Jump to content
mischaiko

нова машина на бг пьтища

Recommended Posts

здравеите,темата не е само за новата придибивка,но и за изказване на един куп благодарности на колегата от Дупница fenabg.евала на момчето,даже ми даде отличителни знаци с които отдалече си личи,че сьм хондаджия,има и участие колегата от Гоброво terorista.няма смисьл да описвам каква е гледката два еднакви седана да порят автобана,но да знаете какво е чуството,което ме беше обгьрнало докато пьтувахме.атмосверата нямаше да е сьщата ако хондаджиите от стз не ми бяха загряли телефона,сякаш цяла сзт ме очакваше.много се кефя,че сьм хондаджия,АЗ СЬМ ХОНДАДЖИЯ, ето лимка-http://mischaiko.snimka.bg/automobiles/honda.445708http://mischaiko.snimka.bg/automobiles/honda.445708

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре честито ... май не се познаваме ... а пък имаме доста общи френдове ! Поздравявам те за КЛАСИКАТА ! :D Усещам положителните ти емоции .. задръж ги възможно по-дълго ! Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега.Аз не бях виждал 4та седан до сега явно са рядкост, но колата е убиец.Винаги да те радва и слуша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mischaiko , продължаваш да засилваш чувството за яд че не я взех аз :D Радвам се че я взе ценител на 4ген и е в добри ръце :D Много безаварийни километри с нея и да си я гледаш ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав колега, уникална кола, да се слушате един друг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро знаеш че я тъсих за теб тая кола ,накрая да ти кажа и мен ме е яд за нея ,много изтинска хонда .

 

Ето и снимките по които mischaiko си купи кола без да я е виждал на живо!!!

Със здраве да си я караш фен!!!

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Красота!

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито супер е колето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехаааа, не знаех, че още са останали такива лъскачки! И даже ел. пакет :lol: Много да я пазиш, сигурен съм, че ще те радва постоянно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за хубавата машинка!Кви пари я плаща? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе, Мишка, ти нямаш стигане. Много лачена колицата. 1:1 като на Годжи. Браво браво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се кефя че още има читави 4-ки и има кукумингели дето да им се радват и да ги ценят!!!ЖИВ и здрав да си Мишо,дълги години да ти вози задника тая хубавица!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишка честито колицата е супер радвам се за това ;) Както каза Нено 1:1 като моята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздаравления за автомобила мн. добър изборЗа мен 4-тата генерация на легендарния СИВИК е най-яката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мене, голям лъскач наистина. Невероятно състояние, поне от снимките това личи. Много да те радва количката, честито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мене, голям лъскач наистина. Невероятно състояние, поне от снимките това личи. Много да те радва количката, честито!

Не е само от снимките колега наистина свети колата ,много ми е кеф ,че отиде при хубав човек ценител ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...