Jump to content
70nK@7@

къде са ви монтирали изпарителите д15б2

Recommended Posts

колеги днес гледам и се чудя цял ден къде да си монтирам изпарителя за да ми е ниско и да нямам проблеми след монтажа...ако може отоговорите да са придружени с поне 1 снимка направо ще е супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя е точно пред акомулатора. не е много ниско но е обърнат правилно и е много близо до плочката.Друго удобно там е че много лесно можеш да хванеш водата от отоплението на колекторите за изпарителя и по този начин няма да си нарушаваш тръбите на парното както много често газаджиите правят.Съшо тъка до там лесно се пуска тръбата от бутилката до изпарителя като следваш тази на бензина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм сложил вече газовата и нямам проблеми....изпарителя го монтирах на мястото на акомулатор4ето оригиналното....долу на рога има на 3 места остажена резба за болчета 8мм и там го хванах.....лошото е че водите ги хванах от парното а маи не трябваше!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако работи няма проблем но ако забележиш че отслабва,главно когато колата работи на малки обороти,тогава е проблем че ще седиш на студено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно не се е обезвъздушила добре сиистемата и в началото колата загряваше а парното идваше по късно....сега имам парно 3-4мин след като запаля колата....при тези ниски температури мисля че е перфектно....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо си супер. Аз нямам газ и парно имам след минимом 10 минути след като запаля колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...