Jump to content
fenabg

Питане за турбо !

Recommended Posts

Колеги да питам това какви параметри има ,и малко инормация за него ако имате?Ставали за нещо ?Ако не се чете кажете какво да запиша.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора бутнете едно рамо или поне каде да търся да прочета .Не ми се вярва никой да незнае :dry: .П.п е сега отивам :huh:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запиши номерата на последната снимка.Най-вероятно е GT1742V VNT - ot audi или пасат 1,9тди мотора май. Ако е такава то тя е само за дизел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UNT 15454231-5005sUKJC70498WТова са номерата.И хубаво сам почнал да питам :dry::huh: пак ,каква е разликата от дизеловата и бензиновата турбина. Тази искам да я ползвам за хондата налягане не повече от 0.5 бара.Изпълнението което ще правя е карб -турбо -колектор ако това има значение но май има за турбото.Мерси за отговорите предварително!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна работа турбо с карбове. Ще е интересно ако някой ти го направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна работа турбо с карбове. Ще е интересно ако някой ти го направи.

Че ще е трудно особенно като само си питам....... А по колата само аз си пипам така ,че или аз ще я направя или аз ще я сртоша . Проблема е друг......А ето я и колата и темата там има и някоя снимка на две такива изпълневния, имам и много други/снимки/ . http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=42760Някой ако има идея каква турбина ще е "полезна" да сподели.А дизелова не е ли по добре защото се развърта по рано :) . Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дизелова не е ли по добре защото се развърта по рано :D .

Бе то хубу се развърта по-рано, ама ако искаш колата ти да умира на 4-4500 оборота ти е тамън. :Dп.п. Оборотите са напълно хипотетична стойност ... според зависи от какъв точно дизелов двигател е свалена, иначе условието е същото - развърта се рано, прави як бууст на ниски, и на по-височки обороти вече те спъва. :D От това което аз знам, де. :) Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...