Jump to content
vektor

Пазете си колите !

Recommended Posts

Колеги вчера около 17часа тръгнах от Пловдив със сестра ми с Хондата , около 18часа спряхме на "Mall"Стара загора , на паркинга на който имаше около 300коли . Карахме транзит за Сливен да носим подараци на роднини от там , но решихме да хапнем за 10мин.в мола.На връщане си се качваме в колата отключваме си я , сядаме и изведнаж гледаме , че пълната задна седалка е ПРАЗНА ;) (телевизор , микровълнова печка , радио , чанта с дрехи и яке)Всичко си е хванало крачета ! Вратата е била отключена и заключена , дано поне са си направили кефа когато са видяли че вратите ми се отварят на горе ;);) 10 минути , оживен паркинг СТАРА ЗАГОРА !Поздрави и добре че не беше колата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо звучи като сценарий на филм ;) Успели са да отворят и нестандартно отварящи се врати ;);) Поне колата е непокътната :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не ми стана ясно как трабва ние да си ги опазим! За това пазене не плащаме ли данъци или просто си храним някой а грижите ние си ги поемаме! Съжалявам колега че така е станало. Това наистина е доста, даже крайно неприятно. Ама в нашата държава освен да си купим по един пистолет всички и да почваме да отстрелваме други нищо друго не можем да направим. Лошото е че ако си взема пистолет ( което съвсем скоро ще стане ) ще застрелям някой и после ще ми изгният кокалите в затвора заради такива боклуци. Дето нищо друго не заслужават освен отсрел и плитко заравяне, за да може като се сетиш за тях да ги отравяш по-лесно и пак да ги отстрелваш!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...И това не е формулата за нормално пребиваване в тая "пущина" държава, но по-добре да съхраним оставащия ни позитивизъм, вместо да стигаме до крайностите на нещастниците в нея ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти се е получило колега :(Просто вече май нищо не може да ни учуди от към странни действия в нашата държава. Само парадокси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай още един път , че не те разбрах :D

Много кофти се е получило колега :(Просто вече май нищо не може да ни учуди от към странни действия в нашата държава. Само парадокси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на показ в колата не оставям дори носна кърпа, камо ли печки-мечки.... ще ме извиняваш ама... все едно не знаеш къде живеем :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега аз от германия идвам кой да ти знае , че на такова място ще пипат и другото е че нямаше как да не спрем там и нямаше кой да стои в колата .... В Пловдив когато спирам някъде и аз не оставям нищо в колата .... Немците са го казали "Нашите турски граждани когато се прибират трябва много да внимават в България" :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потресен съм :(Може да попиташ за записи от камери, неможе да няма, най-малкото може да се види в каква кола са натоварили подаръците ти и от там в "милицията" и после ходене по мъките. Успех колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова преди около година питах за аларма с пейджър и в момента съм с такава. Ако съм в мол и някой ми отвори колата - ще разбера. Обхвата на пущината е учудващо добър, дори през стени и тавани!Оръжието не е ненужно в такива случаи, най-малкото ще стане ясно кой е по-бърз, ако и крадците са въоръжени - нещо като филмите в дивия запад. За щастие в по-голямата част от случаите крадците на микровълнови и телевизори няма да са въоръжени с огнестрелни оръжия и ще е по-лесен ареста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми тва е.... България.. за съжаление.. :(

Редактирано от xxx84

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камери на паркинга НЯМАЛО .. ?! Защо ли ?! Много просто за да могат да пипат ! Цяла вечер по полиций няма смисъл много добре ги знаят кои са единствения вариант е да ги хванеш и да ги спукаш от бой + вземане на всякакви документи и вещи :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то боя лесна работа да ви кажа чеснно ами я после доказвай с нашите закони че тоя ти е пипал колата кат каже обьрках се или нещо подобно от сорта та така никога няма да навредиш на крадците а на себе си щото ще ти лепнат хулиганство по указа за дребното холиганство и кво стан ся тебе те обират и тебе сьдят !!!Та по вьпроса за камерите не ми се вярва да нямат! Моловете са обурудвани с камери !!!!Щом имат паркинг за клиенти на мола значи си имат и охрана която наблюдава за такива инциденти аз лично отивам в полицията и пускам жалба срещу този мол или собственик и такьв скандал ще им спретна още че главата ще ги заболи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...