Jump to content
Майната

Плакати на пловдивската група

Recommended Posts

предлагам да гониме големия размер, /то досега за малкия един не е писал че иска/, още повече че цената при 40-50 броя пада на 3.50!При такава цена направо 10 броя може да заявя и ще си сменя тапетите в спалнята за 35лв :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цената е супер,плаката е супер така че дайте да събираме кинтите та до др месечна да им се кефим:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен също мн ми харесват макар че съм най от зад :D аз искам 2 бр от тези големите по 7,50 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде да са големите, аз заявявявам 5 броя остават още 35 толкова ли са многоа като гледам и колегите са заявили по няколко та броиката 40 не етолкова непостижима ми се струва :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ако саберам броиката и са по 3,50 лв искам 4 бр от големите! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, евала за колажа, много е добър. Аз искам от големите 3 бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре пичове, до тука всички искаме плакати, всички искаме от големите......обаче някой пое ли ангажимента да запише бройката на заявените плакати и да ги поръча в съответната печатница? Ако има такъв колега, моля нека пише тук за да организираме събирането на парите и да съобщи някакви срокове за изготвянето на плакатите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako ще е гарга да е рошава,и аз мисля че си заслужава да си направим по-големия формат с всичките му там екстри и колажи и прочие.За това дали ще е под 10 лева или над 10 лева ,колегата е прав един път в годината го правим!Да е готино и ефектно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

? какво стана никои не пише да не останаха само мит ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз това се питах какво става с плакатите?По колко ще събираме и кога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май никой не пожела да се ангажира :)

Момчета, мисля, че имате среща на 03.01.2010 - мисля, че е удобен момент да го коментирате тогава и да съберете бройки и пари.и Честита Коледа :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз срещата ще я обявя, но няма да съм се върнал навреме за да присъствам. Вероятно и други ще са в разход по празниците, затова е тук мястото да решиме, обаче............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е .. аз също съм из балканите на нова година и се надявам да си дойда на 3ти.... но иначе хората които обявиха цените и са говорили с печатницата би трябвало да съберат парите и прочие ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишете ме и мен за 2 бройки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз се ангажирах да съм касиер за плакатите.За хората който не са от Пловдив и искат ще дам банкова сметка на която могат да пускат парите , а после ще ги пускам по кориерцена - 5 лв на брой.Б. СМетка - BG 93 RZBB 9155 1093 0140 89Само ви моля за точни данни и тел за контакт.А за Пловдинчани в Сряда на седмичнта ще мина ако има мераклий.Срока е до 14-15.01.2009г , след това ги пускаме да се печатат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за сега има събрани средства за 20 бр плакати .Нека ако има още хора който искат да се сдобият с такъв поне да пишат , ще дам пари и за тях а после ще се оправяме.Трябва да имаме поне 50бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 броя за мен Петьо, утре ще ти дам кинтите, ако забравя да звънна стрелни ме само.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петио що не дойде на седмичната имаше хора които бяха приготвили пари ?!аз и отще един пр дадохме на Тошко той ще ти ги даде. за мен и моя пр. 3 бр. общо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм също за 3 броя, но нямах време да намина нито в неделя, нито на седмичната в сряда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах малко работа Алекс , о закъснях доста.Тошката ми даде парички за твойте , поръчани са!Бай Георги пускам 3 бр и за теб , а за финаннсиите ще се разберем .!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да повдигна темата ?! какво стана 15 дойде ? сабрахме ли броийката и тн ..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само аз ли се интересувам от плакатите ? какво стана дръще ни в течение ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам да да знам какво стана с плакатите :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, няма достатъчно бройки за да достигнем минималната бройка.Изчаках максимално дълго време , но явно няма повече мераклии - а сме толкова народ на снимката.Пусната е поръчката и днес ще се свържа да видя кога са готови!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре хора,много хора бяхме а няма желаещи за плакатите какво става? Пишете нещо за да се знае какво да прави Пешо???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Криза момочета всеки си знае каква му е хавата в джоба. Колкото толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа, лоша работа. Малко явно за желаещите, а като гледам и няма много интерес към тая тема тука. Не мога да си обясня защо обаче ... :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам страхотно предложение за плакатите успях да уредя да ги пуснат толкова колкото сме ги събрали и на по ниска цена 2.50 лв за бройка тъй като сме събрали по 5 лева може си пуснем по още един :) Говоря за формат А3.но ми трябва точната бройка която Пецата е събрал да се разберем да зема кинтите от него ако не ги е пуснал вече.само че му нямам ГСМ-на.ако някои му го знае да ми го даде.Защото му писах на ЛС ама не отговаря.Надявам се офертата да ви хареса. :)Тел: 0899704582 - Васето съм

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам страхотно предложение за плакатите успях да уредя да ги пуснат толкова колкото сме ги събрали и на по ниска цена 2.50 лв за бройка тъй като сме събрали по 5 лева може си пуснем по още един :) Говоря за формат А3.но ми трябва точната бройка която Пецата е събрал да се разберем да зема кинтите от него ако не ги е пуснал вече.само че му нямам ГСМ-на.ако някои му го знае да ми го даде.Защото му писах на ЛС ама не отговаря.Надявам се офертата да ви хареса. :(Тел: 0899704582 - Васето съм

Васе , размера който искахме ния е 710х540 на 230г хартия ламинат !Това А3 ми се струва малко ,но е мое мнение.Няма проблем ела до нас или да ги оставя на майкати в магазина парите със списъка.0899/854434 ми е телефона. Редактирано от Ianev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам страхотно предложение за плакатите успях да уредя да ги пуснат толкова колкото сме ги събрали и на по ниска цена 2.50 лв за бройка тъй като сме събрали по 5 лева може си пуснем по още един :) Говоря за формат А3.но ми трябва точната бройка която Пецата е събрал да се разберем да зема кинтите от него ако не ги е пуснал вече.само че му нямам ГСМ-на.ако някои му го знае да ми го даде.Защото му писах на ЛС ама не отговаря.Надявам се офертата да ви хареса. :(Тел: 0899704582 - Васето съм

Васе , размера който искахме ния е 710х540 на 230г хартия ламинат !Това А3 ми се струва малко ,но е мое мнение.Няма проблем ела до нас или да ги оставя на майкати в магазина парите със списъка.0899/854434 ми е телефона.
Проблема е там че тази печатница може да ги направи само този формат.това е най-голямото ако колегите са навити да ги пущаме ако не да търсим др. варианти. :(,Все пак ще питам и за този размер утре ще разбера и ще пиша в темата.:) Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да повдигна темата че нещо интереса за плакатите се загуби.:(

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам страхотно предложение за плакатите успях да уредя да ги пуснат толкова колкото сме ги събрали и на по ниска цена 2.50 лв за бройка тъй като сме събрали по 5 лева може си пуснем по още един :) Говоря за формат А3.но ми трябва точната бройка която Пецата е събрал да се разберем да зема кинтите от него ако не ги е пуснал вече.само че му нямам ГСМ-на.ако някои му го знае да ми го даде.Защото му писах на ЛС ама не отговаря.Надявам се офертата да ви хареса. ;)Тел: 0899704582 - Васето съм

Васе , размера който искахме ния е 710х540 на 230г хартия ламинат !Това А3 ми се струва малко ,но е мое мнение.Няма проблем ела до нас или да ги оставя на майкати в магазина парите със списъка.0899/854434 ми е телефона.
Проблема е там че тази печатница може да ги направи само този формат.това е най-голямото ако колегите са навити да ги пущаме ако не да търсим др. варианти. :),Все пак ще питам и за този размер утре ще разбера и ще пиша в темата.:)
Момчета, не си създавайте повече неприятности и главоболия да чакате тос и оня да се наканят да дават пари...ако съм на вас, чакам края на седмицата, който дал пари дал и ако не се е събрала бройката пускате боръчка за А3. 710х540 си е друго, ама ... Колко бройки не ви достигат за поръчката на големите??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пецата вика че има събрани за 20 бр до колкото разбрах.начи тряят още 30бр.така че ако искате да ги пускам А3 ама после да няма много е малък и.т.н. за това моля пишете(поне тези които са дали пари) да се разберем.:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде и кога да донеса пари за 5 бр?

Ми то нещо вече няма интерес ние не знаем каде ще се пускат и как ще ги правим,аз по горе писах но никой нищо не писа така че предполагам че формат А3 не ни устройва.За мен това е не сериозна работа 2 месеца събираме парите :) колеги дайте малко по сериозно :) да та се покефим тази година на плакатите.:(Който има предложения да ги дава. Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...