с лесно запалим газ.не че не познавам човек,който сложи метан на санта фе отзад под бронята ама....не съм фен.махни си кората и виж има ли нещо което да е здраво там или има само декоративна ламарина държаща бронята.ако е второто удърът наистина ще е директно в бутилката.иначе ако си има сериозни профили преди нея не е лош вариант да я монтираш там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Използвам тази тема, за да не флудя излишно с нова.Решил съм да сложа газова уредба на моята HR-V. Единственият адекватен вариант е да се сложи бутилка тип "резервна гума" (http://www.autogas.b...ntaj.php?id=183).Проблемът е, че нямам къде да сложа резервната гума, а не ми се ще да шофирам без такава. Замислям се дали не използвам пространството под тази кора, която сте коментирали и по някакъв начин да се закрепи отдолу. Ако някой е решавал подобна задача, ще съм благодарен да сподели опит! :)

Редактирано от nwb

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опита сме го споделили,само трябва да се поразровиш...http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=76985&st=0

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията, темата е полезна и ще се следи:)Доколкото разбирам ти си монтирал бутилка тип пура под кората. Моята идея е да изместя резервната гума отдолу, но утре ще трябва да направя необходимите измервания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да хвана идеята,но ти си знаеш най добре.Във всеки случай е желателно да не режеш нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГА СТАВА 30 ЛИТРОВА ПУРЕТА И СЕ САБИРА ИДЕАЛНО И КОРАТА СИ СТАВА ВАРХУ БУТИЛКАТА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...