Jump to content
Honda_Z

Спукано казанче на чистачките

Recommended Posts

Дълга история е, но имам едно казанче за чистачки, което е спукано на няколко места от удар и трябва да се залепи.Въпросът ми е, дали знаете къде в София могат да ми го залепят надеждно? На естетиката не държа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за МА8 ли е? пише че такова караш. значи английски сивик. що не пишеш в раздел купува или търси в мобиле хонда сивик на части - в момента такива като нашите на части има десетки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за МА8 ли е?

Не, от FK2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от квото и ще да е ,не става.казанчето е от наилон не от пластмаса и не подлежи на лепене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепил съм точно найлоново казанче с поялник и при всеки "шев" се натиска с пръст, мъчно става лепенето на найлон, по добре си намери друго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с неставането съм го слушал вече ... не става, не може и т.н.начин, разбира се, има ;) както винаги и не е много сложен. дава отлични резултати. какво ти е нужно:1. тубичка секундно лепило;2. пепел от цигара (стрита на ситно, слагаш я върху някакво стъкло или огледало и с нещо твърдо я стриваш докато не стане ситна и равномерна);3. сешоар или пистолет за горещ въздух;4. спирт ;) , макетен нож и малко фантазия. каква е схемата: капваш капка секундно лепило върху мястото което искаш да лепиш и отгоре слагаш стрита пепел. след като я пуснеш в капката имаш малко време да я натиснеш с някаква отверка или нещо друго, така че да приеме формата на повърхността която покриваш. след това се втвърдява. после капваш още една капка и слагаш пепел и в нея. след няколко капки включваш топлия въздух ;) секундните лепила обичат топлото. по тоя метод може да се запушват и дупки ;) ако пукнатината се затваря сама без натиск, но въпреки това сълзи, само натрупване отгоре няма да свърши работа. в този случай се прави "легло" в самата пукнатина. изрязва се горния ръб от двата края на пукнатината така, че да се получи каналче в което да се постави лепилото и пепелта. ровърхността трябва добре да се почисти със спирт във всички случай.такива лепила с прахчета към тях се продават и на готово, но са доста по-скъпи и по-добрия ефект от тях е спорен.

Редактирано от Shadow^Dancer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...