Jump to content
Wolfcry

помляха ми колата...

Recommended Posts

Няма какво да се предава, просто от двата възможни варианта е избрал по-добрия.На мен ми се е случвало същото, само че аз се врязах във вратите на 1 БМВ 5та серия.Честно казано от тогава, ако ще и президент да стана, все се оглеждам наляво, когато съм на пол позиция.Мога да измисля 10 причини да се оправдая, как колата ми е ниска и не виждам през другите 2 автомобила в ляво от мен и тн., обаче си е чисто мой пропуск да не предвидя такова нещо.Wolfcry, съветвам те да го приемеш по същия начин. Предполагам си съгласен, че ако се беше огледал, нямаше да се стигне до тази ситуация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то оглеждането според мен дори и да си на зелено е много важно...не за друго а защото винаги могат да кажат,(по закон трябва да пропуснеш неизнеслите се коли от кръстовището)Чесно казано аз се дразня като чета по форумите подобни теми.....ами ако и 2те страни бяхте връзкари тогава какво щеше да е....важното е че колегата е упорит и продължава напред.....успех колега...дано ако не си оправил колата възможно най-скоро да е готова!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другата седмица, живот и здраве, ще е готова хондичката :( щетите не бяха толкова много, колкото изкочиха на пръв поглед - калник, броня, капак, фарове, железариите отпред, радиатор, десен амортисьор и тампоните на двигателя. по купето посукано няма, само отпред роговете са мръднали. всичко ще стане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне като си видиш колата готова ще забравиш за скапаната случка. Някак си като видиш че всичко е наред и ти изчезва мерака да се занимаваш с някакви скапани олигофрени и да се ядосваш на празно. Айде чакаме снимки на хубавицата като излезе от бокса :(;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега съжалявам за колата на това кръстовище не е ли имало камери.....ако това стане с мен дано да не става тоя Фиат го пала да изгори и разбирам тая каде живее и я пала и нея същото това ще направа и на полицайте с колите дето са ти писали акта....трябва да си платът за кви се мислат тия с това тепърва трябва да им почнат проблемите да ги вида после. :unsure:Сигнализирай в Господари на ефира или в друго нещо където се сетиш трябва да се разчуе поне да ти плати тая щетите.Не се предавай трябва да се научат да си понасят последствията. :stupid:

Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много сажалявам колега.лош момент на лошо място.и аз знам кво е да бачкаш като гламав да си сабереш парички за любимата количка.ей затва като се прибера в българия и се сплъскам с всичките ни абсурди барзам да се варна в гарция.БГ за съжалиние е най смешната държава с най смешната нация.касмет и да си я оправяш скоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление е така. Навсякъде има несправедливи ситуации, но тук бием всички статистики и рекорди.Май излиза, че е далеч по-ефективно и лесно да се саморазправяш, отколкото да търсиш справедливост по законен начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно колега и аз съм го преживявал това. Ядосвах се 2 месеца за станалото. Обаче това е все пак ламарина. Ясно е че си обвинен несправедливо заради "някой", но е важно че ти си жив и здрав. Ще си я оправиш Хондата не се безпокой. Моята я шибна едно Рено 19. На него му нямаше нищо, а моята предница не ставаше изобщо за поправка. Така и я дадох за скраб ;)Кураж и ще се оправи всичко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега няма кво да кажа просто,съжалявам искрено за случката и за колата.1-во заеби да търсиш камери по светофарите,те в кат те карат да мулчиш,това значи че те вече са се обадили в кат на чичото на тая спе*ма и сичко е закрито.Единствено може да ти помогне,отиваш на съштото място дето е било удара,и търсиш някои по голям магазин,банка,заложна,нещо което има камери и се надяваш човека да е точен и да ти даде записа.Тогава и нова кола ще ти купят.Наистина се надявам да успееш да я оправиш бегачката,и да ги фанеш на тясно тия гадове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към някои телевизия се объърни според мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другата седмица, живот и здраве, ще е готова хондичката :punk: щетите не бяха толкова много, колкото изкочиха на пръв поглед - калник, броня, капак, фарове, железариите отпред, радиатор, десен амортисьор и тампоните на двигателя. по купето посукано няма, само отпред роговете са мръднали. всичко ще стане :)

Мисля, че колегата вече отдавна се радва на пълноценно работеща кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случката колега на твое място щях да обжалвам и да ги гоня ,но всеки си знае силите и си преценява.Ето мойта случка преди 4г. Седя си аз чакам за десен завой от паркинга който излизам изведнъж един голф иска да влезне в гаража и идва с ляв завой и ми забърся фара мигача и малко от бронята тогава карах Рено 19.Имаше лента ,но тя беше изтъркана там където той свива и какво стана.Поговорихме си и той каза ако искаш ще викнем кат аз съм ти от дясната страна и трябва да ме чакаш да знам ,че има лента ,но тук е изтъркана и ще кажа ,че няма премислих нещата и си стиснахме ръцете всеки по пътя.Тогава имах каско и отидах до фирмата казах ,че ми е за 1в път ,че съм излезнал от паркинга и колата ми е била така (знам ,че трябва да викнеш полиция и да описват).Дадаха ми 300лв. защото нямало нужните документи от органите на реда ,но в крайна сметка бях 40 лв. горница та .... поуката ми е ,че човек преценя ситуацията която се намира и взима решетнието човека е преценил ,че неможе да дава пари на адвокат да ходи да се разправя и 1 на 100 да успее да спечели делото.Трябва да намериш адвокат който не позлва закона ,а връзките си и човека е преценил ,че неможе да намери такъв и си инвестира парите в колата за него това е най правилното решение и аз го подкрепям.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен именно заради хора, които не си търсят правата, се случват такива неща в тая държава нашата! Работата е там, че тая проста адвокатка ще си живее безнаказано, а потърпевшия не стига, че ще дава пари за ремонт, а ще плаща и акт! Нямам думи... аз не бих се примирил с такава ситуация, но всеки решава сам за себе си! Аз лично не одобрявам решението на колегата, но от всичко, което прочетох, връщане назад няма...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега драсни два реда на господари н ефира поне да я намерят тая и да я направят за смях малко,че току виж открили и тия ониформени кретени да ги изпотят малко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз се радвам, че съм жив, защото ако бях тръгнал рязко, а не бавно, сега нямаше да мога да се радвам.. Също така, при "липса на свидетели", не мога нищо да направя, тъй като погледната ситуацията отстрани, аз съм виновен. След като така се покри всичко, нямам как да докажа, че тя мина на червено, и излизам виновен, защото тя е на главния път.. Предложиха ми да мълча, срещу минималния акт и да забравя за случката, така и направих, защото нямах никакъв друг избор. При задълбаване от моя страна, само щях да си загубя книжката и трицифрена сума.. Такава е нашата система, аз не мога да я променя, постъпих по най-удобния за мен начин, във вече така брутално развилата се ситуация :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...