Jump to content
patzko0

Глупости

Recommended Posts

" 6-то, НАЙ-ВАЖНОТО в тая тема ПАЦКО, моля те пиши глупостите в ОФ-топик wink.gif "Ето послушах колегата " Jamo " и поствам тук.Явно Моето мнение за него е глупост, въпреки че форумът е място в което всеки човекси дава мнението по даден казус,тема и т.н. Днес споделих с приятели анкетата, които са на мойто мнение че на 0лева е по-икономично. Все пак никой може и да не съм/смеправи, но това не е начина по който трябва да се отнесе човек с друг... Повече мисля да не поствам нищо тук, защото ме дразни лошото отношение на някои от хората.Довиждане Фенове на ХондаThe Power Of Dreams :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баче, що така реагира? То ако всеки се засягаше така от на другите мнението тука нямаше да остане един човек :plane:. Твойто мнение не е глупост ... не се притеснявай, сигурен съм, че човека който ти е отговорил така не е искал да те засегне, въпреки, че не го познавам ... :). Мир.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" 6-то, НАЙ-ВАЖНОТО в тая тема ПАЦКО, моля те пиши глупостите в ОФ-топик wink.gif "Ето послушах колегата " Jamo " и поствам тук.Явно Моето мнение за него е глупост, въпреки че форумът е място в което всеки човекси дава мнението по даден казус,тема и т.н. Днес споделих с приятели анкетата, които са на мойто мнение че на 0лева е по-икономично. Все пак никой може и да не съм/смеправи, но това не е начина по който трябва да се отнесе човек с друг... Повече мисля да не поствам нищо тук, защото ме дразни лошото отношение на някои от хората.Довиждане Фенове на ХондаThe Power Of Dreams :plane:

Браво бе колега що се правиш на дете немога да те разбера.Колегат те е насочил към под форум да се развиваш а пък ти маи погрешно си го разбрал.Нали знаеш,че ако напуснеш форума ,само и единствено ти губиш.До сега не съм чул някои да казва,,вързаха ме за форума и немога да се измъкна"но доста често съм чувал,,ако го нямаше този форум доста неща нямаше да зная за колата си"така че ти сам си реши какво ще правиш.п.п.Думата ..Довижсане "се исползва когато след определн период от време пак ще се видиш с личнооста,та този факт ме успокоява че рано или къзно ще засичм твои постове тук там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе patzko0 абе френд ти си направо си се ядосал немой бре джанъм ;) .пускам аз едно време една тема и си пишем тук с колегите и чета аз един пост и припаднах :plane: приех го много лично и викам край излизам от тук,край...Обаче получавам едно лично МНОГО позитивно и приятелски написано,и си викам я ще поостана :) .Та тези постове и критики на колеги ме накараха да се заинатя да си правя колата както АЗ изкам и за което им благодаря най чистосърдечо .НО така съм го приемал преди сега даже няма да ми направи впечатление най вероятно.А когато някой те обори потърси си други доводи да си докажеш твърдението ;) ,тоя форум е за това да се пита,разисква,ЧЕТЕ/има какво/,и тн .П.п Споко много сме и всеки си има право на мнение нормално е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С изключение на поста на Николай, останалите 3 са толкова неграмотни, че ме е срам да съм част от форума! Честно, вече гледам да чета теми, писани само от определени хора (масово тези, които са от дълго във форума) и мненията на някои участници директно ги пропускам!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееето и пример :) Да питам само като пропускаш мненията как разбра че са неграмотни?Или не сме от тези ?Много се извинявам че драскам във форума.От утре ще внимавам.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети ми поста пак, да видим дали ще се справиш сам, или да давам жокери :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети ми поста пак, да видим дали ще се справиш сам, или да давам жокери :)

Дай жокери, че все пак сме неграмотни .Моля! Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм написал, че съм ги пропускал винаги, а че ги пропускам вече! Тоест изградил съм си представа за някои "писатели" и не им чета романите, защото ми става лошо. Сериозно, стегнете се малко...гледам напоследък има тенденция неграмотните да им се поправят грешките с червено, дано помогне!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така и на мен са ми правили не една збележка.Но не е коректно това което написа по горе.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф защо напоследък всяка тема се обръща на Star Wars...уж сме готино племе,апък... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Тогава 'айде стига глупости!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...