Jump to content
georgivanov1

Най стария Хондю

Recommended Posts

Здравейте колеги,не намерих подобна тема и затова реших да пусна една за да видим кой е най старият на възраст възрсъфорумец.Ако евентулно вече има такава тема моля да бъда извинен и темата изтрита.Аз например съм на 32год.но знам че има и по дърти,айде не се скътавайте да не би да ви е срам... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mалко безсмислена тема , защото има само един Хондю , а именно Hondю :huh: п.п. шегувка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като видях заглавието си помислих, че някой ще изкара снимка на Хонда от 1963-та :D Тоест 15 години след основаването на компанията, или пък Хонда от формулата през 1964!!! Има си тема за възраст на "хондаджийте" - анкета:huh::P Там отрази своя глас, и ще видиш кои са "по-дърти" и кои не :Dп.п. Първия "хондю", ако се абстрахираме от човека ник нейм тук, може да се нарече и велосипед...да, велосипед! В началото компанията това е произвеждала - мотори за велосипеди :)

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че темата е малко безмислена,но и за това е в ОФТОПИКа.Анкетата също не показва кой на колко е, а е от - до...а и е малко старичка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Нищо не е без смисъл, ако ти намираш смисъл в него" - е тоя си е мой цитат де...:huh: Еми да де, но като никой не я "вдига" една тема малко или много се вдълбава... Дано горе-долу си добил някяква представа за средната възраст на пребиваващите тук (как само го написах...все едно тук живеят :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна дебна един около 70годишен хондаджия да го снимам, ама се не ми се отдава!Кара Акорд 92г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз с моите крехки 18 нямам право и да пиша в тая тема :huh::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 27 години вече но май не съм най стария хах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз със сигурсност не съм наи стария ан 19 съм ама ще следя темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондю е на 36 години :D , но със сигурност не е най-дъртия във форума. Има доста колеги на повече годинки :P

Mалко безсмислена тема , защото има само един Хондю , а именно Hondю ;) п.п. шегувка

Теро, с този твой пост профила ми е станал много актуален днес :D.Весела Нова Година на всички :) Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сигурно бия рекорда за най-малък хондю :) ...само на 18 съм :D

А има и по малки от теб :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз си помислих че темата ще е за кой притежава най старата хонда във форума,мисля че ще е интересно да видим как се съхраняват и поддържат ,и най-вече кой ги има тези стари хубавици :D Що някой непусне такава тема,мисля че ще е актуална:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааааааааааа, както е тръгнало темата ще се дублира с тази за "Възраст на Хондаджий", и това се получава, защото обикновено всеки пише по нещо без да е по темата.Както и да е , здраве да има и Весело посрещане на 2010г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...