Jump to content
darkstar

Counter Strike

Recommended Posts

неееее, пускаш си музика и играеш....То като сложа слушалки и резултатите са 50 към 1-2 :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам човек, май ще правя като Трънчо.. Kytila айде махни незаслужените бан-ове ..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз като видя че правя тройна разлика фрагове/deaths и намалям темпото че... :lol: някой да махне бановете наистина че да си цъкаме :dry:

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Катила не може да маха БАН-ове... то и аз бях админ но тея работи ги правят по висшестоящи :lol:писах на Даркстар да види какво става, ама и той си прави на луТ.... ама ше си го преместя в др. крачол и ше си играя по Ман1а пак :dry:

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махнете им ги... кво е тва ся, "напрайх сървър елате", после "стойте вънка"... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се оплача от |Honda Fan Club|Kytila и honda_stz играят нечестно и некоректно спрямо другите играчи... Под влянието на РАКИЯ в следствие на което са много по-добри от обикновено! Това е възмутително и недопустимо така да се играе! Моля някой от администраторите да се погрижи за разрешаване на проблема!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам под въздействието на какво го правят .. но наистина е така .. 1/3 от играта стояха спектатори и сякаш се чудеха кой да баннат ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа.......сега:1.Тая вечер стана много добра игра2.Linoheart-бана ти е за 60 мин и беше напълно заслужен.Honda_Stz беше също SPEC и видя за какво става на въпрос.Единия път верно ме чу,но другия път като стоях неподвижно-как ме чу????Дишането ли???Айде ся филми:dry:Другия път ще качвам демота, за да няма ама защо ме банна???3.Въздействието на ракия става много ползотворно до едно положение :lol: .После......са почва като по старо му.4.Rollin какво имаш изпредвид че админите са от кол и въже????Ти като беше админ-тва кво говори????Никога не съм банвал без причина:worthy:И никога не се сърдя ако някой играе по-добре от мене:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво имам предвид по "кол и въже" ли....?Ами ще ти кажа...Оня админ Викинг си седи и си играе без да забележи, че от неговия отбор има хакер и то не само wall, а и aim !Друг там някаф измислен пък ме бан-ва мене.... защо?И други тем подобни....Дадени са права на хора дето си нямат и хал хабер от CS !аз още тогава им казах, че за да се БАН някой трябва да имаш съответно демо, с което аджеба ти да докажеш, че си го БАН-ал закономерно !И направи си сметка.... като играехме ние двамата, ако си забелязаъл, аз не можех да бан-а тебе и ти мене или пък да те slap и тн...Значи за да ме бан-не мене някой то той е бил доста по висш от нас, а само като си направиш сметка колко е умен тоя "над нас" за да ме БАН и то трябва да ти стане ясно каква е хавата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Viking е само обикновен админ като нас.Казва се Весо и ми е колега във фирмата.Има абсолютно същите права като нас.За да те баннат теб или мен наистина е нужно да е някой по-голям в ранг от нас-затова си прав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хубаво, ама писах ЛС и на момченцето даркстар, но не ми отговаря... това как да го тълкувам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хак си rollin, осъзнай го :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем... т'ва е :lol::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер ще Ви пуцам много лошо. :lol: хакериии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги към 9-10 вечерта налатайте ако ви се играе :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо не направите и сървър за "CS:Source" много по-яка е графиката. И оръжията са по истински и флашките и димките...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сървър-а ще бъде офф около 1-2 часа днес , после пак ще е на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо не направите и сървър за "CS:Source" много по-яка е графиката. И оръжията са по истински и флашките и димките...

Аз съм ЗА!Да видим другите какво ще кажат. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тая вечер? 2-3 бързи ? :)П.П. Нее Source e гадна ,дървено раздвижена. Изчакайте новия CS: Pro Mod .. а ако толкова ви се играе нещо раздвижено Call Of Duty: Modern Warfare 2 .. ако може някой да пусне сървър аз съм ЗА :)

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

сървър-а е онлине вече може да влизате :) ами сървъри мога да пусна на много игри но не само във това въпроса , хора трябват ще го играят 5-6 човека мах и то не по цял ден

Редактирано от darkstar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сървъра днес "май" ще бъде активен понеже след update на kernel-2.6.33 даде Kernel Panic :tease: ама нямам монитор и клавиатура да го оправа днес ще му върнем старият ако тръгне :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един пат и аз да реша да ви науча на нещо ...то няма сървър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сървър-а е онлине налатайте да играем малко :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся пък инжалид цд кей :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде влизайте да поразцъкаме малко момчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даите ИП на сървара ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

213.231.141.103:27016 ама май никой няма ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я кажете от какво може да е опитвам се да го адд-на обаче не ми дава .... от какво може да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никой пак..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая вечер бързо се наиграхме...4 човека на инферно.. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз снощи се пуснах но нямаше никой! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дайте да уговорим някакъв точен час важащ за всеки ден и тогава да влиза който може..Иначе много се разминаваме нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да направим една готина игра 5vs5, с други клубове едва ли ще играем, поне да се съберем хора от тук, разделяме се на 2 отбора и се почваме, някой ако е по-запознат може да ни преразкаже правилата по които се играе сега, предполагам че ще е готино :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Едно време га бях млад се играеше до 16 победи. Първата врътка се играе с ножове и който победи избира да ли да са контри или терористи. Врътката с ножовете не се брои в общия резултат. Дават се 3 реса по една секунда и един от 5 и се почват :offtopic: старт мъни - 800 ц4таймер - 35 (по спомен) раунд тайм - 1.75 фрииз тайма - 0.15 френдли - 1 Играят се 15 врътки и се разменят отборите. Примерно 8/7 , разменят се отборите и тея с 8 победи трябева да вземат още 8, а тези със 7 трябва да вземат 9 за да победят. Забранено е бъгване на картите, бъни хоп и други такива. За 5-ци ме бройте сигурен. Предполагам и Роллин хака ще се навие :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на манежа :offtopic::):D теро какво е фрийз тайм?и кво значи френдли 1?че има френдли файър ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време га бях млад се играеше до 16 победи. Първата врътка се играе с ножове и който победи избира да ли да са контри или терористи. Врътката с ножовете не се брои в общия резултат. Дават се 3 реса по една секунда и един от 5 и се почват :offtopic: старт мъни - 800 ц4таймер - 35 (по спомен) раунд тайм - 1.75 фрииз тайма - 0.15 френдли - 1 Играят се 15 врътки и се разменят отборите. Примерно 8/7 , разменят се отборите и тея с 8 победи трябева да вземат още 8, а тези със 7 трябва да вземат 9 за да победят. Забранено е бъгване на картите, бъни хоп и други такива. За 5-ци ме бройте сигурен. Предполагам и Роллин хака ще се навие :)

Уау! Явно не съм бил напълно в час с тия неща :D Обаче тия 'правила" ми харесват! 5 вс 5 или по друг начин - бройте ме! Само кажете кога! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги тоя сарвар днес ми излезе кадето са ми картите сега пак го няма ? кво става да го еба?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...