Jump to content
misho

Лудите не са на изчезване

Recommended Posts

Айде сега да разбулим загадката докрай.

 

Публикувано изображение

 

Това което виждам аз е ВТЕК-Е с моноинжекция, при положение че сток варианта е с пълна.

Що за подигравкa е това с горката икономка? :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпускателя е на Б2/Б7. Може само главата да са сменили и да се е получила една луда степен на сгъстяване :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... и мани сгъстяването, ами дали е П06 и добавка за ВИТЕК?Другият "Х" е, че не знаем какъв е блока :dry:P.S. Някой може ли да си поиграе яко със снимката и да успеем да прочетем какъв е блока?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ли ми се струва или Втек клапан не виждам :dry: Може просто да са сложили капак от Втек глава :D

 

А това какво е ? а? :dry:Публикувано изображение

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може просто да смениш капака на главата, ако главата е на Д15Б2, защото в при Д15З1/3 свещите са в предната част на капака, а на Д15Б2 са обратно :dry:

Ммммм витек клапна на Д15З1/3 е зад делкото и леко се крие на снимка

 

Публикувано изображение

 

Ето тук със сигурност си го има но е много трудно забележим, въпреки , че снимката е доста по фронт...

 

А това което Тино е показал ни е ясно какво е , да не се прави на луд той :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това чудо мисля че го гледах на обява в мобилето.Доста се чесах по главата,но нямам отговор... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е витек-килър с постоянно фиксиран щифт между кобилиците. По едно време и аз се чудех какво да правя кратуната на бедната икономика :dry:Не изключвам възможността двигателя да е напудрен само и само да се види надписа ВИТЕК на капака от някой надъхан тийнейджър

Редактирано от Nasakoto.Yakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гозова има ли ? Ако има , може да е имала проблем с Ламбда сондата или нещо друго , като му се сложи газова , жълтата лампичка вече оправдано свети или не свети , и дефекта и проблема не се усеща толкова осезаемо , а и да се усеща управданието е газовата :dry: И защото газово се слага най-лесно на моно инжекцион :D Ето ви обяснение :dry: Мистерията ще бъде разгадана ако знаехме номара на двигателя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлата има клапън за втека просто несе вижа а блока е д15б2 за зла или добра уцхаст одеве взех тази кошница .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлата има клапън за втека просто несе вижа а блока е д15б2 за зла или добра уцхаст одеве взех тази кошница .

Дано да е за добра...Честито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си изчерпателен майна :P Дай повече информация :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също с нетърпение очаквам да разбера пълната конфигурация???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за лека справка - П06 (OBD1) е ЕКУ-то на D15B7, не на B2 - то е с ОБД0. И винаги може да направиш няква магария, да вкл втек-а на някви обороти.. :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той ВТЕК-а може и с бутон да го направиш, но какво ще стане с количеството на впръсканото гориво и с ъгъла на запалване за да има наистина ефект от ВТЕК-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...