Jump to content
georgivanov1

Как да го хвана

Recommended Posts

Здравейте колеги,от няколко дена насам някакъв мизерник ми плюе върху предното стъкло/количеството е много голямо и гнусно,няма бърсане/по едно и също време между 13 и 15 часа.Изкам да си инсталирам някоя мини камера в колата за да го видя този гад кой е, но не разбирам много от тази област.Някой да ме посъветва какъв тип камера да търся,нещо което се включва в запалката или на батерии,но и да записва едновременно,не искам такава за наблюдение.Може и нещо Напарави си Сам

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оня ден си мислех за същото,но по друга причина.Искам да е вкл. като карам да записва безумията на някои индивиди по пътищата и ще ги кача някъде да ги виждат всички... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна идея Катана. Даже тука във форума някой беше споменал за такава камера, но паричките бяха много - 450 долара. Камера + записващо устройство големина колкото един харддиск.Ако имах толкова излишни :dry: пари щях да си инстална една такава в колата. Това е и супер доказателство, ако те спрат полицаи и си искат подкуп или нещо подобно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,за това също,както и за случаите като на колегата пуснал темата.Има доста умни глави тук във форума.Ако може да се измисли вариант за човешка цена бих се включил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой не е ли мяркал нещо китайско, те поне не режат глави от чорапите, а произвеждат с 1000 бройки и на ниска цена?Това мисля че е на сносна цена в сравнение с 450 долара ;)http://product.madeinchina.com/Wholesale-F.../10246199.shtmlА това е още по-добро майhttp://product.madeinchina.com/Wholesale-F.../10246176.shtml

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това е добро и е близо не е Китай ;)http://cgi.ebay.co.uk/Portable-Recordable-...=item414c2b947dХайде лека нощ!

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Лаптоп и камера няма ли да стане.не е мн качествено но поне е добър вариант.някой камери снимат добре ;)

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко издържа батерията на лаптопа, ако се включи в запалката примерно вече ще е по добре, но все пак е риск да не го откраднат. Това последното предложение си е екстра, имат и доставка до България и Португалия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич,това е твойта камера:http://spy.bg/bg/browse/product/id/45/С нея моторджиите си парвим клипчета като караме защото е малка и може да си я закачим навсякъде.8 GB би трябвало да са достатъчни да записват 2 часа че и повече.Моят съвен е да я сложиш в чаша от кола от McDonalds,за да не ти разбият колата заради нея.отрежи малка дупка за обективчето само и я остави на таблото.успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един бърз ДНК тест и направи на плюнката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много малка резолюция колега, няма да може да разпознае никой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази която е дал колегата prelude, е с не лоша характеристика на видеото в AVI формат 720х480.

Редактирано от Ndh15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камери, шпионски техники.. :D Не е ли по-лесно просто някъде да седнеш и да наблюдаваш. 2 часа не са чак толкова много време. Може просто да вземеш от някого камера на заем. С по-ниско качество 2 часа всякак ще снима..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камери, шпионски техники.. :D Не е ли по-лесно просто някъде да седнеш и да наблюдаваш. 2 часа не са чак толкова много време. Може просто да вземеш от някого камера на заем. С по-ниско качество 2 часа всякак ще снима..

Дааа. Ще можеш да се маскираш като пингвин и никой няма да те заподозре :DКамерата от поста на prelude наистина изглежда добре с тези характеристики. Направо си заслужава да я вземеш и за ползване след това с комп-а.А ако решиш да ползваш лаптоп, като си дръпнеш седалката напред и го навреш отдолу нищо няма да се вижда и кабела за камерата ще стигне. програми за запис има достатъчно. Само ще ти трябва място на харда. И най-хубавото е, че ако имаш достатъчно място, ще можеш да пуснеш запис с ниска или без никаква компресия на видеото и качеството ще е добро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш как се дегизира слон в джунлата? :D Боядисва си топките в червено и се качва на черешата...Мисълта ми беше, че предлагате твърде шпионски мат'риали за нещо толкова елементарно. Когато е нямало такава техника, хората как са шпионирали? Ех, едно време.. Нямаше гугъл, нямаше всезнаещи малки мъже. Не визирам теб. Просто твърде много затормозявате задачата, но потърпевщият сам си преценя. Пък и няма да е лошо да помисли защо му го причиняват. Не може без причина. Защото малко по обратния ред се върви - от дедукция към индукция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои от тия камери имат разпознаване на движение, аз не знам кога ще дойде мизерника да речем... от описанията нищо не става ясно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем от доста време насам и съм си муслил какви ли не щуротии, но все не ми остава време да спретна нещо качествено. Знам че е някой съсед, но какво от това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш как се дегизира слон в джунлата? :D Боядисва си топките в червено и се качва на черешата...Мисълта ми беше, че предлагате твърде шпионски мат'риали за нещо толкова елементарно. Когато е нямало такава техника, хората как са шпионирали? Ех, едно време.. Нямаше гугъл, нямаше всезнаещи малки мъже. Не визирам теб. Просто твърде много затормозявате задачата, но потърпевщият сам си преценя. Пък и няма да е лошо да помисли защо му го причиняват. Не може без причина. Защото малко по обратния ред се върви - от дедукция към индукция.

Колегата изрично е писал,че иска съвет за камера която да върши неговата работа.Не виждам за нужно да го питам,защо е избрал този вариант.Едва ли е малоумен и не се сеща за другия с гледането лично.Може да е на работа,може да не му се мръзне-негова си работа.Иска решение или съвет-получава го.Ако има доброволци,които са свободни в посоченото от него време-да му се обадят,сигурно ще им се зарадва.Ама проблема с мръзненето си остава:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това решение, може да ти се стори удачно и лесно изпълнимо, без да ти струва нищо(или само една почерпка): http://www.zamunda.net/details.php?id=125276&hit=1Програмката превръща, телефона ти, в безжична камера, като свързването може да стане през блутут. В случая, ще си ограничен, само от обхвата на двете свързани устройства. Друг недостатък е, че ще ти трябва лаптоп с блутут, или достатъчно близо поставено PC с блутут донгъл.Програмката работи... просто чудесно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, ако имаш приятели биячи, все може за 2 часа да пият по 1 бира докато наблюдават колата. После го хващат, спукват от бой и в тяхната кола у багажника. На витоша го изхвърлят до пътя и да се оправя. Ако не се е насрал от страх, поне следващия път няма да ти наплюе колата. На мен освен храчката ми бяха надрали и шофьорското стъкло... на паркинга пред моя вход. За "щастие" беше еднократно. Гадна държава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има доброволци,които са свободни в посоченото от него време-да му се обадят,сигурно ще им се зарадва.Ама проблема с мръзненето си остава:)

Само един малък проблем има - той живее в Португалия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като го запише какво следва?ПП:Значи да не се притесняваме, щом в целия свят има нещастници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,верно ли в Португалия се намери някой мангал да ти прави тия мизерии?От мен да знаеш,100% е българин.Лесно ще хванеш копелето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един бърз ДНК тест и направи на плюнката :)

Той ДНК теста ще стане, ама нали се сещаш че трябва да го съпостави с ДНК-то на някой :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много колеги за бързата помощ,намерих тук писалка с камера и сигурно ще я купя,89 евро е,но ще се прежаля,а хвана ли го ще го накарам да си я оближе.Това да го следя лично не става защото съм доста зает през деня,а и като минават хора сигурно няма да се усмели.С камера мисля че е най удачно.Благодаря отново

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех колега и ако го пипнеш качи клипа в youtube и дай линка да го видим келеша. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да незабравиш да качиш записа във форима да го видим този идиот

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,верно ли в Португалия се намери някой мангал да ти прави тия мизерии?От мен да знаеш,100% е българин.Лесно ще хванеш копелето

Ми то в тая Португалия са по големи мангали и от нас дори:angry:)Така че не е сигурно ,че е нашенец.Аз пък първо бих се замислил,аджеба защо точно на мойта кола плюе.Нещо от рода на ,спираш като заемаш място за 2-3 коли,евентуално спираш на някоя пешеходна пътека и нещо от рода.Е вече ако си изряден,значи е някой Португалски или Български завислив мангал.Хем някой лев ще спестиш от камери и тем подобни. Редактирано от portinari

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...