Jump to content
west bam

Бях сериозно ужилен от един колега

Recommended Posts

Колеги днес разбрах що за човек е Даниел Greenwater, преди време станах поръчител на въпросния човек за заем от 12 хиляди лева, той не е плащал нищо и сега аз като такъв поръчител трябва да плащам въпросната сума, моля ако някой има някакви данни за това лице нека ми даде за да можем да се разберем, че чужди суми не ми се дават отчаян съм !

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изумен съм как доста хора има като теб , които стават поръчители на кой ли не ! та ти си му станал поръчител и не го познаваш добре ? питаш някой от форума за информация... колега много ми е мъчно за теб , но сам си виновен. искрени съболезнования. бъдете по-разумни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех направо нямам думи виновен съм си ще съм благодарен ако някой ми даде някакви данни за него за да мога да се свържа и изясним нещата на стария му телефон никой не отговаря изумен съм а само как се представяше като светица, дайте някакъв съвет как да постъпя :drunk:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми колега незнам какъв съвет да ти дам.Имам доста познати в същата ситуация и сега плащат заради други!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми става гадно , представям си на теб какво ти е..кво да ти кажа колега , хората в днешно време за пари правят АБСОЛЮТНО ВСИЧКО!!! ти си се вързал на най-лесното - "приказки" , той може да ти е говорил каквото си поиска, аз бих станал поръчител само на някой от моето семейство! и на най-добрия ми приятел ще се замисля даже! дано някой ти помогне с информация , но лично аз мисля ,че и да му намериш някакъв телефон , пак ще те баламосва, щом не ги връща ,явно няма пари , или просто е казал , е*ал съм му майката оня да се оправя...

Редактирано от stanchevvv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е неможе ли някакси по съдебен път дас е оправят нещата може ли да се направи нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е неможе ли някакси по съдебен път дас е оправят нещата може ли да се направи нещо

не може.Доброволно си подписал, с което се съгласяваш за всички последствия. Ще трябва да плащаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале ужас направо отчаян съм здраво еххх защо го послушах защо, ако има някой в този форум ужилен по този начин и ако има някой някаква информация каде пребивава този човек нека сподели не са малко пари не ми се плаща на вятара нямам думи просто :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина много тъпо се е получило но лошото е че и да го намериш и да го убиеш от бой нищо не можеш да направиш! Ти го покровителстваш пред закона защото когато той не е способен да си плаща кредита ти му го поемаш! В случая пред закона той даже и не е виновен! Аз имам познат с подобен казус и там го знае кой е и ония казва безработен съм нямам доходи не мога да плащам! Като имам доходи ще ти връщам парите но това ще е "някога"...

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина кофти искам поне да го чуя да поговоря с него каква е причината какво е станало защо не е плащал тия вноски по кредита, аз го мислех тоя човек за лоялен, а то какво излезна нека ако има други хора които му помагат нека са внимателни с него

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от негови стари теми не можеш ли да намериш някакви негови координати?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ровя се колега повярвай ми прерових но нищо на старите си телефони не отговаря, така жена му знам, че е от с.Лесново близко до гр.Елин Пелин, там съм пуснал агенти да издирят каде живеее тя и чрез родителите ако мога да се свържа с тях по някакъв начин, сумата не е малка ще се опитам по всякакъв начин да го издиря какво и да ми коства това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се още да е тук в България, а не да е духнал по чужбина, дано само някой ми даде някакви кординати няма да го бия и т.н. искам просто да се разберем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускай го за издирване в полицията! Друг вариянт няма! Има доста колеги с които си е контактувал, но на дали някой ще даде (ако има) актуален тел!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво става ако ти кажеш не мога да ги плащам тия пари тогава банката него ли ще търси или теб?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз така мисля, освен чрез полиция да го издирвам или нещо такова, но дано някой все пак има някакви негови кординати и дано не са много хората като мен които е измамил и то най долно :drunk: , ми викат ме в съда всичко пада на мойте плещи за сега ще се консултирам с юрист да видя как да постъпя дано има някаква сламка за която да се хвана и всичко се подреди на място обаче се съмнявам

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обръщам се към всички колеги моделатори моля дайте ми някакви кординати на тоя мошеник за да може да изясним тоя бая сложен казус

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ясно е,че няшият колега има сериозен пробле, нека да не му казваме повече,че е виновен, че не трябвало да се доверява и т.н. Нека да помислим какво може да се направи!!! Колега знаеш ли поне от коя банка е кредита? Знаеш ли някъв номер на кредита?Ако имаш такъв отиваш в банката и като поръчителн ще видиш какво е движението по кредита, кога е била последната вноска, от кой е направена. Банката може да ти даде актуална информация за кредитора ( може би на теб като поръчител).Опитай първо това и тогава го пускай за издирване в полицията. Поне аз за това се сещам засега!Ще следя темата,надявам се не само аз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси още утре ще ходя да видя какво е положението и ще пиша какво е станало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не първо го пусни за издирване а пък после прави това което каза колегата Radko такива тарикати като тоя само тоягата ще ги оправи. Ако беше коректен първо на теб щеше да се обади и да каже: така и така имам проблем. Щом си е вдигнал чукалата търси го с полиция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Братле и мен се е опитвал да ме подкокороса да му давам кеш пари,
но не се вързах личеше си че е закъсал и е от хората живеещи на заем

Аз с това което мога да помогна е профила му в ICQ-171777555
http://www.icq.com/people/about_me.php?uin=171777555

Иначе говори със старите кокали от форума той е 'дългогодишен фен'
и доколкото си спомням последно яко си тунингова колата и се закачаше яко



ПС За имена и никове не ти говоря да не ми се разсърдят хората,
ако искаш драсни на ЛС и ще ти разкажа всичко което знам за него!!?

Редактирано от slus4o©

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зачудвам се ще преценя ситуацията на трезво, че сега съм на работа, да иначе много некоректно от негова страна да не ме осведоми, че има проблем по добре щеше да е даже се и съмнявам този човек да е вече в България

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не първо го пусни за издирване а пък после прави това което каза колегата Radko такива тарикати като тоя само тоягата ще ги оправи. Ако беше коректен първо на теб щеше да се обади и да каже: така и така имам проблем. Щом си е вдигнал чукалата търси го с полиция

Съмнява ме полицията да започне да издирва човек, за който няма данни за извършено престъпление. Невръщането на кредит от кредитополучателя, а от поръчителя е рутинна практика и всекидневие за всяка банка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да го разбирам, от полицията да не очаквам помощ по моя случай :drunk:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да го разбирам, от полицията да не очаквам помощ по моя случай :drunk:

по-скоро не очаквай. Инфо обаче може да получиш от банката, която е отпуснала кредита. Тя няма право да ти отказва информация, защото ти си страна по този кредит.Ако си станал поръчител, би трябвало да имаш копие от договора за кредита и там не може да няма точния адрес и пълното име + ЕГН и тн.Без документи черно на бяло няма смисъл да ходиш при адвокат, защото ще получиш помощ, каквато получаваш и сега - общи приказки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да пораздиря за договора още утре почвам да работя по въпроса ще приемам съвети за да може по някакъв начин да оправим тая помия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако пък не става по всичките законни пътища, има хора, които ще ти вземат парите срещу определен процент. То е ясно, че по-добре с такива дори като "клиент" да нямаш работа, ама ако толкова няма друг вариант... Методите им е ясно какви са, но при положение, че така са те изръбили, не мисля че ще трябва да ти тежи на съвестта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да не го намериш договора, като идеш в банката казваш си ЕГН-то и ще стане ясно,че си поръчител по кредит с номер...... Можеш да вземеш договоря от тях и да почнеш да го издирваш. Като имаш пълните данни от договора за "твоя" човек и тогава отивай в полицията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам в такъв случай банката си иска парите от теб и ако не платиш си те съди и т.н. След това ти си го съдиш и ако няма пари му прибираш каквото има. Късмет.ПП. Има и вариант при който не събираемите кредити банката гри продава на някой и този някой почва да си ги събира, познай как.

Редактирано от SCORPIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно както ида е ако случайно не го издиря, може ли да се внасят парите на вноски или трябва да платя цялата сума накуп

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може на вноски разбира се ти продължаваш да плащаш неговите месечни вноски... все едно кредита е твой!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че може, но като идеш в банката ще ти обяснят подробно всички варианти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в банката е отговора... и в договора... не във форума

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може на вноски разбира се ти продължаваш да плащаш неговите месечни вноски... все едно кредита е твой!

Да ясно мерси, утре мисля да видя кака седят нещата в банката, ще издиря договора и ще ходя на место до банката толкова съм се нервирал, че сега не помня коя банка беше мани мани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а знаеш ли кое е другото лошо че ако ги плащаш на вноски ти ще плащаш и главнбицата и лихвите т.е. ако той е изтеглил 11хил ти примерно за 4години ще върнеш общо 16хил! А ако ги платиш наведнъж плащаш само главницата а лихвата отпада ... вече няма наказателна лихва при пресрочно погасяване! Така че или на куп 11 или във времето но 15-16!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може да питаш админите да му видят IP и да ходиш в полицията и да го издирят аз за друго не се сещам за съжеление :) . Искрено съжелявам. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасия направо, разбрах, че той е бил застахователен агент AIG, и някои колеги са си правили застраховки, ако може да ми кажат тези колеги някаква инфорамция относно какви са 3те му имена и адресна регистрация, за да мога по натам да го пусна за издирване

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото разбрах май фамилията му е Василев-Даниел Василев ще продължа, проучването на този мошеник разбрах, че доста хора са били прецакани от форума, кой знае още колко хора е измамил ще съм благодарен на всякаква информация за лицето на лични дискретността е гарантирана !!!

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, съжалявам за станалото. За жалост няма как да ти помогна пряко и съвет не мога да ти дам, а и като ти пиша не ти помагам особено. Но... за жалост е познат мошеник :s И на мен ми е искал пари преди време - отказах. Имам негова снимка от срещите някъде запазена, ще я търся сега и като я намеря ще я пусна!!! Искрено ти пожелавам да се оправят нещата!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще съм ти благодарен много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...