Jump to content
70nK@7@

права генерация или нормални гърнета д серия

Recommended Posts

Колеги пред дилемата съм дали да слагам права генерация с крайно гърне или резонатор,средно и краино гърне...просто ми се налага тази смяна и питам кое е по добрия вариянт....карам на газ....ако е права генерацията на колко мм да я отворя....1,5 е колата моно!5 генерация сивик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една права генерация на 50-55 максимум добре ще и дойде :) два резонатора и крайно гърне, или един резонатор и крайно гърне вече сам преценяваш.Крайното гърне ако е тип "спортно" е желателно да е с някакъв заглушител (тапа).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нз дали на мене ми се стори или е факт, обче като замених катализатора(който беше перфектен) с права тръба и колата умаля в ниските обороти...Нз дали е редно права генерация ако не се пипа нищо по мотора...Нека и колегите дето са по навътре с работите да кажат, аз просто споделям мои наблюдения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMD-то си е в час :) Даже е прекалено "предпазлив" към звука. Аз наблъсках права тръба на 55 само с гърне и е малко страшно :) Разлика в ниските не усетих.

 

на AMD, колата е доста приятна на звук и е направена така, като е написал той.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо съм против права тръба имам правен опит и резултата е заблуда че колата върви , а истината е че няма налягане в тръбите и мотора се празни прекалено бързо , а от там пада ускорението и максималната скорост .Замислете се хората не случайно са сложили гърнета, моя съвет е сложи резонатор един или два иоще едно крайно гърне както каза AMD :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо съм против права тръба имам правен опит и резултата е заблуда че колата върви , а истината е че няма налягане в тръбите и мотора се празни прекалено бързо , а от там пада ускорението и максималната скорост .

Не съм много съгласен . Ела го кажи това на Хондю :) (че колата му не върви след като смени генерацията)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...