Jump to content
mаrto

8-ма генерация Сивик / Общи мнения

Recommended Posts

ООО няма проблеми за Баснко :D само казвате и съм там. По принцип съм от Разлог, но от 2 години живея в София така че Банско ми е близо там :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да я направим в Банско в някоя механа на вино, ракия салати и пържоли :D

А преди това ски. Може ли? :P Значи - скоро да е... :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли желаещи за този вариант, че да захващам организация?С помощ от приятел...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде пък тръгна ти с тоя "дъргел " :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам, че нещо с 8мите генерации ни отсвирвате другите ;):D .Искам и аз в Банско в механа и ски преди това.Ако трябва ще си взема под наем една осмичка :D:D ако не ме пмуснете със 7ма или пък 4-та ;):):D

Пак неразбрал... :P Никого не "отсвирваме". Аз лично нямам против ХОНДА-СКИ-МЕХАНА-СРЕЩА на ВСИЧКИ - по техен избор.Но идеята е на 8-маците... :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има ли желаещи за този вариант, че да захващам организация?С помощ от приятел...

За ски .... мооожеЗа механа :Pведнага.мене ме пишетеИ за организацията ще помогна, дажеАба си .... , то почти в рима дойдеп.п. Спамер за тебе срещу подкуп :DОпссс, то вече като кажеш спамер не е ясно кой... за Иванов говоря :D Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен при нормално каране ( 90/100) извънградско под 7.5 немога да го свала ... надавям се все още да се сработва колата и да падне, че айде да не е 5.5 като по книжка, но поне 6.5/7 ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Да сплотим колектива на по чашка ;):lol:;):);):fun::););)

Иванов, извини ме!!!;) Но опрях до твоя начин на изразяване....Явно при 8-иците , интереса е +2.Лошо :dry: .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен при нормално каране ( 90/100) извънградско под 7.5 немога да го свала ... надавям се все още да се сработва колата и да падне, че айде да не е 5.5 като по книжка, но поне 6.5/7 ...

Миналата година при нормално 90/100 даде 6.3-6.5 (На 10000 км ) беше колата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха е значи ще чакам дано спадне малко ... а 98 ли зареждаш или си караш с 95?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувам купон за Банско се заформя ;) , аз съм тук така че мога да помогна във всяко едно отношение , дори и за купона по късно след механата :)....все пак тва ми е работата ,звънкайте задължително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха е значи ще чакам дано спадне малко ... а 98 ли зареждаш или си караш с 95?

;)От както излезе (4 коли вече) , карам само V-Power Racing - 100(98) октанаХондата само веднъж е била с ОМВ 100 по принуда :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувам купон за Банско се заформя :) , аз съм тук така че мога да помогна във всяко едно отношение , дори и за купона по късно след механата ;)....все пак тва ми е работата ,звънкайте задължително

Опаааа , нещата почват да се подреждат.

Весииии, .. Викаш , да върим а ? ;)))

Публикувано изображение

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Марто, може би искаш да ми кажеш че си караш колата само с шел?

Айдееееее, почна се :)

Публикувано изображение

Да.....

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам само братле...питам.И викаш няма грижи?

В интес на истината не, ама сипвам предимно на Шела на Цариградско посока Пловдив :)Сипвах няколко пъти ОМВ 100: колата става 1 идея по тиха и една идея по-малко риспонсНе споря за качеството на горивата по различните вериги ,защото много рядко съм сипвал други освен Рейсинга от ШЕЛ.От както го направиха тоя шел на младост зареждам 90% там, просто ми е на път , свикнал съм и ме кефи веригата.Аааа да .... имам и служебна шел карта за зареждане ;))))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spam!:Много черпене ми се заформя ;) .То сливенска перла, то "екзотично" вино, то кафяво чайче...Е, няма 4-ма да правим сбирка, макар че стигаме, но нека...почакаме,моля. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това последното обеснява нещата брат ;))))).Щом те кефи си сипвай там и тва е

Нищо де предложи, ще сипя един резервоар , от квото кажеш ще я продухам до Пловдив за кафе и ще споделя .После може и разбор да направим в някоя кръчма :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веси, вярвам , че и двамата са достатъчни...хипотетично де :)

Е кво сега аз да не идвам ли?

Публикувано изображение

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз сипвам нафта от ОМВ алпинец :)))) пробвай и ти алпин нафта да видим ще върви ли ;) ;) :dry:;):lol::fun:

;) Веднага след като ти пробваш Рейсинга :)А на 4-тата , пак ли алпинец а? Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хахахаха

Дет съ вика .. ;) Да ти е сладко

Айде стига , толкоз че шь вземе некой гръмовержец , да ми фрасне %

По темата :

Има предложение за кръчма със ски на Банско .

До тука 3-4 желаещи. Жертвоготовен организатор 1 бр.

Желащите да пишат на адрес : В тая тема

;);):lol::)

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[....Опаааа , нещата почват да се подреждат.

Весииии, .. Викаш , да върим а ? :) ))

Публикувано изображение

Страхотно,

Вие сте по хапването, аз - по зимните развлечения!

Оценявам жеста, но нека изчакаме! ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да пропуснем ските и да поговорим за менюто ;):)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Както Ви харесва. :) Аз имам идея за този викенд на Банско за ски и купон.Ако някой иска да се включи с идея:

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Веси да ма извиниш ама викенда започва след 30 часа, а ти искаш чрез имейли да комуникираме дори и идеи да си даваме ;) ;) :dry:.Ако има оферта...сподели я с хонда обществото.Може и на лично :)

Тръгваме тогава :lol:И без това утре не го усещам работно, по скоро е дъждовно ;):fun:п.п :) как бързо махна само адреса Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделих идея.Не ме карайте да съжалявам. :) А моите намерения -мои са си!Дотук май 4-ма за Хонда-Среща?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете че се намесвам при колегите със Сивик ;), но щом е фенска сбирка ...нема как :lol: може да ме намерите по всяко време тук , и най-вече в Happy End бар питайте за djSprite :););)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете че се намесвам при колегите със Сивик :) , но щом е фенска сбирка ...нема как :P може да ме намерите по всяко време тук , и най-вече в Happy End бар питайте за djSprite :hondarulez::lol::lol:

Благодаря!Ако все пак се решим, имаме координатите! :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Идеята остава, но се извинявам за спама в темата! :hondarulez: Ако някой има предложение за Хонда-Зимна сбирка, макар и на 8-ма ген., за Банско или на друго място и дата, моля...да напише.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разхода за ~ 20 к - средно 8.3 , като варира от 5.3 до 10 , абс корелация със скоростта , дори и натоварена с 4-ма дебелаци като мен , при нормално каране е ~6-6-8 , ама на скорост 170 и нагоре ....водовъртеж в резервоара , а той е и малък на всичко отгоре ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за дизела немога да коментирам, но да кажа за моята 1.8 бензин, тъй като един колега се притесняваше за разходадосега най-ниско съм падал на 5.7 на извън градско, на път за Гърция миналата есен. Не съм се стремял да карам икономично, но имаше доста трафик и с повече от 90 км/ч нямаше как да се кара, предполагам на това се дължи. А тогава колата беше на по-малко от 3 месеца, т.е. някъде окол 5000 км. От тогава не съм падал под 6 л/100, но карам основно по магистралата извънградскоА Иванов, за дизела съм чувал, че е най-добър от 3те двигателя, с които я предлагат 8цата, но по-добре да кажат колегите с дизели

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абрееее вие с осмаците как сте с разхода да Ви запитам и в частност с кюмбетата.Ама реално, защото брат ми иска да си взима 8мичка дизел.

п.п.Дали сте наследили поне малко от 7мичката ? ;) ;)

Публикувано изображение

стига с този фотошоп, Иваноооов ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потеглям към Мальовица. Явно за Банско - друг път.Като се върна, ще обясня на колегата Иванов за разхода.. :) Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Потеглям към Мальовица. Явно за Банско - друг път.Като се върна, ще обясня на колегата Иванов за разхода.. :) Поздрави!

Приятно и да внимаваш на нагорнището при Мала Църква :)Там и лятото понякога се заледява, а сега е стъкло сигурно Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко нещо май стана много набързо, трябва повечко време за организацията и най-вече време за да може да се съберем всички а не 3-4 човека

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен разхода на таблото ми показва 8,5,но като заредя и го сметна ми дава около 9л.Винаги с половин литър повече ми показва,при вас как е

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен разхода на таблото ми показва 8,5,но като заредя и го сметна ми дава около 9л.Винаги с половин литър повече ми показва,при вас как е

На мен по книжка ми го дават 6.9 на компютъра показва 8.5 мислех че след като се разработи малко ще падне разхода но под 8 да го смъкна е невъзможно :angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно и да внимаваш на нагорнището при Мала Църква :lol: Там и лятото понякога се заледява, а сега е стъкло сигурно

Марто, късно го видях, уви!А по темата - на отиване - без проблем, освен силния снеговалеж, зимните гуми се доказаха. За протокола - след Говедарци нямаше асфалт - само лед и сняг...Но на връщане...ако някой иска да се научи да шофира върху лед+ пресен сняг - това е мястото.Само веднъж косата ми се изправи ( дълга е ), но успях да запазя траекторията...слава богу! :lol: Разхода се дублира с написното по горе. Въпреки адското слизане...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво сега до тук 14 а?Стига се крихте с 8-мите :D Знам аз има повече ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.