Jump to content
OptimusPrime

Свободно каране на писта Дракон 10-11.10.2009

Recommended Posts

Здравейте колеги,Доколкото виждам в календара на пистата тази събота(10.10.2009) и неделя(11.10.2009) ще има свободно каране.http://www.google.com/calendar/embed?src=d...tz=Europe/SofiaТемата има две цели:1. Да има повече Хонди на мероприятието :bow:2. Да помоля за повечко информация хората, които са присъствали предни пъти на Свободно каране.Какво е необходимо за да бъде допуснат автомобила до пистата:доколкото виждам от този линк http://www.dracon.bg/new/index.php?option=...1&Itemid=64единственото нещо което е необходимо е каска. НО - имам молба хората които са били да кажат дали е наистина само това изискването, да не би да се иска примерно пожарогасител 2кг закрепен на стойка или нещо кой знае какво друго.Идеята е да не се окаже че ще бия аз или някой друг път до там и да се окаже че ще бъда само зрител заради някакви неизпълнени технически изисквания.Благодаря предварително и...Елате повече :plane: за да се забавляваме повече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали и пожарогасител не искаха или само на състезанията искат. И ако искат ще е 2 кг. Най добре попитай. Иначе каски дават обаче свършват и може да се наложи да чакаш някой да върне каска, затова по-добре ако си имаш. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да каски си дават, но ако имаш си носи за пожарогасител никога не са ни искали. Изискванията са да попълниш една молба и товае плащаш си входа и всичко е ок. Аз лично ще съм там братми ще кара иска да дрифти. Доколкото знам доста момчета и от другите клубни марки ще присъстват затова не се чуди а идвай ще има много емоции.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за бързите отговори.Ще се видим там с който се засечем :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека се разберем да ходим колона събота колко часа къде , неделя колко часа къде и така :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично мисля да ходя към 10:30часа че преди това имам малко работа. Ако има други казвайте вие в колко ще ходите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само една декларация се попълва,хубаво е да имате каски,но и там даватотивайте не се чудете,тръпката е голяма,няма такъв кефп.с. видях се там с двама колеги с сивик и прелюд,а едно купенце зелено яко вартеше по пистата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех мам.... винаги когато има нещо интерестно като събитие аз съм натока място, че няма как да отида.Бах.... късмета.колеги снимайте и казвайте времена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мой личен рекорд(все пак съм за първи път там)1:05:80 :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е прекрасно време за първо каране и предполагам си с шосейни гуми.. супер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е прекрасно време за първо каране и предполагам си с шосейни гуми.. супер

така е колега,с стриит гуми съм,просто давах всичко от себе си,чак на места ми се струваше че и повече :) имаше една зелена хонда купе,сивик 5,доколкото знам е 101 коня,стоеше много добре и под моето време,разбрах че има доста навъртяни обиколки,поздравления

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво точно значи свободно каране?Пистата не е ли отворена постоянно ,плащаш караш ?

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами мисля,че може и така да е ,но предполагам таксата ще е доста по солидна от тази-25лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25 ли е вече? Беше 10 до скоро :) chicho много добро време. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 5 лева вход,евала на chicho,купето стоеше много добре на пистата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро очаква ли се да има такъв свободен ден и пускат ли се освирепели :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро очаква ли се да има такъв свободен ден и пускат ли се освирепели :):)

а бе 1 приятел подметна че към края на месеца щяло да има,но гледах в програмата няма нищодано да има скоро,благодаря на всички за поздравите :)някой друг няма ли да сподели време ? Редактирано от chicho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

31окт. - 1ноември 8ми кръг тайм атак, голям купон е ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

31окт. - 1ноември 8ми кръг тайм атак, голям купон е ;);)

но мисля няма да може да се кара,това е закриване на дрифт сезона,мисля да погледаме отново ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко :) но препоръчайте гуми за пистацелта е да издържат повече, да не са много $$$, и да имат някакво прилично поведение - примерно да не прегряват много бързо, или пък да са от типа "има-няма" сцепление

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко :) но препоръчайте гуми за пистацелта е да издържат повече, да не са много $$$, и да имат някакво прилично поведение - примерно да не прегряват много бързо, или пък да са от типа "има-няма" сцепление

http://forum.rally-club.bg/viewtopic.php?f=19&t=7238и http://pitstopshop.eu/index.php?cPath=796

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Матю, но целта не ми е да се състезавам и да постигам добри времена, а да карам за удоволствие максимално дълго времесликовете не се славят с голяма издръжливост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.margel.info/lang_bg/tire.php?id=20http://www.avtogumi.com/bg/tires/tire_deta...hp?model_id=266Това са твойте гуми. Лично аз карам с Парада, гумата е адски добра. Удоволствие е да караш с нея. На мокро противно на всичките приказки, които съм чувал за нея, се държи много добре. Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.margel.info/lang_bg/tire.php?id=20http://www.avtogumi.com/bg/tires/tire_deta...hp?model_id=266Това са твойте гуми. Лично аз карам с Парада, гумата е адски добра. Удоволствие е да караш с нея. На мокро противно на всичките приказки, които съм чувал за нея, се държи много добре.

колега,сори малко за офф,ама заради шарката,парада-та не вие ли малко в движение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извини ме, но поясни ми какво е "в движение от шарката" ?

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в смисъл гумата мисля е с шарка,или поне с външен край,а малко шарката е за посока-карах с марангони,много вият,както зимни гуми,помислих че се е обадил лагер,та затва питам дали не се получава малко виене от гумите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно съм те рабрал, питаш дали има значение посокота на въртене за гуми с такава? Може би това има значение при гуми с посока, но "Парадата" няма. А пък дали са шумни, да ти кажа това е последния шум, които чувам когато карам. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно,щот като г ледах гумите и си помислих дали не вият в движение,но явно не :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро очаква ли се да има такъв свободен ден и пускат ли се освирепели :cool::unsure:

а бе 1 приятел подметна че към края на месеца щяло да има,но гледах в програмата няма нищодано да има скоро,благодаря на всички за поздравите :)някой друг няма ли да сподели време ?
най-доброто ми време на първото каране беше 1:11:08 май. +-. И карах като човек. Но след това се запознах и се разговорихме с Любо (зеленото купе) и второто каране беше с него в колата. Тогава пробвах доста неща - да спирам късно на края на правата, да спирам с ляв крак където трябва и където не трябва ;) , да влизам в кроасана на 2-ра на прекъсвач за да видя дали е по-добре от това да влизам на 3-та за 30 метра и за кроасана да намалявам пак на втора... и такива неща. Поради които - 2-3-4 прекопавания на тревата на левия след дългата права, близка среща с 3-ка гуми (добре че беше в лявата моя гума а не по средата), едно преминаване на кроасана направо ;) изсилих се за влизането и после на обратното хвърляне директно си продължих напред през тревата и направо ми се напълни душата от кеф :lol: (даже сега като го пиша пак се хиля като тиква). Ааа имаше и един сложен момент, един пич с червено БМВ се беше завъртял точно на началото на правата - на разширението, беше спрял напреко. Добре че беше червен та го мернах малко преди завоя и го заобиколих от вътрешната страна (в заноси...), иначе щях да хващам пак тревата.Но всичко свърши благополучно и с изключително приятни впечателния. Препоръчвам на всеки който досега се е замислял - елате да карате ;) Иначе какво ще разправяте на внуците си ;) Успех на всички и лека и безаварийна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тръпката е кефа да караш на писта са уникални,всеки маняк трябва да пробва,а и все пак пътя не е за изпълнения,където може да пострадат невинни

Редактирано от chicho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...