Jump to content
kras3n

Въпрос за излащане

Recommended Posts

Имам един въпрос,блъснаха ме,и сега на момчето гражданската ще поеме моите щети.Той е на "Лев Инс",интересува ме,някой дали знае,дали изплащат хубаво или не дават накакви пари.Благодаря за вниманието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи как се извършва огледа на щетата и оценката. Ама съдейки от моя опит - слаба работа. никой не плаща достатъчно по ГО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, мога дати кажа, че плащат. Поне на мен ми платиха добре 680левчета, но ако трябваше да я правя нямаше да стигнат, но много ми дадоха за 1987 сивик (телевизорче)Ето я колата в какво състояние беше http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry323862

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,поне да ви кажа какъв беше резултата.Просто ще кажа,че е добро плащането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че ползвам темата на колегата !!!Не виждам смисъл да правя нова.Щета: одран и леко деформиран ляв заден калник и задна лява врата (може би от от огледало).Застраховател: Армеец - каско.Ситуация: София - Веслец(еднопосочен в моя посока движение-паркиране) - Искър, огромна дупка до ляв тротоар; паркиране за 20 мин.Нямам протокол от КАТ? Мога ли да заведа щета и как?Извинете за въпроса, но ми се случва за първи път... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vesi, предполагам, че си с пълно автокаско. Отиваш в Армеец с колата и на място попълваш:1. Уведомление - декларация за щета по застраховка "Каско на МПС" /виж образеца на таблото за попълване на формуляра, ако се затрудняваш; не е нужен протокол от КАТ - посочваш, че автомобила е бил паркиран !!!/.2. Молба - декларация за избор на сервиз /в офисите им има бланки с доверените сервизи на Армеец/.На място ти правят копия на шофьорска книжка, талоните на колата, полицата на застраховката, протокола за маркиране на автомобила.След като ти обработят документите ти издават Опис на претенция №/дата.След това ти снимат щетите по колата и до два дни ти се обаждат да си вземаш пак от тях Възлагателно писмо за отстраняване на пораженията.С Възлагателното писмо отиваш до избрания от теб сервиз, разбираш се за ден и час за оставяне на колата за ремонт, след като я оставиш - ремонтът е за не повече от три - четири дни.След като ти се обадят от сервиза, че колата ти е готова, приемайки автомобила подписваш приемо - предавателен протокол ! Оглеждай внимателно преди да вземеш колата !Желая ти успех !!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...С Възлагателното писмо отиваш до избрания от теб сервиз, разбираш се за ден и час за оставяне на колата за ремонт....

Избрах оценка - работата е за часове. Мисля, че 450лв. е добре за драскотина 15см.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не я оправиш на следваща маркировка ще я заведат като невъстановена щета.По добре е за колата да я оправиш че като похарчиш парите после е трудно. А иначе съвет към всички по-добро от ползване на сервиз "НЕМА"от БАТКО ВИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече се прави. Предложение за сервиз - Юби-ко.Има човек, на когото вярвам. Благодаря за помощта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз като колежката "vesivanova" да не откривам нова тема ...

 

Имам пълно каско при тия хубостници от "лев инс". Сега обаче текат някакви разследвания и централния им офис неработи вече една седмица. И по тази причина не мога да си взема обезщетението по една щета. Та мисълта ми е, ако има някой колега където е по-вътрешен човек, да каже как да се процедира за напред. Да седя да чакам обаждане ли, SMS-ли, да се моля на Всевишния да не фалират ли? Пък ако е писано да си възстановя парите ще пиша пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа, че вече "ЛевИнс" изплащат обезщетения. За мое голямо учудване ми покриха на 100% сумата по фактурата, която им бях занесъл. Така че аз лично съм доволен от тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...