Jump to content
Майната

Плакати на пловдивската група

Recommended Posts

Пускам нова тема, в която да обсъдим вида, големината и броя на плакатите, както и да си заяви всеки желаната бройка. Но нека първо Айсмен и Танкиста предложат вариантите на колажа. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за какво иде реч :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще трябва да разучим кой и къде ги правят . и колко ще струва .Предполагам че това в галерията на Айс мена не е резолуцията с която снима и ще станат хубави на голямо ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какви са тези плакати? искам и аз един ;) поздрави: justqk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето от това ще си направим плакат и календари като миналата година!

Една част от Пловдивската група ;)

Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение

 

п.п. тези които имат познати или знаят каде може да стане това нега разучат .. предполагам Iceman-на има снимките в голяма резолюция за плакатите ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде сте се събирали бе ? Къде е този голям полигон ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, Пловдивчани пак са по-активно-креативни от Софиянци.. ;) ;). Браво!!!

Редактирано от eddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам плаката да е А3 формат за да може по добре да се виждат всички. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сегаааа, хавата с плакатите е следната. Значи казаха ми че за бройки от 30 до 50 най-големият формат, който могат да ни пуснат на печатница е 33 на 47 и ще се поберем в цена до максимум 3-4 лв. за по-големите формати искат по 100 бройки или цената скача сравнително нагоре. Ако се пуснат 30-40 бройки на по-големите формати цената ще скочи над 10 лв. което не се знае за кой ще е икономически изгодно, затова вариантите са два.1.Правим поръчка за 100 броя в по-големия формат и цената пада под 10 лв.2.Задоволяваме се с 33 на 47.Значи за този тип снимка (който го интересува де) плаката ще излезе на хартия с гланцово покритие, защото става по-красиво и ще искам задължително от Айс мен-а снимката в цялата и резолюция, ако искате да стане нещо свястно.Следващ въпрос, който иска бързо решаване. Ако искате да стане колаж, а не просто да се разпечата снимката, цената ще нарастне с мъничко и ще искам по най-бързия възможен начин присъствалите на снимката да ми пратят по 1-2 снимки на колите си, снимки които мн им харесват и по възмойност с високо качество да е снимката, за да се вижда каква е колата. Пращайте на този имеил - geodezista@abv.bg и за заглавие на маил-а пишете снимки плакат, защото получавам по много имаили всеки ден и да не взема да изтрия на някой писмото без да искам и после да има сърдити. Последен въпрос, който също иска сравнително бързо решение е да уточним бройките по възможност до края на седмицата понеже сега по празниците имат мнооооого поръчки и да не си вземем плакатите чак февруари.засега от мен толкова, ако нещо не ви е ясно питайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едвали ще съберем 100 бр. но и 30 на 47 ли беше сие доста малко за плакат .. попринцип за мен 10-15 лв неса проблем и може да се пипне малко снимката с логото на клуба или нещо такова ... и тогава да стане плакат .. да се знае закво е..та аз съм за по големи макар и по скъпи ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пусна и аз едно проучване, но по спомени, за малки количества само малки размери правят, некъде колкото Танки казва размери максимално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето желание е също за голям размер плакат с колаж, макар и по-скъпо да излезе. Вкрайна сметка веднъж годишно си правиме това за спомен, а и вижте колко сме си готини бре...... :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ще ме турите ли във вашата група бе Майни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ще е колаж , може всеки да се изтипоса :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за големия формат колеги мисля че все пак ще стои по добре , а относно парите то на всеки са му нужни за нешто ама разликата пък няма да е чак толкова фатална :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ще ме турите ли във вашата група бе Майни

Аз лично не си спомням да си отсъствал от доста време от месечните в Пловдив, така че що за въпрос ? :puke: Казвайте си бързо предпочитанията за големината и цената на плаката и като решиме какъв да е да почнем със заявките !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми най-големия формат тогава-нали колкото повече толкова повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто едно струва ми се страхотно предложение от колегата Hronos, прати ми го на лични, но мисля че си е баш за тука, затова го копирам цялото:Адаш не искам да ви шиша във темата затова на лични а ти ми предай офертата.Тъй като във момента печатам еднолистови календари за мен,съм намерил много изгодна печатница и мога да ви предложа за 100бр. 50/70см. 170гр. хартия цена от 240лв. без метални лайсни.Лайсни могат да се сложат само на определено количество или на всичките 100бр. и цената им е 0,36лв. за бройка лайсна.За 200 бр. цената е 286лв.За размер 44/64см. цената е по ниска но е малък този размер за плакат.Максималният им размер за печат е 50/70см. за по големи размери има друг вариянт но цената е доста по солена, около 5лв за бр. за 70/100см.Трябва ми само PDF файла със колажа или там каквото ще се печата и за 3 дни ще са готови...................................Благодаря за предложението адаш!!!;) Давайте по-сериозно с предложенията моля, колеги от други градове взимат участие в темата, а ние се туткаме.......П.П. Монка, имаш от мене един плакат брат, за да виси в магазина ти и да ни гледаш гадните доволни мутри цялата следваща година ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги имам един въпрос! защо не се направи общ плакат от снимките на всички групи Пловдивската, Варненската и т.н ?... идеята ми е всяка група си прави снимка, после някой прави колажа и дизайна одобрява се и се пуска за разпечатка.. разбира се това е плюса че ще има повече желаещи и в прочие отстъпки за печата ;) поздрави:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто едно струва ми се страхотно предложение от колегата Hronos, прати ми го на лични, но мисля че си е баш за тука, затова го копирам цялото:Адаш не искам да ви шиша във темата затова на лични а ти ми предай офертата.Тъй като във момента печатам еднолистови календари за мен,съм намерил много изгодна печатница и мога да ви предложа за 100бр. 50/70см. 170гр. хартия цена от 240лв. без метални лайсни.Лайсни могат да се сложат само на определено количество или на всичките 100бр. и цената им е 0,36лв. за бройка лайсна.За 200 бр. цената е 286лв.За размер 44/64см. цената е по ниска но е малък този размер за плакат.Максималният им размер за печат е 50/70см. за по големи размери има друг вариянт но цената е доста по солена, около 5лв за бр. за 70/100см.Трябва ми само PDF файла със колажа или там каквото ще се печата и за 3 дни ще са готови...................................Благодаря за предложението адаш!!!;) Давайте по-сериозно с предложенията моля, колеги от други градове взимат участие в темата, а ние се туткаме.......П.П. Монка, имаш от мене един плакат брат, за да виси в магазина ти и да ни гледаш гадните доволни мутри цялата следваща година :D

Тони, предложението ми се струва добро и ако са съгласни и останалите може да се задейства предложението. Не си мислете, че се опитвам да се изнижа от отговорност, просто с новата работа най-ранното ми прибиране у нас е след 9 вечерта и не ми остава много време да организирам нещо сериозно, но мога поне да се задействам да дам на пича във фотото да направи колажа. Идеята за колажа ми е на снимката където сме се снимали хората да се сложи логото на клуба и там малко ефекти без излишно претрупване с глупости. А на въпроса на колегата justqk - ако се направи такъв колаж мисля, че формата на плаката трябва да е 200 на 300 за да може да си личи кой кой е ;):D :D затова 50 на 70 ми се струва добре за плакат и викам да се задействаме, за да имаме плакати до 1-2 седмици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги имам един въпрос! защо не се направи общ плакат от снимките на всички групи Пловдивската, Варненската и т.н ?... идеята ми е всяка група си прави снимка, после някой прави колажа и дизайна одобрява се и се пуска за разпечатка.. разбира се това е плюса че ще има повече желаещи и в прочие отстъпки за печата ;) поздрави:

И аз си го мислих това...но едва ли ще има много навити ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, по време на снимките говорихме големината да е поне А3 (30см x 42 см), така че този размер от 50см x 70 см надминава дори формат A2. Мисля, че няма да има недоволни от големината на плаката. Призовавам всички други желаещи да вземат по-активно участие, защото наистина много се бавим, а времето си върви ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина много се мотаме който има познати да казва какви пари и да ги правим.аз съм съгласен на всичко,дори и ако има навити за календари и едно календарче ще си взема. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с тая скорост, с която се организирате ще имате плакати тъкмо към март месец :thumbs1::dry: или се захващайте сериозно или накрая ще си поръчаме тука 10-тина човека, които сериозно приемаме нещата, а останалите после ще реват, че няма за тях. Аз викам до края на седмицата, който поръчал да се пуска бройката, останалите да не са бляли гаргите, като казахме на всички да четат форума пак си пишем тука 3-ма човека. Като са изтървали срока после те да си организират печатница :D съжелявам, ако е прозвучало грубо за накяой, ама след миналогодишната цигания дето повече от месец си разхождах календари в колата и накрая последните 2 ги подарих на приятелчета, понеже тея дето си ги бяха поръчали така и не благоволиха да си ги вземат и платят и след 2 месеца почна реването, че нямало календари......тая година зажалост организирането на хората е още по-трудно и аз нямам намерение като миналата година да се въртя с пари и да си ходя по нервите. Предлагам ви колегата, който предложи печатницата да си определи цена, да се направи списък и да се събират пари примерно в срок от една седмица и после по списък да се пусне поръчката. После който не си е взел плаката негов проблем, а не на организатора. Доколкото си спомням преди 2 месеца май и на Алекс му се взе акъла да гони хората да си взимат поръчаните хавлии, преди това и аз няколко седмици чаках да си вземете ключодържателите. Както и да е, това е от мен, а вие умувайте още....аз все още си имам фотошопския фаил на календара от миналата година и накрая просто ще измахам колажираните коли, ще си оставя само снимката с хората, ще лепна едно лого на клуба и плаката е готов :D:P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз като гледам ... има-няма 10 човека са желаещи, и 1 с 1 не си приличат по желания .. Всеки все иска голямото, ама то пък си иска поне 100 броя, така че като гледам отиваме на малкия размер- щем нещем! Ами предлагам, всеки да заяви желание и бройки (1,2..5 - колкото си иска) После на една - две седмични, да донесе парите, да се съберат и кой платил - платил. Заявяват се точен брой плакати и тва е ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още 2бр за мен за размера решаваите вие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за този вариянт ???

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много хубаво е станало колега. може ли да стане ясно по някав начин че това е групата от пловдив.иначе е яко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D уби коча с лопатата Жоре, не съм очаквал такъв красив колаж честно :lol: вече ми е на декстопа!!!:lol:само наистина вмъкне нещо Майненско, да си личи че сме Пловдивската бригада :D Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с двете раце за на Жорката плаката още повече ,че съм от първите хахахаха :D:lol:

Редактирано от KU4E_DUX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, ако не бяха яките снимки на ICEMAN никак нямаше да се получи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цена на печат ----------------- за плакат 31 х 48 с дигитален топъл ламинат (на 250 гр. хартия) - 4.25 лв.---------------- за плакат 74 х 51 - 7.50 лв. - за един бр. При поръчка на 40-50 бр - цена за бр. 3.50 лв. (на 230 гр. хартия)Някой ако намери по-добри цени мога да му изпратя файла да си го разпечатвате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За размер 32х47 на по-тънка хартия 170г за около 50 броя ми дадоха цена около 3лв, според зависи от точната бройка.

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...