Jump to content
genusexe

Нов във форума

Recommended Posts

Здравейте колеги, от 2 месеца съм горд собственик на хонда сивик :cool:, преди малко реших да си направя регистрация тук, и да покажа колата си, понеже имам огромен интерес да присъствам и на ваши събирания, казвам се Калин ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Калине Честити возило сети се най после какво да си вземеш хаха това в кръга не шегата, утре те чакам да пием кафе в Пелина с Ивакиса :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет другарче добре си се oриентирал, а сега дай снимки на возилото.

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти едно сайтче качи снимките и дай линк към тях http://imageshack.us/ :punk: Честито за количката със здраве да си я караш и много без аварийни ;)

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уоу браво за сивика колега, страхотен е !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :D Само радостни мигове с нея ти пожелавам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега със здраве да си я караш,много е добра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ,много безаварийно киломтери :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калине здравей,Много ти е хубава хондата, а под капака пипал ли си нещо?Много радост да ти носи тази хубавица, дано и аз скоро да си зема хондичкаа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: благодаря колеги за пожеланията, под капака нищо не е правено, а и надали ще се прави, само ще я пребоядисам ще изпъна колата отвсякаде, но силово няма да се пипа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: благодаря колеги за пожеланията, под капака нищо не е правено, а и надали ще се прави, само ще я пребоядисам ще изпъна колата отвсякаде, но силово няма да се пипа :D

Колега колега тука където си се регистрирал промиват мозъци!!!Имах същата съдба много тунинг хонда в лошо състояние.Направих я кукла и като нямаше какво да се прави вече ми омразна.Посетих 3-4 срещи повозих се 1-2 бързи хонди и вече филма е готов.Сега на прелюд х22а ще се кача най скоро време.п.п Много гладни кучета имате във Вашия град глей изяли са ти бронята.хихи вземи я преправи малко по-вискока да стане поне 10см, защото в бг ниска кола здрава не издържа.Варна 2пъти в софия 1 и в село цялата броня падна.Поздрави за колата дано да те радва дълго време и да си нямаш никакви проблеми с колицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за пожеланието колега, а бронята ще я дам да я изградат, но дали ще се вдига още незнам, макар че като видя легнал полицай и бия задна :D , колега намислил съм да и взема хидравлично окачване, предлагат ми такова, тогава вече ще ми е по спокойно като я карам :lol:

Редактирано от genusexe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...хваща окото!С кой двигател е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега.. много безаварийни километри и много приятни моменти ... :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, надявам се, че приемате нови попълнения. Шофьорите сме двама - мама и бебе, а тати кара пежо. Караме хонда Сивик 1.8 бензин. Колата я купихме чисто нова през февруари и е нашата първа чисто нова кола. Преди това имахме VW Polo и Audi A4. Ето ви малко снимки. Първата е пред шоурума с дилърката, а следващите са по-нови. http://picasaweb.google.co.uk/saxarovi/Hon...CMXQxq39lOuSKg#

Редактирано от Svetlito

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет във форума :PКалине тазз бърза хонда мисля че я видях оня ден. Да не би да живееш в ж.к. Надежда? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ,много безаварийно киломтери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен колега,мн.мн. безаварийни километри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита и безпроблемна. Ако неме лъже паметта тази кола съм е засичал по пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...