Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Идва време за поредната месечна среща колеги. Впредвид очакваното разваляне на времето, предлагам срещата този път твърдо да се състои на познатото ни старо място - паркинга на кафе Егоист срещу Гранда на ул. Капитан Райчо. Уговорката ни със собственика Митко е, че няма да плащаме такса паркинг, така че се смятам да нямаме повече проблеми с пазача. Паркинга е доста разширен спрямо последните ни срещи там, но се надявам отново да не успее да ни събере всичките :) Ще се радвам да видя доста от "старите муцуни", а също и от по-новите колеги. :)

Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да направим като миналата година точно на тази среща се събрахме доста голяма агитка и се снимах ме. На направим същатата процедура. Самоче Танки няма апарат .. Айде Iceman ела да се снимаме и тази година :) Аз имам планове тозно за тази неделя ,но ще ги отменя за някоя следваща! такаче ще дойда! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приемате ли пешеходци

Ако нямаш с какво да доидеш да те взема а? Само ми цъкни по-рано да се разберем!0888 657 032

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я я , само да не препия в събота ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е вероятно да се довлека с тракащата си хонда, че одавна не съм идвал на месечни :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво става пак тука с пловдивчани бе, бомба ли падна, всички сте болни или сте отлетели за топлите страни за зимата... никой не пише, никой не дава идеи... кво става с вас е майнички, преди година не беше така, тука като идваше време за месечната и се изписваха по 5 страници от ентусиазирани хондаджии, сега не искате да се организираме и по една снимчица да си щракнем. Айде по-сериозно, последно писах преди 2 дена тука и си викам сега ще влезна в темата и ще са писали още поне 10 човека, а то моя пост си седи последен.Надявам се поне с тези, които са писали тук да се видим :ghost:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно наистина защо не пишат Танки, но изневиделица се изсипват на паркинга всеки път :ghost: Абе........майнички, какво да ги правиш :lol: Ааа и да не забравя - утре е Никулден и Кольовците да се стегнат и да почерпят, да не се скатаят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ искам сафрид!Шаран не ям :ghost:, Майнааааааааааааааааааааааааа, утре си Кольо да знаеш.Пия Сливенска перла, ям сафрид, а като салата домати с моцарела :lol:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ще се зарадвам на един нов календар или поне плакат :)

казвайте,ако ще има снимки за нов календар-да знам с коя Хонда да дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами засега се намери общо взето свестен фото апарат, така че идвайте с най-хубавите хонди, излъскани до блясък, че дори и комар да кацне да се разчекне и ако успеем да се организираме може да отидем пак до стадиона като миналата година да се щракнем. Ако се сагласите може да занеса снимките пак на същото фото да ни направят един колаж за календар като миналата година, но този път ми се иска да се занесе и на печатница да си направим и плакат. Идеята ми е примерно една обща снимка за заден фон с хондаджиите и всеки да си извади най-готината снимка на хондата и около хондаджиите да са хондите, даже имам още една още по-готина идея, ако ще е плакат, но при желание утре ще ви обесня на срещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на мойта и сложих железните джанти но ще я сложим да и се види нoса само :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D;):drunk::love: Неможах да стана :D Братлета ако има снимки яки или календари или плакати.... Абе дано сте измислили нещо яко като миналата година, че да се кефя пак, макар и да липсвам.Приятна вечер, че ме чакат 2-ма именници :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За снимки, кликнете на Type S - a!

Публикувано изображение

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер са .. да! ще стане супер плакат от тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак сте се разбили.... а аз все още съм без кола и нямаше как да дойда... :) да се надяваме че ще съм готов за първата месечна 2010-та

Редактирано от Sako_DJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=42557С админа се разбрахме да пусна нова тема за да може и други колеги, които не четат плодвивските теми да си заявят плакати :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ли имам проблеми със зрението или на последната снимка малко се губи фокуса, иначе като цяло са добри снимките :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темата от миналия месец стои още като "важна", направо коригирах датата в заглавието, пиша и тук:Първата месечна среща за 2010г ще се състои на 03.01.0.2010г на паркинга на "Егоиста" от 13ч. Аз едва ли ще съм се прибрал навреме за да присъствам, затова от сега пожелавам приятно изкарване на всички, които ще уважат сбирката. А в случай, че решите да се промени датата на първата среща, поради близостта и до Новогодишните алкохолни изпълнения, моля разберете се тук навреме. Весели празници приятели! :santa::fun::drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да има желаещи аз съм там, да не да дойда и да няма никой. Иначе с удоволствие ще се видя с народа, че с тая моя работа се виждаме все по-рядко на седмичните. Хайде изтрезнелите да пишат и да идват утре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Много Години :rolleyes::) И аз съм на срещата стига някой да ми каже каде се намира ЕГОИСТА :) Мерси предварително :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещу Гранда ул. Капитан Райчо :rolleyes: погледни bgmaps.com :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам да сме много народ :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала пичове много яко си изкарах :D:) Запознах се с много готини хора ;)! :P Надявам се скоро пак да се видим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година на всички фенове. Яки запивки, чаровни забивки и много усмивки, успехи в бранша и чупки в ханша, здраве в изобилие и радост до безсилие, нека всички Хонди да радват собствениците си горди. Наздраве! За съжаление пропуснах една от най- важните срещи тази година - първата, но и нашето семейство не го подмина грипа баш на празника. Надявам се да сте си прекарали добре :)

Редактирано от ПЕРФЕКТЕН_29

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко не успях да дойда.Кога пак ще има среща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка сряда има седмична, а всяка първа неделя от месеца съответно са месечните.Заповядай следващия път... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а каде е мястото пак ли на паркинга на егоист

Да,колега! Поне за сега.До колкото си спомням беше в 13.00 часа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...