Jump to content
vex

Халогени на 5ген.

Recommended Posts

Чудя се дали да не си купя халогени за купето, та ако някои има да сподели мнение дали светят добре, и дали вършат работа.Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм заинтересован, би трябвало да светят, ако им се сложи и ксенон.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с оригиналните и съм атски доволен при мъгла се вижда добре,бях ги махнъл както се вижда на една от снимките ми на профила ми но при една мъгла се кьорих и си ги сложих при следващата си беше 6 :) ти си решаваш ;)но да светят много прилично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра работа вършат,няма какво да се чудиш ако има от каде да си намериш на добри пари.Малко са скъпички по принцип

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се загледах по ebay-ските, не са чак толкова скъпи, но не са и оригинални. Може пък и да ги пробвам все пак :angry:Мерси за мненията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И-бейските не ги препоръчвам на никого. Имах такива за около 30$, пълна трагедия. Светеха малко по-зле от късите светлини на фаровете ми, а уж са халогенни. Другият проблем е с реглажа, при положение макс. нагоре, светят точно на 50см пред колата. Виж за форма са ОК, допълват бронята и й придават поне по мое мнение хубав вид. Живи свещички си бяха, съжалявам че нямам снимки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Даааааа, същите пръчки. Изглеждаха по абсолютно същият начин.Всъщност още са при мен в едни кашончета, ако някой не вярва че светят зле, мога да демонстрирам.Може би ако се измисли начин за нормален реглаж, ще има минимален ефект, но колкото по-високо се опитваш да ги вдигнеш, толкова по-трудно се захваща декоративната пластмаса отпред. Краен вариант, настройваш ги и като сложиш декоративната пластмаса и като видиш фугите и ти идва да захапеш цялата броня и да я метнеш в кофата :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф тъкмо се бях надъхал да си помогна на "мощните" фарове.... :)Благодаря пак за мненията.. явно няма смисъл от китайчета в този случай...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не съм доволен как светят(оригиналните) ! много са слаби... да не казвам че светят на 2-3 метра пред колата ем са настроени и с общо взето добри крушки(осрам) (С ксенон може да е по оки които има пари да тества) :) :) :) :)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги само в ибеи ли могат да се намерат такива халогени?

Да. Аз пък мисля да си купя едни китайски - не за друго, ами за добавка на предната броня. Ако пък се окаже че и светят - бонус. Ето едни такива ама от САЩ - малко по евтино идват:http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HONDA-CIVIC...sQ5fAccessories

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези които си дал от САЩ, идват на същите пари при това без да смятам митница...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А знае ли се дали са с H1 или с H3? и на колко могат да доидат до тук?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ползвайте по-пълно търсачката в Ебау. Като се подредят по цена и шипинг има и много по-евтини ... същия модел горе долуЦЪКтемата е добра и точно на време защото и аз натам се бях упътил. Мерси за мненията, ама все пак си мисля че за тая цена ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги само в ибеи ли могат да се намерат такива халогени?

Да. Аз пък мисля да си купя едни китайски - не за друго, ами за добавка на предната броня. Ако пък се окаже че и светят - бонус.
За добавка на бронята са идеални, много се кефих когато ги монтирах моите, после псувах яко :D Някак си допълват бронята, лично мнение де....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vex - ако ги поръчаш през фирма идват на 50 долара в БГ, без да се занимаваш с митници и глупости. Ако те интересува как, на лично ще ти дам линк с инфо за фирмата, за да не излезе че правя реклама.@Q_ball тези които си дал са с 3-4 долара по-скъпи от това, което показах аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги а само такива китайски стоки ли могат да се намерат, не се ли продават и хубави стоки специално за тея халогени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има тема за поръчки от чужбина от тази тема на колко ще дойдат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с оригиналните и съм атски доволен при мъгла се вижда добре,бях ги махнъл както се вижда на една от снимките ми на профила ми но при една мъгла се кьорих и си ги сложих при следващата си беше 6 :lol: ти си решаваш :huh:но да светят много прилично

Да и аз съм със оригиналните- вършат много добра работа .Като цало разширяват видимоста на пътя .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло няма как да не е по-добре все пак е допълнителна светлина на платното важното в случая е за какво са ти и какъв ефект искаш да постигнеш? На мен ми трябват да се запълнят дупките и като сложа хубави крушки и работа ще вършат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си с 3-4$ са по-скъпи ама пък доставката сякаш е много по-надолу от паказаните. Това беше идеята иначе те са горе долу в тоя диапазон :), само доставката ги оскъпява. Ама не е добре с отзивите нещо ... взех да се чудя и май май :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз колега се чудя от както излезна темата ма щом се чудя явно ще се вземат така и за джанти се чудих и сега са на колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...