Jump to content
eskinazi

проблем при студено палене Vtec-125

Recommended Posts

здр на всички имам следния проблем при студено палене на хондата се чува странен шум пот към двигателя става въпрос за сивик 5та благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опиши по-подробно този странен шум,някой колега може да ти помогне!

Редактирано от Radko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е нещо от рода на бжжжжжжжжжжжжж или трак,трак и при мене го има ... пфф няма да са научите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шумът ако е : пиииуууджжиууу , значи е левия пеленгатор. Колега, при така зададен въпрос само врачка може да ти помогне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако шума изчезва с угасянето на лампичката за маслото, значи си смени масълцето за зимните условия.

Редактирано от vex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр на всички имам следния проблем при студено палене на хондата се чува странен шум пот към двигателя става въпрос за сивик 5та благодаря предварително

Ако караш за първа зима Японска кола, да знаеш че при тях, след първоначално палене, генератора издава един по специфичен шум, докато позареди акумулатора...Колкото е по студено, по силен е и шумът, но като позагрее малко и изчезва...Ако при теб не е от това, дай повече подробности относно шумът, за да можем да ти помогнем, иначе само гадаем..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз залагам че е от стартера и колега не се плаши, докато не спре да върти си ти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам до колко разбрахте за пробле ми но става за такъв гаден звук чак двигателя ми потскача по някога само при студено палене е така независимпо дали е лято или зима този звук си го има и не знам от каво ще е става въпрос за d16z7.......съмняваме дали не е стартера..ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ И ЩАСЛИВА НОВА 2010......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...