Jump to content
dakatash

Тотално възмущение

Recommended Posts

Колеги дано не утегча някой с тази тема, но просто искам да си изразя погнусата и тоталната простотия която се проявява от някои хора. Закупих си халогенни фарове за сивика (5ген. хеч) Когато ги избирах гледах да не са много големи, нито по какъвто и да е начин да си противоречат с геометрията на предницата. Харесах едни правоъгълни. Не много големи на Полска марка. Учудващо доста доволен останах. Предполагам не само аз съм останал малко разочарован от фаровете на Хондака (поне по лични наблюдения и това което съм чел тук). Халогените си бяха с бели протектори, за мен лично много красиво стоящи, добавящи допълнително агресивен стил. И без повече да въвеждам в темата днес си спирам колата пред нас и преди малко излезнах да запаля цигара на терасата и забелязах, че протектора на единия халоген липсва. Естествено се вбесих. Сега трябва да сваля и другия за постоянно, защото това не се предлага като отделен аксесоар. Та мисълта ми беше, докога ще продължава крайно наглото държание на някои хора и ще спира тези които се опитат да направят нещо различно. Винаги съм бил за модифициеането на возилото (на това и на предното), но ... какво се получава. Това не ми се случва за първи път но просто сегашния случай ме накара да си изразя недоволството. Съжалявам ако съм отегчил някого или съм му отнел времето напразно, но съм сигурен, че не само аз съм на това мнение. Благодаря колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление можем само да съчувстваме и да напишем за подобни случки, от което смисъл няма.Остава само облекчението от споделянето. На кой и кога ще му се случи нещо на НЕгаражната кола в Бе-генцето е въпрос без отговор. Съжалявам за случката :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, знаех, че тук поне ще мога да си излея болката. ДА не е кой знае какво, но пък сам си го правя, а така кефа е много по-голям. За съжаление обаче истината си е както обикновенно чистата реалност. Малко хора оценяват труда на другия и го приведстват...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селяните с Хонда естествено, че ще откраднат от друга Хонда, няма как да откраднат от друга марка. А да твърдим, че няма селяни с Хонда ще бъде смешно и глупаво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селяните с Хонда естествено, че ще откраднат от друга Хонда, няма как да откраднат от друга марка. А да твърдим, че няма селяни с Хонда ще бъде смешно и глупаво.

Ми то с Мерцедеси и БМВ-та има селяни ,че с Хонда ли няма да има!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да не си го изтърсил като си прескачал някоя дупка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си помислих за това, но всеки път когато ги слагам, много внимавам как ги захващам а и като спрях си бяха там и двата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми аз съм селянин :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name='Еди Ведър' date='Jan 12 2010, 05:14 PM' post='382984'

...ми аз съм селянин :lol:

 

Ама не си селяндур, там е разликата.

На един приятел, на току що боядисан преден капак на Авенсис, му написаха Metallica с ключ или пирон :D, за това хич не се и учудвам, че ти се е случило това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Нова година под терасата ми пияни ходиха по таваните на колите и счупиха 2 стъкла на коли,.........полицията не дойде.........СОС-селянина си остава селянин..................Друго нямам какво да кажа!

Редактирано от MartyHONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък сутринта се събудих без чистачки - и ми стана жал горките хора преди няколко седмици се опитаха да я откраднат-големия лед,а аз със летни гуми :lol: сега ми взеха старите гадни чистачки - греда след греда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позната болка,моя първи Сивик му бях счупил карето и беше спрян за известно време,през 97г. нямаше части,и докато си стоеше мирен пред блока на някой му хрумна идеята да ми счупи фара,сигурно е нямал кво да прави...е в БГ стават такива работи :D за съжаление

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама не си селяндур, там е разликата.

Ето това е разликата - браво! Селянина е човек, който се гърби, работи и произвежда нещо. Едно време имаше бригади - колко от вас са ходили и колко са разбрали цената на потта на селянина?!Но селяндура е друго нещо. Това е манталитет, меркантилност и тотална липса на духовни ценности.За това в Бг никога няма да има гражданска война. Щото всички сме селяни.По темата: точно затова нищо не правя по колата си. Защото Ганю е тук - в днешно време - повече отвсякога. И въпреки, че се занимавам със силов тунинг, на Тойотата и обикновен накрайник на ауспуха не съм сложил. Щото комшията ме бройка. Примерно.Единственото, което съм сложил са джанти ОЗ - суперлегера. С по два секретни болта. Ама аз съм си ги правил.И когато - дай Боже - един ден имам Хонда-та, която искам, ще я държа в гараж със СОТ.И ще спя вътре.....България, колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова е то колега, горд съм, че съм българин, но просто как да продължавам да правя нещо, което да е хубаво и точно заради това, завистници или джамбази или дори някои лапета крадящи брони ще опропастят за нула време. И предните ни коли са разбивали и са крали, и пияници са помитали 3 автомобила пред нас (както скоро стана с циганите и мергела в София)... наистина жалко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сори за оффтопика ама то маи всеки си казва неговата история тук :) та и аз да кажа .. Седмица някаде преди нова година трагвам с колата до полицията (Civic 6th g. jpn) усештам здраво блъскане в предницата .. слезнах проверих какво става .. на п. на пръв поглед нищо..Потеглих и след 2 метра предницата ми висна от лявата страна .. Слязох от другата врата на колата защото моята вече не искаше да се отваря..Първо видях последиците смлян калник,врата (затова не се отваряше) и тогава забелязах че ги няма гаиките на шпилките .. извод някои ги е развил през ноща ... След една седмица на комшия от махлата му се случи съштото.. ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...