Jump to content
TrAdIuLi

Дупница 11.10.2009г.

Recommended Posts

Ще има ли сериозно присъствие на може би последния Драг дей за годината от нашия отбор ?За момента от софия сме аз и колегата rocnogap с б18-ката ....Драг ще има за сега ако не вали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига пък и ти бе ... последен.Надяваме се тва да е първия от поредицата "последни" за тази година ... поне 3-4 :D Да не забравяме, че момчетата от Сливен Драг Рейсинг разполагат с измервателна техника ... и то каква :D;) ;)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми последния имаше доста хора и стана интересно с малки изключения де ама това са подробности.Проблема е че имаше една хондичка която се пускаше, моята е слаба тая на миткото стана горе долу елате да видят тия хора хонди .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой нещо да знае повечко за организацията ? записване , стартове от колко часа , такси ако има и т.н. ?? предполагам измервателна техника ще има ? :lol: малко ми е далеч ама ми се ще да видя колко върви моя дриг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Риба аре да се рабереме да ходиме заедно натам бе няква среща за потегляне от София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя ... стартовете ще започнат около 10-11 часа няма да има вход ..... само дано е хубаво времето Аз мисля да тръгна към 9 часа ... ще се разберем в Събота ,че групата е много голяма :lol:

Редактирано от TrAdIuLi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постнете някакви временца евентуално...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постнете някакви временца евентуално...

Колеги само да питам на кой времето от толко ''суапове'', турбини, б18, б16, х44 ,w55 , и всякакви вървежни ''онди'' тунинговани и какво ............................Терориста д15,Миткотоб18,rocnogap /дано не бъркам колегата/ б18 и още две хонди на момчета които не ги познавам за съжаление.Е тия хорица да отсрамят хонда от толко ''бесници'' ТУК Да не говорим че федерацията пак ни го забиха дълаг и голям ако евнтулно се ''мушнеш'' :dry: караш иначе само техните надути бигачки,поклон и за това евала поне да го бяха казали или, като последния път в 23,40 отменяме драга.терориста - 14,96сек Миткотоб18-няма данни /поне аз/ не засичаха. rocnogap-няма данни /поне аз/тайп р на колега 7 г -15,2 /старта който аз гледах/П.п моята баба яга е дърта и е на трупчета та не бях с нея ама поне бях там. Иначе поне за спорта щях дая пусна.Без коментар очаквах повече хонди................................ Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постнете някакви временца евентуално...

Колеги само да потам на кой времето от толко Суапове, турбини, б18, б16, х44 ,w55 , и всякакви вървежни онди тунинговани и какво ............................Терориста д15,Миткотоб18,rocnogap/дано не бъркам колегата/б18 и още две хонди на момчета които не ги познавам за съжаление.Е тия хорица да отсрамят хонда от толко ''бесници'' ТУК Да не говорим че федерацията пак ни го забиха дълаг и голям ако евнтулно се мушнеш ;) караш иначе само техните надути бигачки,поклон и за това евала поне да го бяха оповестили или, като последния път в 23,40 отменяме драга.терориста - 14,96сек Миткотоб18-няма данни /поне аз/ не засичаха. rocnogap-няма данни /поне аз/тайп р на колега 7 г -15,2 /старта който аз гледах/П.п моята баба яга е дърта и е на трупчета та не бях с нея ама поне бях там. Иначе поне за спорта щях дая пусна.Без коментар очаквах повече хонди................................
Научи се да пишеш малко по грамотно бе, нищо не ти се разбира :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry: Сега разбира ли се господин грамотен ''бе'' евалати правя за коментара мерси .не сме всички толко грамотни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толкова далече... на маината си как да доидат повече хонди те трябва да пътуват цял ден...терориста - 14,96сек -евала :dry:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега няма спор,но София е на 60км, Кюстендил 40км ,Благоевград 30км,Сандански около 70км ,Самоков 40км.А Терориста пък е от Габрово, беше под въпрос но дойде.Хондата на терориста е малоумна кола :dry:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата на терориста е малоумна кола ;)

Икономичен втек :dry: Поздравления Теро, добро време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на терориста.Някой знае ли какво е времето на колегата "rocnogap"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fenabg успокой топката малко бря,нито ти плащаш суаповете нито бензините за да се възмущаваш :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбрах че единия ТАИП Р е дал 15.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рибката даде 15,3сек и доколкото знам е изпуснал 3-та,Гошето с б18-ката даде 15.1-2сек а Боби с Тайп-р 7г мисля че даде 15,8сек.А и имаше колега които аз не познавам с 4-та ген д15,ако не се лъжа даде висока 14-ка..мернах и едно купе 5-та с духалка но не разбрах какво време даде..!Това беше хонда отбора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фенка не се коси ;) Форумни рейсъри бол ... Който е имал мерак и е искал да покаже колко му върви колата беше там . Много се радвам че се видях с някои колеги :)

 

относно ФЕДЕРАЦИЯТА : ПЪЛНИ ПАЛЯЧОВЦИ !!! Правят "оупън дей " и накрая се оказва че в същност само техните "бегачки" (5-6 на брой) ще се пускат. Тея да вземат да се образоват малко как се прави такова нещо и какво значи. Едната решетка седеше празна и никой не се пускаше , защото явно така решили комплексарите от " федерацията ". Тези се взеха нещо като раса от "Стар Уорс" ....

абе нямам думи , добре че поне един старт успях да направя иначе щях да съм минал 677 км ейтака да се разходя (е не само ама е имало хора дето са се разходили напразно) ..... Имаше толкова много запалянковци с коли, които искаха да се пускат, НО не "САМО КОЛИ НА ФЕДЕРАЦИЯТА" . ТАКА ЛИ ИСКАТ ДА НАСЪРЧАТ ФЕНОВЕТЕ НА СПОРТА ??????????????? Като ги изебат максимално ... спирам с коментара че само се нервя за нищо......

 

малко снимки :

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

rocnogap, не съм такъв човек ама : какво стана ?? :) Тая "умряла д15" взе че мина всички :) знам, знам "по-лек съм" :);)

 

 

п.п. приемай го като спортна злоба и базик :):)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе Тероряга. Нека си ги подценяват Д-серията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rocnogap, не съм такъв човек ама : какво стана ?? :) Тая "умряла д15" взе че мина всички :) знам, знам "по-лек съм" :D:)

Той колегата "rocnogap" и на моята Д15 се беше подиграл която на сливен последно даде 14.7 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ама не става само с ядене .... :D Доста колеги като се качиха на б16 и б18 си мислят че са непобедими :) Ама после предполагам е малко кофти да наринеш една шапка пари и да те минава няква трошка дето цялата не струва колкото двигателя ти :D Спор няма че Б-то е по-добро ама в стоковия вид не е кой знае какво. Хората като чуят Б-серия и си представят рексовете дето дават 13-ки и 12-ки и си мислят че като сложат Б и те ще дават толкова.

 

Има ли хора дето са се пускали на Дупница и примерно Сливен . Да ли двете писти дават един резултат или някоя е по-бърза ?

Honda_EG , с хубави гуми ли беше като го даде тоя резултат ?? Продължаваш ли с подобренията за да го смъкваш ?? :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми е интересно каква е разликата в времената :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времената от двете писти са сходни. Може да се каже , че почти няма разлика.А и всички сте наясно, че от старт до старт няма почти нищо общо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи на последния път в Сливен с новата техника имаше много малък ролаут и от там идваха слабите 60 фута според мен има разлика в калибровката на двете апаратури. И като цяло времената от последния път на Сливен ми се струват по слаби.

Редактирано от ZUM_SPEED

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко е бил Rollouta в неделя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на сливен беше ~15 см за сравнение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама надали някой знае за Дупница. Поради простата причина че и тея най -вероятно не знаеха. То трябваше да им се молиш да ти кажат времето пък какво остава за друго да ги питаш .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе какви са тея д15 дето дават такива времена бре :) браво на пролет живот и здраве б20 витек с 13ки от мене хехе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно обикновени. Поне моята си е напълно стокова като изключим главата и спортния изпускателен колектор. Нито съм портвал главата, нито спортни филтри, гърнета, гуми, генерация-нищо! Депърва ще ги сменям тези работи. А и щях да забравя най-важното - скоростната кутия. Скоро се надавам да стане както я искам.

 

Е това да се чува за б20 :) Тоя вариант е доста добър :D

 

п.п. EGocentric - повече от доволен съм. Надеждите ми бяха да съм под 15.30 - да съм по бърз от Сивик 6ген Тайп Р :D Следват още доста подобрения по колата и очаквам още по-добри резултати. Ама всичко опира до пари :D не много ама като ги няма човек става много бавно .. :) Колата още не е качвана на кантар нито на дино (на дино няма и да я видите , защото за мен това е пари на вятъра).

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано догодина да има повече състезания от тази, че ще вземе да се затрие този вид спорт в БГ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно обикновени. Поне моята си е напълно стокова като изключим главата и спортния изпускателен колектор. Нито съм портвал главата, нито спортни филтри, гърнета, гуми, генерация-нищо! Депърва ще ги сменям тези работи. А и щях да забравя най-важното - скоростната кутия. Скоро се надавам да стане както я искам. Е това да се чува за б20 :) Тоя вариант е доста добър :)

а мерил ли си си колата колко тежи ? защото не мога да си обясня как става хаха но евала трябва да си предоволен от резултата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има много изненадани :) евала терорист доволен съм много , че показа на всички че д15ската не само на Сливен ще даде 14 сек... много приятно ми стата . А относно двете писти .... разликите са плашещи !!! Ще изтрезнеете като се пуснете на двете писти и видите часовника ! Терориста пре спокойно може да се бори за средна 14ска на Сливен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво те кара да мислиш така, ти дори ходил ли си на сливен да видиш как е.Аз си мисля че двете писти нямат разлика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казах ти , дай време на 2-те писти :) няма смисал да спорим за това както и за моето време . Аз съм доста доволен от резултата който дадох :) дори мислих , че няма да влезна в 15ската :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво си ми казал аз дори не съм разговарял с теб и не знам каде видя да ти коментирам времето просто ми беше интересно да видя времето на най-бързата 5ген след на "GEFI" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве вие маи не разбирате че става вапрос за две различни техники.А ако на терориста хондата даде по добро време на Сливен мога да кажа само евала на момчето за труда му. Но даите да не правим празни предположениа кои колко щтял да даде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по горе го написаш for every one :) и все още съм си най бързата 5-та :D преди гефи и не за друго просто е 3 хиляди лв. по скъп мотор :D И колеги не се взимат Б серия мотори само за 400 метра :) покарайте градско с такъв мотор и осетете силата във всички обороти конкретно за б18 говоря сега ;) някои хора са се вманиачили в 400 метра ;) а това че Б-серията излиза с 15 20км по висока терминална никой не го гледа :D слесте на земята и не сравнявайте една с други наще коли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господар, колко ти е терминалната горе долу ? И моята не я знам точно ама километража показваше 150 км/ч (и съм с по големи гуми от заводското) . Аз не съм от "вманиачените на 400 метра" :) Ходя да се пускам само да видя колко върви колата. Целта ми е ПИСТА :D И не знам как ги дава тея 15-20 км отгоре :D Като се гоних с Митака (от Дупница с б18) почваше да ме стига чак на моя 4-та (след 160-170 км) И наистина за града трябва да си купя една Б18-ка че с моята на 1-ва няма тръгване :):Dп.п. Е аз заради това съм се засили за керамичен съединител :D Тоя и с тези гуми на 2 старта и почва да буксува. А това че с хубави гуми ще е по-зле него схващам как става. я се замисли ако лепнат гумите както съм лек къде ще ида на старта ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като си сложих гуми ще ти изтропа съединителя , сега понеже си лек (което е факт не само оправдание) и без гуми само буксуване пак те тегли на пред :D слагаш гуми и всички мечти свършват :) аз бях така с д16ската :D живот и здраве ако имаш път към софия или другия колега който беше в софия и се надявам пак да дойде ще направим по един старт в началото на магистралата да не притесняваме трафика точно на светофара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...