Jump to content
Cosmos

Има ли някой от Пазарджишкия РЕГИОН ?

Recommended Posts

еее много зверски бегачки има този пазаржик :) :) :( човек да го е страх да застане на чертата :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова Коко в неделя на чертата те чакам ;) вместо да ми се плюнчиш тук :) и ти казах офертата още важи за тебе замисли се :P

спезов аз ако сам на коко на мястото нема ме хване сън докато не ти затвора устата,на мене ако ми каиш така ще закача биелите и ще доида с претропал колянов вал :):P:( и ще ви подара по един далекоглед че да ме виждате близо пред вас :P :P :P Редактирано от CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти почивай ся за тебе знаем Коко е по лесна плячка :P мн обича да пада от мен :( и аз затова го каня :) а и това е с добра умисъл ся кат го издръгна няма да спи 1 седмица и ще направи колата да варви :P малко от малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

у неделя ще проверим колко връъ таз мойта кочина

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спец стига си се дървил ти 4е видях миналия пат как една д16-ка как ти помпеше кофата пак си тръгнал на големите риби да скачаш че както каза ангел да несложи биелите с претропалия колянов вал и да плачеш после хахахахахаххахаахха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и още нещо колата сими варви колкото искам аз не колкото искаш ти , и като доида този пат не сас 16-ките и с музиката както бях миналия пат и тапите няма даги свалям пак и чип неми трябва пак сас стока щеси карам :Д пак ти ако искаш и таблото и там още каквото можаш можеш да свалиш не само карантията и не само гуми да и сложиш ами и крилца ако искаш и сложи всеси е тая хахахахахахах

Редактирано от koko_wrc crx vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе коко доколкото помня на едната гонка тази Д16 ка и аз бяхме пред тебе ;) хаха или пак не можа да включиш скорост ;) хаахаДа почна ли и аз ама времето беше мокро ама аз сам на 17 ки ... ама ама ;) няма ама :PП.П. Стига сме се джафкали тук в неделя на Пищигово аз спирам да пиша по темата в неделя ще си покаже :)

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво много ми харесва да ми миреше на гума в неделя след обяд.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спец още си много малак да казваш кои каде и кога да ходи ясно немисе занимава с глупостите ти и недеи да приказваш глупости че понякога ме дразниш и да неси сменим шапките сега разбра ли ме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в колко часа ще е срещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 чеса на Пистата :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой иска ли да се чакаме на паркинга на техномаркет към 13:00 и в 13:30 да потегляме за пистата :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо снимки и клипчета няма ли да покажете на тези които не бяха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо снимки и клипчета няма ли да покажете на тези които не бяха :thumbs1:

Ето ти клип вече :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре добре получи се супер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци таз неделя ако е хубаво времето Пищигово че бмвистите имат да си връщат ноо май ще ядат повечко шамари от преди :rolleyes: ха да видим има време до тогава но ви казвам от ранко да сте в готовност :bow: хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли искат да ги излагаме :lol: И тоя път ще се опитам да снимам един клип, но този път ще седя само на финала да се вижда с колко ги наказваме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво,ама ако направиш клипа пак с някоя песен на "Соулджа БоИ" наистина ще се изложиш много:lol:!!! Маи незнаеш кво е истински Хип-Хоп..... чалгата по ти върви :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво,ама ако направиш клипа пак с някоя песен на "Соулджа БоИ" наистина ще се изложиш много:lol:!!! Маи незнаеш кво е истински Хип-Хоп..... чалгата по ти върви :lol:

А бе колега защо ти не направиш клип като толкова философстваш ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе колега следващия път аз ще го направя и ще видиш каква е разликата!Ама ще търся някви по комерсиални песнички където нестават за нищо,та да може да ви се хареса иначе....ква фаида от клипа ако няма Соулджааааа бои... :lol::lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииии специален поздрав за колегата spezov http://vbox7.com/play:4172b69d :lol::worthy:П.П Извиняваи се на момчето за откраднатите кадри :D и също за двата поредни пост-а!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци таз неделя ще правим ли нещо на писта ще се ходи ли или цент ? : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииии специален поздрав за колегата spezov http://vbox7.com/play:4172b69d :):)П.П Извиняваи се на момчето за откраднатите кадри :) и също за двата поредни пост-а!

На мене стария ми харесва повече .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци ако в неделя е хубаво времето дайте да се организираме да се видим на пищига ли на кафе ли на шкембели е така :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци ако в неделя е хубаво времето дайте да се организираме да се видим на пищига ли на кафе ли на шкембели е така :D

ти па къде се буташ с тая ЛАНЧА ,или АЛФА там кво беше\майтап бе да не подпалиш джапанките\

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци ако в неделя е хубаво времето дайте да се организираме да се видим на пищига ли на кафе ли на шкембели е така :D

ти па къде се буташ с тая ЛАНЧА ,или АЛФА там кво беше\майтап бе да не подпалиш джапанките\
oooooo жив ли си бре де се губиш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не разбрах ще се ходи ли на пищигово !!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета кажете в колко ще се ходи на пищиговоза да може да се организираме от пловдив групичка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове тая неделя защо не дойдете до Панагюрище? Аз ще видя да организирам тукашните фенове, ако се навиете.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове тая неделя защо не дойдете до Панагюрище? Аз ще видя да организирам тукашните фенове, ако се навиете.

елате на пищига там е най големия купон :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци да ви кажа тази седмица няма да има наказания от моя страна на сватба съм и ще се напия :) хахаа иначе приятно прекарване на който ходи дано да има кой да ни отсрами този път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маняци гответе се за другата неделя Пищигово малко да разтрием талигите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци,каде е това пищигово и днес ще има ли нещо там.айде че съм за сверка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези които не знаят :) на пищигово има почти всяка неделя гонки стига да е хубаво времето от 12:00 до кам 16:00 часа но най хубвао е когато се разберем тука или в общия чат днес понеже не се бяхме разбрали-организирали групата на шаро, беше ебати панаира и голяма безредица даже се получи една лека инфекция имаше секви курници подвижни морги дрифтажии и т.н. даже отнякаде искочи едно АТВ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какви са ви плановете за неделя?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какви са ви плановете за неделя?

колега в неделя ако е хубаво времето пак ше сме долу велинградските :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амии, аз съм малко на изпит в Майна таун и ако има някой с който да тръгнем от там ще дойда и аз за 1-2-3 старта. Не знам пътя до това Пищигово, затова ми се иска да тръгна с някой.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амии, аз съм малко на изпит в Майна таун и ако има някой с който да тръгнем от там ще дойда и аз за 1-2-3 старта. Не знам пътя до това Пищигово, затова ми се иска да тръгна с някой.

По принцип всяка Неделя се събираме на Техномаркета на входа на ПЗ кам 1:30 и тръгваме заедно ако има някого .... такаче ако искаш заповядай :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...