Jump to content
gothic_fan

Стига сте трили теми!

Recommended Posts

Колеги, уж сме тук да си помагаме и да споделяме интересна информация, но всичко изглежда са само приказки. Не за първи път ми се трие тема БЕЗ НИКАКВА причина! Явно БГ манталитета не прощава. Ако има непълна обява е етично да се обърне внимание на подателя за корекция.... А,да, забравих, че това се прави в другите форуми, които са демократични и наистина са създадени за да си помагат хората, а не да обслужват нечии интереси и его. Явно тук нещата много бързо отиват на зле. Преди време , колкото и невероятно да звучи, една от причините, поради която Хонда ми стана любима марка, беше този форум. И не съжалявам нито за миг... Съжалявам само, че този форум вече не е това,което беше, марката не се променя, но с хората явно не е така. :) Към администраторите: продължавайте в същия дух и ще откажете много хора от марката, така както навремето се зарибяваха по нея. А аз щом още пиша явно не съм се отказал. Но съм на път да го направя,а ще е жалко, защото тук срещнах много колеги по душа. За 4 часа темата ми беше прегледана над 100 пъти. Явно на някой това не му допадна и резултатът е налице. И ако поне малко Ви е грижа за хората тук и целите на всеки един форум, ще оставите тази тема за дискусия. А ако я изтриете или я пратите в трета глуха ще е ясно че ганьовщината превзема и този остров. Успех на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради причината, че въпросът се задава гласно, затова и ще отговоря в темата, а не на л.с.!!!

 

Предполагам, че става въпрос за изтрита тема в продава за светодиодни крушки?

 

Изтрита е по следните причини:

Правила

за ползване на форумите на HondaBG.com

 

За всички Купува/Продава форуми:

 

При какви случаи се заключват/изтриват/преместват теми в раздела:

1.При всякакви опити за реклама, без значение от начина на представяне. Кое е реклама се преценява от модераторския екип и не подлежи на коментар под никаква форма.

2.Предлагането на услуги, фирмена търговия или търговия от подобен род, спекула, търговия със стоки, забранени или поставени под специален режим, търсенето и предлагането на стоки с неясен произход, търсенето на услуги, които предполагат нарушение на законите, предлагането и търсенето на хранителни вещества,лекарства и добавки.

3.Забранено е пускането на теми целящи открита реклама на фирми, магазини и т.н. и ползването на форума с цел “правене на пари”

 

 

В твоята тема по никакъв начин не е уточнено че се продава просто един комплект, който е остатък от преди (личен). Споменава се само че цената за един комплект отива горе долу на ХХлв. Според описаните по-горе правила...не става и съответно темата се изтрива.

 

П.С. Ако искаше просто да събираш мения и след това евентуално да се направи групова поръчка, то тази тема не й беше мястото в "Продава части и аксесоари"!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради причината, че въпросът се задава гласно, затова и ще отговоря в темата, а не на л.с.!!!

 

Предполагам, че става въпрос за изтрита тема в продава за светодиодни крушки?

 

Изтрита е по следните причини:

Правила

за ползване на форумите на HondaBG.com

 

За всички Купува/Продава форуми:

 

При какви случаи се заключват/изтриват/преместват теми в раздела:

1.При всякакви опити за реклама, без значение от начина на представяне. Кое е реклама се преценява от модераторския екип и не подлежи на коментар под никаква форма.

2.Предлагането на услуги, фирмена търговия или търговия от подобен род, спекула, търговия със стоки, забранени или поставени под специален режим, търсенето и предлагането на стоки с неясен произход, търсенето на услуги, които предполагат нарушение на законите, предлагането и търсенето на хранителни вещества,лекарства и добавки.

3.Забранено е пускането на теми целящи открита реклама на фирми, магазини и т.н. и ползването на форума с цел “правене на пари”

 

 

В твоята тема по никакъв начин не е уточнено че се продава просто един комплект, който е остатък от преди (личен). Споменава се само че цената за един комплект отива горе долу на ХХлв. Според описаните по-горе правила...не става и съответно темата се изтрива.

 

П.С. Ако искаше просто да събираш мения и след това евентуално да се направи групова поръчка, то тази тема не й беше мястото в "Продава части и аксесоари"!!!

Като не и е мястото там просто я прехвърлете, не е толкова сложно, нали така? Аз като потребител нямам възможност постоянно да следя точната тематика на разделите. А и какво ми гарантира , че ако я пусна в друг раздел няма да мине за реклама и пак да я затриете? Каквато и да е причината не се прави така, но не съм аз този,който да Ви учи, не искам, а и не е моя работа. Както и да го погледнем властта е във Вас, така че нека попитам: ще ми възстановите ли темата, където смятате че и е мястото или не?

Благодаря.

 

 

ПС: Както сигурно някои са видели, в темата ми става въпрос за точно един тип крушки, които ще пасват на моята кола и които ще поръчвам така или иначе, а не за всякакви цокли,типове и прочие търговски количества.... Защото много често като сложа нещо интересно по колата , ме спират колеги и ме питат това от къде съм го взел, и защо не пускам тема във форума... Е, сега пуснах, но веднага последва :worthy: .

Редактирано от gothic_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни си тема примерно в Хонда спорт и тунинг или в Общи дускусии. Напиши нещата така, че да се разбира че просто искаш мнения на другите потребители, евентуално интерес и от тяхна страна ис и коментирайте колкото ви душа иска.Но по начина по който беше оформена предишната ти тема и раздела в който беше пусната не става!!!Как ти звучи заглавието, и не само на теб, въпросът ми е към всички които ще го прочетат:

Уникални светодиодни крушки тип "паяк" ; колеги,събирам мнения,поръчвам за желaeщи

Начина на оформление си беше жива реклама , предложение за внос и продажба. няма как такава тема просто да бъде прехвърлена в друг раздел.Още повече, че и заглавието си беше за "Продава"И в крайна сметка има правила, толкова ли е сложно да се придържаме към тях?П.С. Не цитирай преходно мнение, няма смисъл да се чете едно и също в два поредни поста!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сигурен съм,че никой модератор/администратор няма нищо лично против теб, ако не прибързваш с публикуването на обяви и ги оформяш спрямо правилата на форума , никой няма да ти ги трие или заключва........ Абсолютна глупост е това, че форума може да те направи фен на една марка автомобили , ти просто или ги харесваш или не това е ........избора си е твой. Лично аз ползвам форума активно както за глупавите си въпроси така и купува/продава от 2005 година и никога ама никога не съм имал проблеми с темите си. ОБАЧЕ съм се старал те да не бъдат в разрез с така дискутираните правила.Поздрави.

Редактирано от alpinab

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ от части станах голям фен на марката от форума ! !вата ми кола беше през 2001 прелюд 4та ген и да си кажа почти нищо неразбирах от тази кола,ни най малко знаех какво бижу имах,бях си я купил защото ми писна да карам ауди а4 /което беше на 3г м/у другото и реших да си купя спортна въпреки че беше 8г кола/ Така че наистина форума е една главна пречка да се зарибиш много !От тогава насам съм сменил почти всички модели на хонда :worthy: а съм карал май всички бегачки :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

alpinab що пък да няма нищо лично? Според мен на Misho не му е харесал nickname-а gothic_fan и решава да се заяде :) А пък аз ако бях модератор, тема за светодиодни крушки щях да я трия, дори и без причина, няма така цигания, не остана неу...н Сивик вече!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютна глупост е това, че форума може да те направи фен на една марка автомобили , ти просто или ги харесваш или не това е ........избора си е твой.

...абслолютна глупост написа ти аз съм също един избрал марката Хонда след посещаване във Форума,членувам и в друг форум на друга японска марка,но най си харесвам нашия просто хората тук по ми допадат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

alpinab що пък да няма нищо лично? Според мен на Misho не му е харесал nickname-а gothic_fan и решава да се заяде :) А пък аз ако бях модератор, тема за светодиодни крушки щях да я трия, дори и без причина, няма така цигания, не остана неу...н Сивик вече!

Ами тогава изтрийте и мойта тема :)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=40767

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе напоследък наистина стават странни работи в тоя ФОРУМ. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми айде да споделя нещо и аз имах един казус за една тема по един въпрос и незнаех каде да я побликувам реших си проблема с едно питане и ми отговориха веднага.п.п нищо странно само има опити да се направи бит пазар.съотношението е май 12000/6 кой води незнам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

форума с всяка година става все по зле ..... това виждам аз и влизам все по рядко....... добре че (на мен поне не ми пука много много ,има някои които го приемат доста навътре ;):) :)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пука им.Защото примерно са тук почти от създаването му.И са срещнали едни от най-добрите си приятели тука.Много "проблеми" за потребителите тръгват от това че не четат правилата.Или не им изнася да ги спазват.На мен също ми изтриха скоро тема.Обясниха ми защо.Ще я пусна като я оправя.Макар че има теми които се заседяват въпреки че също не отговарят 100% на правилата.Все пак модераторите са хора,а не машини.Не могат да огреят навсякъде за всичко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пука им.Защото примерно са тук почти от създаването му.И са срещнали едни от най-добрите си приятели тука.Много "проблеми" за потребителите тръгват от това че не четат правилата.Или не им изнася да ги спазват.На мен също ми изтриха скоро тема.Обясниха ми защо.Ще я пусна като я оправя.Макар че има теми които се заседяват въпреки че също не отговарят 100% на правилата.Все пак модераторите са хора,а не машини.Не могат да огреят навсякъде за всичко.

аз призовавам всеки който е видял такава тема - да алармира модераторите аз мисля че така форума ще стане много по добро място за всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пука им.Защото примерно са тук почти от създаването му.И са срещнали едни от най-добрите си приятели тука.Много "проблеми" за потребителите тръгват от това че не четат правилата.Или не им изнася да ги спазват.На мен също ми изтриха скоро тема.Обясниха ми защо.Ще я пусна като я оправя.Макар че има теми които се заседяват въпреки че също не отговарят 100% на правилата.Все пак модераторите са хора,а не машини.Не могат да огреят навсякъде за всичко.

Колега не си прав ,аз смело мога да кажа че и аз и киро сме се намерили така по форума и по чата на канала преди години ,ние също бяхме от 1вите /не ни гледай никовете сега :) / И не само ние сме се намерили така ами и много други хора ,но той си е прав че преди беше много по сплотени /може би защото сме били и по малко / Няма да забравя как преди 2 3 години чакахме по ден два за да има една страница с нови мнения :) Беше си интересно ,а сега просто се пускат глупави теми които в голяма част се и преповтарят и потретват и ...... Явно затова на кИро му е станало скучно и досадно .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

но той си е прав че преди беше много по сплотени /може би защото сме били и по малко / Няма да забравя как преди 2 3 години чакахме по ден два за да има една страница с нови мнения :) Беше си интересно ,а сега просто се пускат глупави теми които в голяма част се и преповтарят и потретват и ...... Явно затова на кИро му е станало скучно и досадно .

Това е ключа.

Колкото повече хора, толкова различни характери, разбирания, възпитание, отношение към форума и т.н.

Добавяме и търговията.

И започват проблемите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък немога да разбера защо се толерират други колеги ,които редовно си пускат обавите че продават нещо си и отвсякъде се вижда че го е купил с цел бизнес и темите им се трият и те пак си ги пускат /явно това е политиката на модераторите да си играят на котка и мишка докъто мине номера 5 пъти до сега само за един човек!/ ПП: Явно играта е следната пускайте си темите те ви ги трият вие си ги пускайте ,след 1 30 няма модератори в повечето случаи ,и посл едо обед отнова все ще мине номера така и някой ще ви купи нещото което продавате,така че давайте напред и успех с продажбите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен съм с Jeepers-a наистина се пускат само глупави теми, които се повтарят и потретват. Вярно, че аз съм регистриран от почти 1 година, но следя форума и от преди това и съм фен на марката от много време. Напоследък през последните 3-4 месеца в техническия раздел само теми за масла се пускат, които са дискутирани много пъти, а в общи дискусии " И аз съм хондаджия " или " Какво ще ми кажете за сивик д15б2 " и разни подобни.Аз мисля, че всяка една нова тема трябва да мине 1-во за одобрение от Модератор и ако той сметне, че темата не е дискутирана и има полза от нея да я пусне в съответния раздел където и е мястото, но ако има много изписано по дадения проблем или питане то потребителя да получи едно ЛС от Модератор с линкове за отговорите, които търси. Така може да намалеят безсмислените теми във форума. :)

Редактирано от Георги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, явно според Вас съм един шибан търговец, така ли? Браво на Вас! Колко типично, ако някой се опита да направи нещо и бъде различен стадото казва МЕЕЕЕЕЕЕЕ, и го прегазва. Както и да е, от сега нататък няма да предлагам нищо, ще си пускам теми само за това какво съм направил по колата, винаги има кой да го оцени, омръзна ми от глупостите на комплексарчета, които само си чешат езиците и за които съществуват нещата които само ТЕ харесват , ТЕ одобряват и разбират. Нека хората, които си мислят, че съм шибан търговец внимателно прочетат следващите редове:Аз съм фен на всякакво нестандартно осветление и постоянно търся такива неща. Попаднах на въпросния линк (който няма да напиша за да не ме изкарат отново че рекламирам нещо) където един такъв комплект струва 135лв БЕЗ ДОСТАВКАТА. Веднага харесах идеята и започнах да издирвам китайска фирма, която може да ми ги ПРОЕКТИРА и изработи на по-ниска цена. Намерих след дълго търсене и след разговори те се съгласиха да ги направят, като ми посочиха цена 23$ на бройка С ДОСТАВКАТА. Но за да започнат да ги произвеждат ми искаха такса от 100$ за да пуснат линия за мен. Хайде сега умници сметнете колко прави 23$х1.34 и ми кажете къде му е далаверата на шибания търговец gothic_fan и кога ще си върне парите,че и печалба да има???!?!?!?!?!?!?Аз си направих труда да я сметна и излиза около 4лв на комплект!!!!И това е ако не ги спрат на митницата естествено. Ами аз ако си изкарвах хляба с търговия да съм умрял от глад! Добре че заплатата ми позволява да правя подобни експерименти... Ако разберете с колко съм вътре заради такива джаджи ще видите колко сте зле със заключенията.... Просто кефа да видя движеща се кола с нестандартно и ефектно осветление няма равен. Но Вие няма как да го разберете, затова си карайте стоковите колици и повече не се занимавайте с мен, аз няма да се занимавам с Вас. След 10 години когато всичко, което свети ще е със светодиоди ще се сетите за оня лудия дето само за LED говореше... Нищо лично към администраторите, да, аз сгреших в публикуването по този начин на темата, но може би така стана по-добре, за да се види кой какъв е и колко тесногръди хора има тук. И какво като съм пуснал същата във форума на мазда, преди карах хонда, сега карам мазда, след 2 месеца ще карам селика последна генерация, какво, само там ли ще мога да пускам теми???? Хайде със здраве, интелигентните хора ще ме разберат, останалите слагайте отново капаците на очите и напред, но се пазете от светодиоди, че ще стават все повече! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, аз сгреших в публикуването по този начин на темата

Ами сам казваш че не си написал темата правилно, следователно нормално е да ти я махнат. Защо просто не си я поправиш и да я пуснеш пак ами вместо това пишеш гневни теми и романи ... просто няма смисъл :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Колега, хем осъзнаваш, хем признваш че си сбъркал, НО после пак модераторския екип е виновен? Не мога да го разбера? Много хора вместо първо да настъпят мотиката (разбирай да нарушат правилата), първо питат а ние модераторите обясняваме. Сега просто вместо на лично го правим в тема.Вместо да използваш разни цветисти епитети по адрес на кого ли не, направи си темата прегледна и прозрачна, както тук в тази тема обясни за какво става въпрос и тя ще си седи. Защото ще е тема за групова поръчка и взаимопомощ. Capiche?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, хем осъзнаваш, хем признваш че си сбъркал, НО после пак модераторския екип е виновен? Не мога да го разбера? Много хора вместо първо да настъпят мотиката (разбирай да нарушат правилата), първо питат а ние модераторите обясняваме. Сега просто вместо на лично го правим в тема.Вместо да използваш разни цветисти епитети по адрес на кого ли не, направи си темата прегледна и прозрачна, както тук в тази тема обясни за какво става въпрос и тя ще си седи. Защото ще е тема за групова поръчка и взаимопомощ. Capiche?

Ами какво чудно има? Естествено че аз съм сбъркал, но е редно и Вие да си признаете, че в случая попрекалихте. Или само другите могат да грешат? Както и да е, къде да публикувам тема за групова поръчка за да не газя лука отново :o ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

писна ми да чета хули срещу модераторите!като не ви харесва форума, направете си ваш. ако е по-добър от този, аз 1ви ще дойда там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

писна ми да чета хули срещу модераторите!като не ви харесва форума, направете си ваш. ако е по-добър от този, аз 1ви ще дойда там

Значи така се процедира вече, демократично, с лопатата.......Ние можем да сме толерантни, Вие не,така ли?ПС: Ако някой още не е разбрал, форумът не ми харесва толкова колкото преди по очевидни причини, и не знам от кога е проблем всеки да изказва мнението си, и въпреки че се извиних, да има разбиране само от едната страна! Редактирано от gothic_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

И ти обяснихме как да си пунсеш темата така че никой да не я пипа. Но явно и това не е достатъчно. КАзах ти просто темата трябва да е прозрачна за всички потребители!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минавам на лични че тук голям скандал стана, всеки си говори едно и също. :tooth: PEACE ! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пука им.Защото примерно са тук почти от създаването му.И са срещнали едни от най-добрите си приятели тука.Много "проблеми" за потребителите тръгват от това че не четат правилата.Или не им изнася да ги спазват.На мен също ми изтриха скоро тема.Обясниха ми защо.Ще я пусна като я оправя.Макар че има теми които се заседяват въпреки че също не отговарят 100% на правилата.Все пак модераторите са хора,а не машини.Не могат да огреят навсякъде за всичко.

нали ти е ясно че аз съм един от първите потребители макар с 2-ри или 3-ти ник :beer:за това мога да си позволя да дам подобно мнение. Като наблюдение ;):thumbs1: аз съм се запознал с много хора в форума от които имам и доста приятели и познати:fun: просто нивото пада немога да си обясня все още дали въобще някои има вина за това или просто през годините се изтърква ;) (Така да го кажА)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искате да кажете, че трябва да ОПЪНЕМ модераторите

Редактирано от policaja

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гениан@лна мисъл колега .... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НОвак сам в този форум но съм член на много други и всеки път има едни и същи проблемиНакратко проблема е много елементарен старите членове са свикнали във форума всички да се познчват и всички да четат всички нови теми когато са малко хора всичко е тип топ но с нарастването на членовете и популярността на форума нещата се променят повечето нови членове никогч преди товч не са били в друг форум, много от нас имат хиляди други задачи и не могат да отделят достатъчно време и само търсят информация за техния проблем по най бързия начин и ето че форума се пълни с теми които се повтарят начини това да се избегне има Колкото до модераторите точно когато има много членове и повече грешки е когато те трябва да се държат като модератор което значи човек които смалява умаловажава проблемите , посредник е за намиране на решение да но и те са хора имат си сво проблеми малко време и тн и ето че изтриват теми ок но да смятам че е редно да изпратят ЛС на грешника с мотива за да може той да се поправи а не да се чуди къде му е писаниетоуспех на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...