Jump to content
NesTea

Заключи ми се вратата!

Recommended Posts

Преди 2-3 дни ми се счупи външната дръжка на дясната врата на сивика, в последствие след като я заключих с централното, и от тогава не може да се отключи и отвори. Та идеята ми е има ли начин да махна кората на вратата без да се отваря, че предполагам машинката за централното се е прецакала...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вратата можеш да отвориш от вътрешната страна с ръчката за отваряне .Ако не е отворена врата - няма начин да се свали кората и цяла .От долу и от страни е на пластмасови щипки кората / винтове покрай говорителя/ , но горният и край се "подпъхва" покрай стъклото и според мен няма как да излезе цял при затворена врата :) ...

Редактирано от kokodaf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вратата можеш да отвориш от вътрешната страна с ръчката за отваряне .

не може, щото е заключена, и нито с централното нито отвътре не може да се отключи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През багажника ако си с колата от подписа няма да имаш голем проблем да влезеш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе мойта врата си е добре, влизам аз в колата ама в другата е проблема, то ръчката за отваряне си работи, ама копчето за заключване не ще да се помръдне , седи на заключено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кората нестава да се маха без да е отворена вратата трябва да махнеш таблото :tease: пробва ли да въртиш с ключ отвънка тя ключалката може да се отключи и така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвал съм...

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-та или 6-та генерация?идвай в Русе ще я отворим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5та (пише d13b2 в профила ми), а аз чак на 6-ти съм в Русе, но дотогава се надявам да я оправим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

закарах я на майстор, той се мъчи 1 час, ама най накрая я отвори от вътре( малко продупчи кората от задната част, ама нищо), оказа се че от студа е замръзнало централното и като съм я напънал да я отворя съм изкривил една телчица, както и да е оправихме я и сега всичко е наред!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...