Jump to content
buleka vti

Въпрос-генерация В16А2

Recommended Posts

Здравейте!Искам да попитам някой който си е сменил изпускателната генерация на по голям диаметър-най вече има ли ефект само от генерация или трябва да се прави всичко -дросели,всмукателни колектори,дюзи и т.н. И евентуално от къде мога да се сдобия с читава спортна генерация(може и да е втора употреба) но държа да е истинска!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има минимален ефект но има :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ефект има, но не е кой знае какво. Също така е хубаво с тая манипулация да се отпуши цялата изпускателна система с по-широки и праволинейни тръбици, тея работи дето си ги изредил са към всмукателната система и са съвсем отделна бира. :D Колектора като вземеш, ако мислиш по-натам да правиш още ъпгрейди отваряш на 63, ако не мислиш и 55 ти стига. :lol:п.п. Пу, той па кирето ма изпреварил. :D

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано мисля ако правя нещо то само да е по изпускателната система.На колко мм. са фабричните тръби някой знае ли?p.s.ровейки се из форума намерих генерация втора употреба ОТ- ДО за 1200лв май ще излезне скъпичко това удоволствие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм виждал ВТИ с 44мм и с 50мм генерации оригинално..оригиналната спортна генерация на 2-ра ръка си е скъпа марковото си е марково ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дел сол вти ако приемем че някой някъде не е сменил оригиналната генерация си излиза на 45мм от завода това е вътрешния диаметър. Днес го мерихме за сравнение д15б2 излиза на 40мм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

генерация на 55мм е доста добър варянт, но това значи резонатори на 55 и гърне с вход поне 55мм. хубаво е при направата на нова генерация да се смени и изпускателния колектор с някой по бърз ;)а иначе тръбите с изкривяването и един резонатор на мен ми струваха 130лв след това сложих и още един резонатор за 40лвСтанаха 170лв, изпускателен колектор, ~250лв и едно китайско гърне 130лв или това прави ~550лв за генерация без труд :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази връзка, един бърз въпрос, всъщност първо се извинявам за донякъде off-topic-a....на моята д15б2-ка с e-bay-ски колектори цяла генерация от-до -> сложих външно фи 55мм, тръбите х 2мм, мислите ли, че е много ? Като съм имал предвид суап към пълна инжекция и портвана на главата + интейк, малко по-добри кабели и свещи, аз всичкото това освен пълната инжекция го имам, но дали в момента ми е прекалено отпушена генерацията....как смятате :-) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ,като сложиш инжекцията ще и дойде добре тази генерация ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...