Jump to content
H22_turbo_Vtec

Къде стои номера на мотора на Ф20а4

Recommended Posts

Утрепах се да го търся или съм кьорав или няма такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май нямам номер.На горе долу същото място имам една лепенка вертикално залепена(нещо като бар код) цифри (53128129518) нещо такова, което няма нищо общо с ф20а4....Ако може някой да направи реални снимки на мотора за по сигурно да не като отида в кат да го изнамерят, че ще стане фала тогава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с бар кода е на скоростната кутия, до него в дясно трябва да е и ном. на двигателя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

на снимката се вижда малка част от бар кода.Предполагам щом е в дясно от него ще е върху онази квадратната част.Извода е, че номера липсва, което пък ме устройва идеално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно би трябвало да е на тая плочица.

Публикувано изображение

 

п.п. А, то ти си го бил отбелязал... :D Ако има някфа мърсотия го забърши с кърпа и би трябвало да излезе, ама би трябвало. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно на тази плочица в дясно е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш номер - позатъркай с парцал (или още по-добре с шкурка) и ще се появи... и без това ще те накарат да го направиш на каналите в КАТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така има вече резултат.Номера е точно на тази плочка.След обилно търкане се появи.Днеска го излекувах с дрелката и накрайник за ръжда.Вече номер няма и колата е готова за кат хихи.п.п Мерси на колегите, които се отзоваха.По преценка на модераторите може да се търка темата или съответно да се остави, ако евентуално може да помогне на някой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я как става номера с четката и дралката ,че може и аз да имам един номер ... подобен. ;)

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз лично го пилих с телен накрайник за дрелка около 40мин.Понеже нямах ток използвах гайковерт на батерий.Малко с чалъм се навира ама става.Понеже прави доста дълбоки дири после се наложи да търкам с шкурка 80 около 20мин. за да замажа полужението.После взех пърченце плат и го напоих с течност от акумолатора и го лепнах там за да курозира или химизира абе да изглежда грозно.имам снимков и видео материал за много заитригувани колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...