Jump to content
Ryuugan

Проблем при потегляне

Recommended Posts

Някой има ли представа от какво може да се получава това явление?В началото помислих, че е в резултат от различно налягане в гумите, но после се уверих и се оказа друг неизвестен проблемът.Ходих на реглаж, а оня ми вика "перфектна си е". Каза, че "било нормално". Нещо не ми се вярва.Възможно ли е да съм изкривил нещо по кормилната система в завоите? Когато карам направо, пускам волана и си върви услуредно на пътя.Ако някой се сеща, да пише, защото си е притеснително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този фентомен се нарича "torquesteer" получава се на автомобили без сериозен процент ЛСД.Винаги на еднаква страна ли завива и усещаш ли го силно докато държиш волана?

Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Когато карам направо, пускам волана и си върви услуредно на пътя."

Права линия ли да го разбираме това? / щото пътя може да не е прав :) /

 

Смени сервиза :)

 

За какво потегляне говорим? Плавно? Агресивно? С пилаж?

Редактирано от mihou

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този фентомен се нарича "torquesteer" получава се на автомобили без сериозен процент ЛСД.Винаги на еднаква страна ли завива и усещаш ли го силно докато държиш волана?

............ а ако дърпа винаги в една посока, фенТомена се нарича задържащ спирачен апарат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, винаги тегли надясно. Възможно ли е спирачния апарат, който прави проблема да е заден десен ? Имам известни подозрения за крив диск сега като спомена. И все пак, от коя част на спирачните апарати може да се получи дефекта? Скачането в дупките ли е виновно, скачането на спирачките ли?Иначе тегли леко и ако държа волана не се напъвам. Завива пропорционално на скоростта, с която потеглям.Благодаря, че ме насеочвате все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш с крик да вдигнеш отделно лява/дясна предна гума, и да се увериш че се въртят свободно... така ще елиминираш блокирал спирачен апарат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...