Jump to content
Белов

D16z6

Recommended Posts

Разликата в спортния филтър е, че звука на МАТАРОЯ се променя. Аз съм с инейк АЕМ и едва ли ми е качил повече от 3-4 к.с. и в никакъв случай дори такъв интейк не може да ти смъкне 1сек. Най добрия вариант за тоя двигател е спртна генерация, всмукател, малко настройки и толкова. Няма да се качат 20 коня, ама всичко останало струва доста парички ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алминизирана траба ф55/2мм 4 метра-72лвколена черни 4 бр -60лвКолектори 4-2-1 -200 лвмонтаж на генерацията колектори гарнета всичко с 1 год гаранция 150 лв (тва сам го пражил миналата година сега незнам колко ще е)Термо лента - 40 лвРезонатор ф55-90 лвКраино гарне ф68/68 -70 лвК&Н -130лвДросел х23 ф63-120лвчип 1нет около 250 лв с ходене до Сф с настроикитеДобавяне на в-тек -60 лв колега смятай ги че на мен не ми се смятат вече предстои разширяване на смукатели за монтирам по големия дросел и пак настрйки ;)

Редактирано от ecs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да се смени двигателя с B18C4? Като гледам би излязло по-евтино от тунинг или турбо.И някой може ли да намери диаграма мощност и въртящ момент на обороти за D16Z6?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич всичко е възможно но няма да ти излезе по-евтино ако инвестираш 2500 в двигателят си колкото горе долу е цената на един б18 суап мога да ти гарантирам че няма да останеш недоволен зависи какво търсиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях да се продава за 1300 заедно със скоростна кутия. В Хонда ми отказаха да направят размяната или да ми дадат информация, пък всички тунинг фирми, които разгледах в интернет са за предимно визуален тунинг. Ta реших да попитам тук преди да си правя илюзии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се отнася до филтрите, пробвал съм D15Z1 с K&N и с Made In China и резултатите са стряскащи. С китайския филтър колата ми даде малко по-добро време, но с K&N вади много по як звук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях да се продава за 1300 заедно със скоростна кутия. В Хонда ми отказаха да направят размяната или да ми дадат информация, пък всички тунинг фирми, които разгледах в интернет са за предимно визуален тунинг. Ta реших да попитам тук преди да си правя илюзии.

пич цената е прекрасна ако си от София пиши ми едно лично и ще те упътя къде да си направиш суапа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...